Ste spokojní s rohovou sedaciou súpravou Niagara?

7. mar 2021420
  • @ericaan  Nie neboli, ono sa to vyzmolkovalo nejak, ale nevravim, ze je to extrem a vidiet to nie je vobec, len citit. Mne sa zda, ze sa to dalej uz nezmolkuje. Neviem sice co by to spravilo, keby som to odzmolkovala, to som este neskusala. Ale raz bola u nas jedna znama, ktora predava sedacky a pozrela na sedacku a ked chytila latku, tak hned povedala, jaj toto je zla latka, bude sa vam zmolkovat, vtedy sme ju vali par tyzdnov, tak som jej neverila, no mala pravdu.
    Ale ako som pisala, nam to az tak nevadi, nie je to zasa take hrozne podla mna, citim, ze tam tie zmolky su, ale nie vsade, oni su vyslovene len na kraji sedacky, nie na celej ploche. Idem to ale podrobnejsie preskumat 😃 . Mozno len, ze som si na to zvykla, xixi.

• @jana1202   Aký je to typ materiálu? Aký odtieň? Tiež uvažujem o tejto sedačke a gauč na tejto fotke sa mi páči.ďakujem

• @jana1202  prosím napíš aká je to látka? chcem si objednať presne tento isz´tý odtieň..

• Sponzor fóra
  • @eduardk  ahoj,ano sme spokojni,je super,je to taky tmavosivy odtien,pozriem doma nazov,lebo si presne nepamatam 🙂

• @eduardk  este ma napadlo,ze ja som si dala od nich domov poslat vzorky potahov,ktore sa mi pacili a podla toho som sa rozhodla,tak to by ti asi bolo lepsie,aby si to videl,napis im cez chat,su tam online,lebo som teraz pozerala nazvy tych potahov na ich stranke a uz sa volaju nejako inak alebo su to mozno uplne ine potahy,ale preistotu to doma pozriem

• @eduardk  uz to viem,latka je tmava siva Dafne28

• @kornelia  Cau aj my mame ,Objednali sme na stranke www.nabytkartvo.sk uz mame treti roka je pohode 🙂 cena bola velmi dobra 570 eur.

• @jana1202  ahoj prosim ta rozmyslam nad sedackou niagara mohla by si mi prosim poradi tvoje skusenosti videla som foto ze ju mas chcela by som vediet aby som neobanovala a kde si ju kupila lebo mi sme ju nasli v dasko nabytok a je to polska vyroba.dakujem za odpoved

• @maruska48  ahoj,ano mame ju stale a je super,kupila by som ju znovu Ja ju mam z eshopu www. nabytkarstsvo.sk,vedia ti poslat aj vzorky potahov,ked si vypytas

• @jana1202  ahoj dakujem za odpovd kupili sme ju uz je doma😃

• zdravim,my mame objednanu sedacku Niagara v potahu bella 10,nema ju niekto?chcela by som vidiet aspon foto,ked sme objednavali mala som velky problem vybrat si z malého kusocka latky,predsa to asi len bude ine v skutocnosti 🤔

• Aj ja uvažujem nad kúpou sedačky Niagara, ale neviem si vybrať poťah. Aké poťahy máte? Ktorý by ste mi odporúčali? 🙂 Ďakujem

• @betka_ro  ja som vybrala potah Serta 11, chcem bledosedu, dufam ze v reale bude pekna.

• @ina29  a ja som si nakoniec vybrala Power 22, taky sedomodry odtieň, tak tiež som zvedavá, aké to bude 🙂

• @betka_ro  odkial budes objednavat?

• Sponzor fóra
  • @betka_ro  aj ja😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov