Ste spokojní s rohovou sedaciou súpravou Niagara?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahoj, prosím ak má niekto z vas tuto sedaciu supravu Niagara latka šenil Diablo, chcem sa opytat ci ste s nou spokojni a ci ste s nou nemali nejake problemy. Neviem vobec aky je vyrobca tejto sedacky, tak sa nechcem popalit, ale velmi sa nam paci tvarovo a latkou by sa hodila ako uliata, je to moja srdcovka konecne. Zalubila som sa do nej, ale bojim sa, kedze nie je tak draha, ci to nebude len nejaky nekvalitny vyrobok , hm. :-| :-S Teraz ju maju v akcii a zajtra by sme ju chceli kupit, tak by som bola rada, ak by ste mi poskytli svoje skusenosti. Dakujem :-)
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@ericaan Nie neboli, ono sa to vyzmolkovalo nejak, ale nevravim, ze je to extrem a vidiet to nie je vobec, len citit. Mne sa zda, ze sa to dalej uz nezmolkuje. Neviem sice co by to spravilo, keby som to odzmolkovala, to som este neskusala. Ale raz bola u nas jedna znama, ktora predava sedacky a pozrela na sedacku a ked chytila latku, tak hned povedala, jaj toto je zla latka, bude sa vam zmolkovat, vtedy sme ju vali par tyzdnov, tak som jej neverila, no mala pravdu. Ale ako som pisala, nam to az tak nevadi, nie je to zasa take hrozne podla mna, citim, ze tam tie zmolky su, ale nie vsade, oni su vyslovene len na kraji sedacky, nie na celej ploche. Idem to ale podrobnejsie preskumat :-D . Mozno len, ze som si na to zvykla, xixi.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@jana1202 Aký je to typ materiálu? Aký odtieň? Tiež uvažujem o tejto sedačke a gauč na tejto fotke sa mi páči.ďakujem
Odpovedať
@jana1202 prosím napíš aká je to látka? chcem si objednať presne tento isz´tý odtieň..
Odpovedať
@eduardk ahoj,ano sme spokojni,je super,je to taky tmavosivy odtien,pozriem doma nazov,lebo si presne nepamatam :-)
Odpovedať
@eduardk este ma napadlo,ze ja som si dala od nich domov poslat vzorky potahov,ktore sa mi pacili a podla toho som sa rozhodla,tak to by ti asi bolo lepsie,aby si to videl,napis im cez chat,su tam online,lebo som teraz pozerala nazvy tych potahov na ich stranke a uz sa volaju nejako inak alebo su to mozno uplne ine potahy,ale preistotu to doma pozriem
Odpovedať
@eduardk uz to viem,latka je tmava siva Dafne28
Odpovedať
@kornelia Cau aj my mame ,Objednali sme na stranke www.nabytkartvo.sk uz mame treti roka je pohode :-) cena bola velmi dobra 570 eur.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
@jana1202 ahoj prosim ta rozmyslam nad sedackou niagara mohla by si mi prosim poradi tvoje skusenosti videla som foto ze ju mas chcela by som vediet aby som neobanovala a kde si ju kupila lebo mi sme ju nasli v dasko nabytok a je to polska vyroba.dakujem za odpoved
Odpovedať
@maruska48 ahoj,ano mame ju stale a je super,kupila by som ju znovu Ja ju mam z eshopu www. nabytkarstsvo.sk,vedia ti poslat aj vzorky potahov,ked si vypytas
Odpovedať
@jana1202 ahoj dakujem za odpovd kupili sme ju uz je doma:D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
zdravim,my mame objednanu sedacku Niagara v potahu bella 10,nema ju niekto?chcela by som vidiet aspon foto,ked sme objednavali mala som velky problem vybrat si z malého kusocka latky,predsa to asi len bude ine v skutocnosti =-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Aj ja uvažujem nad kúpou sedačky Niagara, ale neviem si vybrať poťah. Aké poťahy máte? Ktorý by ste mi odporúčali? 🙂 Ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@betka_ro ja som vybrala potah Serta 11, chcem bledosedu, dufam ze v reale bude pekna.
Odpovedať
@ina29 a ja som si nakoniec vybrala Power 22, taky sedomodry odtieň, tak tiež som zvedavá, aké to bude 🙂
Odpovedať
@betka_ro odkial budes objednavat?
Odpovedať
@ina29 nabytkarstvo.sk.
Odpovedať
@betka_ro aj ja😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
@ina29 Zdravím, chcela by som sa opýtať ako ste spokojná so sedackou a hlavne s látkou ktorú ste si vybrali. Ďakujem
Odpovedať
@dadula26 ahoj, ja som nadmieru spokojna. Latka tiez super, dcera mi ju hned stihla pokrstit fixou a krasne vsetko islo dolu.
Odpovedať
@ina29 ďakujem Vám krásne 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?