Ake interierove dvere CPL ku quickstep perspective wide UWF1548 - prirodne dosky so zarezmi od pily

Tato podlaha sa nam s manzelkou lubila, ale nijakovsky sme k nej nevieme napasovat nejake cenovo rozumne interierove dvere v CPL Pozerali sme Invado a Porta doors (tieto maju CPL v akcii so zarubnou a kluckou), ale nic nepasovalo :-( Poradi niekto? Zda sa bud budeme musiet zlavit z CPL, alebo zvysit cenu dveri, alebo zmenit podlahu :-(
Odpovedať
biele
Odpovedať
tiez ma napadlo ... ale manzelka vyrastla na lacnych bielych dverach a nemoze biele ani citit...
Odpovedať
kup jej pekne drahe biele dvere
Odpovedať
tiež mám dilemu aký dekor dverí zvoliť pri laminátovej podlahe /kaindl, hemlock roseville) a najlepšie mi z toho vychádzajú biele dvere a tiež aj soklové lišty, nech je tam tých rôznofarebných drevodekorov čo najmenej
Odpovedať
@atlaska, bohuzial to tak u nej nefunguje ... zeny :-) @natyi25 pripomina mi to coimbru tmavu od invada ... aj ked biela asi zafunguje lepsie
Odpovedať
hm...ak máš možnosť zobrať vzorku podlahy do predajní s dverami, tak skús prirovnávať...som bola prekvapená ked mi pani v nejakom štúdiu povedala, že najskôr sa vyberajú dvere a k nim sa hladá podlaha, nakolko je menší počet dekorov dverí ako podláh, asi na tom ale niečo bude, lebo už potom som to počula viackrát :D
Odpovedať
Nevidim problem v inom otieni dveri a podlahy. Skor ked dvere splyvaju s podlahou mi to pride fadne a o nicom cista nuda.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
@don_esteban ahoj. Nemas nahodou niekde foto podlahy?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?