Svetla sedacka k detom 🙈 velky pruser?

Ahojte, mate prosim niekto takuto svetlu / bezovu sedacku pri detoch? Strasne sa mi pacia tietk svetle odtiene ale bojim sa ze to olutujem uz po par hodinach 🙄. Mam sice doma uz 2 pubertakov, ale aj tak vzdy nachadzam flaky kade tade.. ale chcela by som ten lahkoudrzbovy material -teflon? Tak ci to bude velky pruser, alebo sa to ozaj lahko cisti...? Dakujem 🙏
Odpovedať
Stačí si nájsť sedačku s odnímateľným poťahom. Ten strčíte do práčky a máte pokoj. My to tak máme a nie je problém. Sedačku máme z Ikey.
Odpovedať
@raphael42 nooo to som prave nechcela, skor ten teflonovy material (alebo neviem presne ako sa vola). Reklamy hovoria ze vodou vycistite vsetko, len ci je to pravda 🤷‍♀️
Odpovedať
@adushka_dr z teflonu sice vycistis flak ale ostane ti mapa po vode. Mali sme. Bola to hroza. Teraz mam kozu.
Odpovedať
@eeffka och to si ma nepotesila 😳... kozu nechcem, to sa mi vobec nepaci 😔
Odpovedať
Profilova fotka
@adushka_dr ani ja Ťa nepoteším. Mám tiež rada bledé odtiene, ale sedačku máme čierno-tmavošedú, dávali sme si ju už 2x prečalúniť (čierna ekokoža - koženka- teraz textilná látka s obsahom bavlny) a vždy si blahorečím, že som uprednostnila praktickosť pred dizajnom. Keď dáš ostatné veci bledé, tak to bude OK.
Odpovedať
@monikajan och ked som tak velmi chcela bledulinku obyvacku. Hneda sedacka sa mi vobec nepaci, sedu mam teraz ziada sa mi zmena... este je verzia zelena, ale aj tu som povodne chcela svetlu 😧...
Odpovedať
ked bledu, tak naj kožu. pri latke by ma asi porazilo. mam male deti. mame bielu kožu uz 7 rokov a je super . vela stastia pri vybere
Odpovedať
Mam svetlo sedu sedačku6 rok, deti 2 a 5 rocne+muž 😀 a pohoda. Sedacka je látková, naimpregnovana od výroby tak, že keď ju dcéra prebehla fixkou, tak sa dala len mokrou handrou vyčistiť. Raz za čas ju vytepujem a je zas ako nová
Odpovedať
@zuzcek1988 aky je to material, pripadne vyrobca? Neostavaju po cisteni flaky?
Odpovedať
@adushka_dr materiál nepamatujem presne, ale je to látka, nie teflon. Fľaky zostanú lokálne, len keď vyčistim s moc mokrou handrou, ale ono sa to vždy behom pár dní ako keby vstrebe a vôbec nieje vidieť kde sa čistila Výrobca je studiospanku
Odpovedať
@zuzcek1988 dakujem, pozriem si to
Odpovedať
Mne sa zdá koža taká lepšia v tomto. Že aj sa lepšie očistí ako látka a je taká odolnejšia. Samozrejme aj pri tej koži si treba dať záležať na výbere a nebrať hneď tú prvú najlacnejšiu možnosť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Mam. Material s teflonovou upravou, vyzera ako zamat s velmi kratkym vlasom. Pravidelne raz rocne som tepovala. Flaky stale, ci boli malicke, ci mali 8r. Aj som zakryvala dekou. Flaky od kecupu, fixiek, pera, vsetko som vycistila. Ak som dobre odsala vodu po cisteni, tak "vodovy" flak neostal. Ak len rozliali vodu z pohara, a nechala som oschnut, tak flak ostal. Predsa je v tej sedacke aj nejaky prach a urobili sa mapy. Ale vytepovat isli bez problemov. Ak ju velmi chces, musis tie flaky prehliadat do urcitej miery, lebo sa zblaznis. Alebo si kupis nejaky fajny tepovac, s ktorym ju budes cistit v kratsich intervaloch.
Odpovedať
@sissik nuz chcela by som velmi ale flaky mi proste vadia. Takze pre zachovanie pokona v rodine budem musiet asi urobit ustupok a dat nieco tmavsie...
Odpovedať
@adushka_dr vidím, že moje odporúčanie neuspelo 😄 na náš gauč sa vylial čaj, frkla paradajková polievka, chilli omáčka a aj tak je ako nový. Manželka hodí poťahy do pračky. Máme gauč Ikea soderhamn biely.
Odpovedať
My máme tiež biely gauč z Ikei a 2 a pol ročne bejby. Jasné, že sa gauč občas zašpiní, ale to predsa každá farba 🙂 ako píšu vyššie, stiahnem poťahy a dám oprať alebo k nám raz za pol roka chodí pán a tepuje nám biely gauč aj krémové koberce, ktorý máme v celej izbe, v každej izbe 🙂. Kľudne choďte do toho☺️.
Odpovedať
@adushka_dr mame svetlu ale koženú. Perfektne pri deťoch 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Bledý sme mali jedno obdobie, ale pri deťoch by som do toho nešiel dnes už. Fľaky kade tade a to sa ani nenazdáš. A zase mať sedačku bledú a cez to stále niečo prehodené len aby sa nezašpinil to nie je bohviečo.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?