Aké okno do kancelárie?

9. apr 202180

Ahojte, máme vonkajší dizajn domu, ale nevieme aké okno dať na spodok, kde je myslená kancelária... Máme 2 vizuály, s úzkym oknom a oknom 50cm vo výške... Ešte sa dá urobiť klasické okno.. čo by bolo dobré, vhodné?

• @detajlistka  dal by som to vacsie okno, ked tam planujete mat kancelariu, tak je potrebne aby tam bolo viac svetla a preto je lepsie to vacsie okno.

• Dozaista klasika, cim vacsie tym lepsie. V pracovni je najlepsie mat denne svetlo, nech sa clovek neslepi zbytocne 😉

• @detajlistka  jedna vec je viac svetla ale mne osobne sa aj po dizajnovej stránke viac páči to väčšie okno

• Sponzor fóra
  • určite väčšie okno > 1. fasáda s nim tiež vyzerá fajn, 2. lepšie svetelné pomery v miestnosti, 3 možno v budúcnosti zmeníte účel využitia na izbu a okno bude tak lepšie mať väčšie 🙂

• @detajlistka  urcite to vacsie okno.
    A vedel by som si tam predstavit aj uplne francuzske, az po zem. Bude to pekne licovat aj s vchodovymi dverami

• to malé okno, to by som bral asi len do technickej alebo tak, ale nie ak tam má byť kancelária, pracovňa, izba alebo čosi podobné, to vôbec nie, radšej väčšie to dozaista ľutovať nebudeš

• Dakujem všetkým za odpovede a rady, dáme francúzske okno až po zem.... Dnes padlo rozhodnutie 🙂

• super, myslim, ze toto rozhodnutie dozaista lutovat nebudes, niet nad to mat v miestnosti co najviac svetla 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Články od našich partnerov
    Prečo si vybrať komfortné vetranie s rekuperáciou tepla Zehnder? Desatoro pre zdravý vzduch v miestnostiach
    Inteligentne, teda bezpečne a pohodlne
    Súťažte s PORFIXom o 4 x 4 000 €
    Archív článkov od partnerov