Skúsenosti s obchodom nasedacky.sk

Zobraz úvodný príspevok
V skratke moja skusenost: Majitel ignoruje telefonaty, nereaguje na email, udajne je na cestach, nechce vybavit reklamaciu. Nekvalitna sedacka, 3 mesiace sme cakali na dodanie a prisla totalne poskodena, s medzerami medzi opierkami, sedadlami aj lezadlom, ani rozmery nesedeli - bola o o10 cm dlhsia nez sme objednali, a ani nozicky neboli v rovnakej polohe, plus divne zvlnena aj hladka struktura, a teraz nechcu reklamovat a ignoruju! Zaplatili sme 3500 eur, tento tyzden ideme podat zalobu, uz nikdy viac tento internetovy obchod! Vsetci majte sa na pozore!!! Pozrite si fotky! Niekto ma podobne skusenosti??
Odpovedať
@mato001 Zdravim mozem sa spýtať ktorý typ kože ste si vybrali pri tej sedačke?Nakoľko práve od nich kupujem a rohodujem sa. Dakujem krásne
Odpovedať
Profilova fotka
@micka2382 pekný deň prajem 8-) fúúha, to ste mi položili dosť ťažkú otázku ale niečo sa mi marí, že mi máme tú triedu ECONOMIC, z tej kvalitnej Napalon kože. ale nie som si na 100% istý, keďže to už bolo dávnejšie a takúto informáciu som už vypustil z hlavy. skúsim sa poobede ešte drahej spýtať, ona možno bude lepšie vediet :-) a ktorú ste si u nich vybrali?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Profilova fotka
pekny den prajem :-) su tu rozne skusenosti a su pomerne uz starsie a preto by som sa chcela spytat, ci sa tu nahodou niekto nenajde, kto sedacku cez nich teraz niekedy riesil? dakujem ;-)
Odpovedať
@cumlicek2 my sme pred pár mesiacmi boli u nich, tak sa pýtaj, čo ťa zaujíma :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet525 dakujem, ze si sa ozvala. nevsimla som si od teba spravu, kedze som tu nebola, tak preto odpisujem az teraz. ako to u nich funguje? maju sedacky aj na sklade alebo vsetky objednavaju? aku maju dodaciu lehotu? zatial tieto otazocky a potom budem pokracovat, aby toho na teba hned vela nebolo :-D
Odpovedať
@cumlicek2 v pohode, nič sa nedeje :-) áno, majú niektoré sedačky aj skladom ale ak chceš nejakú podľa svojich požiadaviek, tak ti takú objednajú a to potom trvá cca 12 týždňov. nakoľko niekedy ľudom nesedí farebné prevedenie, ktoré majú na sklade a tým pádom potom musia objednať. kľudne môžeš aj ďalšie, zatiaľ tvoje otázky v pohode zvládam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet525 jasne, tomu rozumiem. az 12 tyzdnov maju dodaciu? kde sa ich sedacky vyrabaju? v ktorom state? z kade ich dovazaju?
Odpovedať
@cumlicek2 príde ti to veľa 12 týždňov? lebo podľa mňa je to štandardná doba, aj ostatné predajne väčšinou majú takú dodaciu dobu, pokiaľ nemajú na sklade. ich výrobcom sú Taliani a preto vlastne aj tá doba je taká dlhšia.
Odpovedať
@cumlicek2 je jedno odkial dovazaju, dolezite je, ze sa zacne vyrabat az ked je na nu zakazka, a vyrabat sa zacne az ked budd volna kapacita vo vyrobe. Ked chces sedacku na druhy den, kup skladovku z IKEA. Dnes sa uz maloco vyraba na sklad
Odpovedať
Profilova fotka
@alzbet525 v pohodicke, nepride mi to az tak vela, no mozno som cakala len nejakych 8 tyzdnov, tak preto bola moja reakcia taka. a talianska koza je kvalitna??
Odpovedať
Profilova fotka
@zita19 nieee, to v ziadnom pripade taku nechcem! z tade by som nechcela ani zadarmo!!!
Odpovedať
Ja som už písala, odretá koža, reklamácia atď. Teraz som našla fotky. Tri sú pred reklamáciou. Jedna je po reklamácii. Vidieť na nej, ako je koža znovu odretá. To sa nám odrelo ešte skôr, ako predtým. Aj som písala, že je to spôsobil vankúš z "kvalitnej napalon kože". Sedaciu súpravu máme 4 roky. Ja na mieste majiteľa obchodu by som sa od hanby prepadla pod zem, keby som niečo takéto predala ľudom. Koniec-koncov urobte si názor....
Odpovedať
Článok sa načítava...
@cumlicek2 tak ono možno niekedy keď majú menej objednávok to je aj rýchlejšie, no aj ti hovorím z mojej skúsenosti, že my sme čakali 12 týždňov. myslím, že áno. my nemáme zatiaľ žiadny problém, že by sa nám koža olupovala alebo by nám praskala. vidím, že Anna má iný názor. tak ono to ale veľmi záleží aj od toho, ako sa o koženú sedačku staráš, pretože ona si starostlivosť jednoznačne vyžaduje!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Tiež mám zlú skúsenosť s týmto obchodom, pred časom kúpená sedačka za 3600 €, vraj kožená,,,,, koža len na sedacej časti, všetko ostatné len pvc, napodobenina umelej kože, hrôza.... Ak môžte vyhnite sa týmto podvodníkom....
Odpovedať
Bolo mi povedané pri objednávke že sedačky sa vyrábajú v Číne, takže žiadne taliansko a talianska koža,,,,,,preto tá dlhá dodacia doba a len zopakujem, mám od nich jednu, takže ak môžte vyhnite sa týmto podvodníkom....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?