Zmena obývačka

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte potrebujem poradiť bývame už 7 rokov no obývačku by som chcela zmeniť na štýlové niečo tak poraďte zatiaľ mám vybratý koberec a stolik dajte tip na zmenu vy tu máte tak krasne štýlovo zariadené mame ju spojenú s kuchyňou
Odpovedať
1
2
@lenkito10 ďakujem za rady no bolo to zariaďovanie pred 8 rokmi tak už dobu to má stolik už je v poradí druhý no je hrozný práveže ten stolik čo som vybrala má priemer 70 čiže hlavne koli tomu som ho vyberala žeby bol kus menší ako ten čo mame záclona ke taka rolovacia no neviem čo tam dať aku mala som aj bielu dlhšiu no vadila luster visiaci nemôže byt pretože sme dosť vysoky a keby že vstávame z gauča tak by sme si búchali hlavy ale tento je super v tom že sa dá krútiť akokoľvek čiže dá sa urobiť aj na visiaci tv nám tak vyhovuje ako je maly sme ju dole všelijak no Tk nám je najlepšie , tv skrinku aj ja som si myslela že užšiu a kratšiu len farebne neviem či bielu alebo v dreve stolíka alebo betón alebo len sivú neviem 😞 strom už necháme Tk veľmi komplikovane by bolo ho preložiť možno potom keď bude nový gauč áno jasne tie keď budem robiť štýlovú fotku tie všetky veci nepotrebné schovam 😉
Odpovedať
@anezka1987 ja by som tiež ten strom nechala tam, kde je, veď je krásny, podľa mňa si zaslúži byť v centre obývačky. Každý by si mal zariaďovať nielen podľa toho, či je to štýlové, ale aj podľa vlastných pocitov... tak aby sa mu to páčilo. Ja by som si na tvojom mieste ten stôl objednala, priemer 70cm je ok. Prinajhoršom, ak by sa ti tam nejako nepozdával, tak ho pošleš naspäť. Skrinku pod telku by som dala čisto bielu a na stôl bielu vázu. Tú ošúchanú opierku by som tiež zakryla, ako ti radí lenkito, + väčšie biele/krémové vankúše, ale inak je ten gauč úplne v pohode podľa mňa.
Odpovedať
@tinkerbell ďakujem krasne vankúše teda dajake svetle dokúpim som nevedela že aku farbu už viem bojím sa tej bielej tv skrinky či nebude veľmi stať od kameňa ale väčšina tak radia píšete viacerí že ošúchaný opierka ale neviem nikde nájsť asi len dopad svetla z terasy
Odpovedať
Profilova fotka
suhlasim, taky strom len tak u niekoho nevidiet, ten by som nechal, no a zvysok by som presvetlil, neviem ci chcete aj sedacku menit ak nie, tak ine vankuse, teraz su moderne aj take viac chlpate, alebo ako to nazvat, k tomu nejaky koberec a iny stol. pacil by sa mi viac otvoreny, teraz sa daju kupit aj take kombinacie ze dva v jednom ze spod vacsieho napriklad okruhleho stola vyberiete mensi.
Odpovedať
@anezka1987 mne by sa ešte páčil v tom rohu, kde je akvárium, nejaký väčší kvet v bielom kvetináči, napr. zamiokulkas alebo monstera.
Odpovedať
Profilova fotka
Zda sa velky na foto, ked ma len 70, tak nie je velky. Skus teda najskor dat koberec a stol, potom uvidis pre skrinku. Biela by kricala. Skor v dreve, alebo siva. Zaclona nejak zasahuje do gauca. Zda sa byt daleko od okna. Velke svetle vankuse, upratat na strome a bude to.
Odpovedať
Profilova fotka
k tomu stoliku pojde podla mna vsetko, len na koberec by som davala pozor a staci to tam trocha presvetlit a bude podla mna dobre. stolik je inak velmi pekny
Odpovedať
Zelen celkovo mi tam chyba, aj na ten strom by mohlo ist nieco visiace si myslim, co by sa tak dolu tahalo, uz aj to by dost urobilo. Plus zmena skrinky pod telkou, ta cierna mi tam proste tak nejako nesedi.
Odpovedať
@janulienicka3 ďakujem pekne mne sa tiež páči ten stolik a teda aj ten koberec sa mi zdá že pôjde k nemu tv skrinku rozmýšľam že betón
Odpovedať
@pastierik ďakujem len ja mám kvety veľmi rada ale oni žiaľ mna nie všetky mi vyschnú neviem či preto že krb je a mame horúco dosť alebo neviem koli čomu
Odpovedať
Profilova fotka
a neskusala si teda skor take zelene rastliny alebo sukulenty? tie znesu aj vyssie teploty
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Tento stolík pod TV by sa ti hodil k tomu kobercu.... tá fotka je z jedného albumu tu na MS
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@indickynabytok Len našiel? 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
@anezka1987 aký stolík ste nakoniec kúpili?
Odpovedať
@tinkerbell och to je naša dilema dodnes nekúpili sme žiaden došli nám dve ten na obrázku bol krásny ale strašne maly tak sme vrátili a druhý sme maly s bielym dekor drevo no vyzeral nepekne u nás tak tiež som vratila nakoniec sme sa rozhodli asi pre casper z mobelixu a vymeníme gauč koberec je perfektny no chceme to ešte trochu zmeniť nezmenili sme ani tv skrinku ten kameň je dosť zaväzujúci a neviem čo ako ladit k nemu manžel ho preč dať nechce takze stolik asi objednáme ten casper
Odpovedať
@tinkerbell a tv chcem take niečo ako si poslala
Odpovedať
@tinkerbell omylom mi dalo fotto aj futbalový stol čiže koberec prišiel perfektny , super aj na údržbu no ten prvý stolik by trebalo aspoň 2 alebo 3 no mužovi sa to vôbec nepaci tak viackusove stoliky a tretí bol taký otočný no až tak sa mi tam nehodil
Odpovedať
Za mňa osobne, bral by som tam ten klasický bledý stolík ako je na fotke, je praktický a hlavne by som odtiaľ vyhodil ten gauč a dal by som tam nejaký s dobre odolnou látkou, vrecovinou a pod. Nejakou tmavo sivou až skoro čiernou. Ale samozrejme, záleží len na majiteľke. Ja osobne strašne neznášam kožu na sedenie. Doma máme tiež kožený gauč (resp. ho má majiteľ bytu), taký slonovinový, ale je poprikrývaný dekami. 😄
Odpovedať
@anezka1987 no aspoň s tým kobercom ste sa trafili do čierneho, ten je úplne super 👍 aj ten prvý stolík bol krásny, ale fakt malý, skôr ako príručný niekde bokom by sa dal použiť. Pozerala som ten casper a myslím, že by vám tam zapasoval aj ku kobercu aj ku gauču, ja už by som potom asi zobrala aj tú TV skrinku k nemu, mali by ste to v jednom štýle a aj pri tom kameni by to dobre vyzeralo. A gauč by som už neriešila, ten tam vyzerá dobre, aj farbu má výbornú, a tuším si aj písala, že je nezničiteľný... čo viac si človek môže od gauča priať 😉
Odpovedať
@anezka1987 za mňa najviac odlschoolovy je ten obklad a gauč ak to ostane tak tomu nebude pomoci podľa mňa, ten stolík na prvej foto s tou konštrukciou je veľmi pekný, škoda ho...určite by som vymaľovať steny na bielo a dal nejakú farebné živšiu sedačku, ak by ste dali sivú to by splývalo s kobercom, potom teda aspoň nejaké vankúše zvoliť farebnejšie s čiernymi doplnkami a rozhodne tv skrinku novú
Odpovedať
@jozeff32 ďakujem pekne za Vás názor žiaľ kameň nemôžem vymeniť tak musím dajak všetko prispôsobiť jemu gauč plánujem vymeniť isto bol veľmi pekný ale veľmi maličký steny áno plánujem na bielo Snad to trochu ukáže zmenu a skrinku isto chcem zmeniť len neviem aku keďže kameň musí zostať ten kamen bol krásny jemný len nám ho poradili nalakovat a úplne zmenil sa 😞
Odpovedať
@tinkerbell ďakujem pekne za Vás názor že ste sa kus ak povenovali áno ten tv stolik sa už nevyrába je iba taka komoda k nemu a to zas neviem či by bolo pekne gauč som myslela že niečo take proste chcem take farby ktoré neomrzia a len rozvíjať doplnkami škoda že kamen nám kázali prelakovat bol veľmi pekný 😞 taký jemný .. stolik áno ako prirucny no našťastie sa dal vratit vyšiel dosť veľa tak ako prirucny ho škoda 🙂)
Odpovedať
@anezka1987 perfektna velke sedacka, na tu sa nema problem veru zmestit ani taka vacsia navsteva🙂
Odpovedať
@anezka1987 Do buducna odporucam vyuzit sluzby interieroveho architekta. Tolko starosti, ktore tu vidim, by boli davno vyriesene. Netreba sa ich bat a nestoja ani tazke prachy 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?