Aké vchodové dvere do domu sú najlepšie? Typ a značka

Zobraz úvodný príspevok
Aké máte vchodové dvere na rodinnom dome? Z akého materiálu sú najlepšie a naopak aké by ste si už znova nedali spraviť? Aké firmy sú TOP? V akých cenách sa pohybujú napr. takéto dvere s bočnými svetlíkmi? Ďakujem za každú odpoveď! :)
Odpovedať
zdravim, nema niekto vchodove dvere z Hornbachu a pod? Potrebujem vymenit dvere rodicom a v Hornbachu maju drevene vchodove dvere a su potiahnute plechom cize drevo je vo vnutri. Ma niekto s takymi dvermi skusenost, ohladom trvacnosti, ci to drevo neohne casom, ked je potiahnute plechom. vdaka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
@pernlubo aká jé to farba prosim? Antracit či čierna
Odpovedať
@malamoni antracit
Odpovedať
@pernlubo môžem sa opýtať na cenu vašich dverí?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak som tu opäť, po par rokoch a musim priznat, ze som sa mylila. Drevene dvere mame 6 zimu a cuduj sa svete su v pohode, mozno len si drevo potrebovalo nejak "zvyknut". Dvere su stale rovnake, ziadne zmeny ci poskodenia vplyvom pocasia a to nie su nijak chránené, myslim ziadna veranda, strieška. Natierame ich olejom vzdy pred zimou a su stale krasne. Takze menim nazor, som žena takže môžem 😜😂😜
Odpovedať
Profilova fotka
Drevene dvere 6zimu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
@szivem vďakabohu, práve ideme dávať drevené dvere a keď som prečítala celú diskusiu nebolo mi všetko jedno 🙂
Odpovedať
tie drevene dvere presli aj nejakymi specialnymi povrchovymi upravami? dost netypicka volba vchodovych dveri by som povedal. tiez som prekvapeny, ze po tych rokoch vyzeraju tak dobre. samozrejme v dobrom to myslim.
Odpovedať
Profilova fotka
@vackoo co ja viem tak ziadna specialna uprava, robil nam ich stolar, natierame ich olejom vzdy pred zimou a to je vsetko, tieto dvere su zadny vchod do domu, Keď prší su upne mokre a stale su krasne, ziadne poskodenie. Som spokojna
Odpovedať
My sme si davali nacenit dvere s kridlom uprostred a dvoma svetlikmi po bokoch, stavebny otvor 2m x 2,3m. Farbu sme chceli pieskovo zltu. Plastove Trocal 88 aj kompozit Rehau Geneo s aluclipom zvonku nam nacenili na cca 2500 eur, plus minus. Celohlinikove Schuco s F jadrom vypne od Gavaplastu okolo 4200-4800 eur (podla toho, ci by bola aj predsadna vypln). A drevohlinikove na 6300 eur, drevo cinkovany smrek. Otvarnie na snimok odtlacku prsta + 800 az 1000 eur. Ceny boli aj s montazou.
Odpovedať
@szivem tak potom kvalitne odvedena praca by som povedal. len nech sluzia teda. ta starostlivost je pri tomto dost dolezita, tu netreba rozhodne zanedbavat.
Odpovedať
Vaše skúsenosti s vonkajšími vchodových dverami
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Hliníkové vchodové dvere BLYWEERT s obojstranne skrytým krídlom a s biometrickým otváraním. F- -jadro samozrejmosťou. Veľká spokojnosť.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@marekrakita aka bola prosim cena, dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, dovolím si obnoviť túto tému. Tento týždeň sme v našom Magazíne pripravili mini sériu, v ktorej si predstavíme základné pravidlá a tipy pri výbere vchodových dverí do rodinného domu: https://bit.ly/ako-vybrat-vchodove-dvere 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
TOP sú AL dvere zo prof. systému Schuco ozvite na nám na email, poradíme.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
Ahoj, opäť obnovujem diskusiu a pridávam sem ďalší tip Modrej strechy. 😎 Vchodové dvere do vášho vysnívaného domu sú jednou z prvých vecí, ktoré vaši hostia uvidia.🏡🚪 Ich výber by ste preto nemali brať na ľahkú váhu.☝ Absolvovali ste stretnutia s rôznymi dodávateľmi či výrobcami a máte doma na stole množstvo ponúk, letákov a katalógov? Máte za sebou niekoľko večerov s partnerom, s ktorým ste zatiaľ nenašli kompromis?🤔 Ako si vybrať tie pravé orechové? Máme pre vás super tip.😎 https://www.modrastrecha.sk/magazine/... ⤵️
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?