Menu Forum

Aké dvere do otvoru 240cm bez svetlíka?

17. júl 2011  •  Otázka  • 
fotoportrét
fotoportrét
ryja
183
Registrovala sa 7. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 485 príspevkov. Má 43 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ryja
183
Registrovala sa 7. novembra 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 485 príspevkov. Má 43 priateľov.
 Práve sa rozhodujeme a vyberáme vchodové dvere- čo vieme, že budú drevené. Výška otvoru je 240 cm, a nechceme svetlík-máte niekto tak vysoké dvere?A ak máte svetlík, tak akú výšku má sklo?
16. júl 2011 o 23:05  •  Páči sa mi to
 Pridaj svoju odpoveď
fotoportrét
fotoportrét
dedian
56
Registrovala sa 26. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 628 príspevkov. Má 39 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
dedian
56
Registrovala sa 26. februára 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 628 príspevkov. Má 39 priateľov. Okres Bratislava.
 @ryja, ahoj, moj brat ma take, bez svetlika, celosklenene az po vrch... , my mame tiez celosklenene, ramy plastove biele, ale so svetlikom... este som to nevidela, instalovali len tento tyzden ale vraj to vypada velmi dobre... hovoril mi to stavbyveduci tak neviememoticon co sa tyka cisel svetlika tak to zial neviememoticon ale skusim prezistit a dam ti vediet... inak brat ma klasicky bungalow a dvere vypadaju v pohode napriek tomu ze su bez svetlika... keby ma napadla taka moznost skor, tiez by som do toho isla... emoticon
17. júl 2011 o 00:22  •  Páči sa mi to