skúsenosť s firmou Asko

18. sep 201500

Nedá mi , aby som sem nepridala túto diskusiu, pretože ma zaujíma akú skúsenosť majú ostatní s firmou Asko.
V rodine sme s ňou mali kontakt dva krát - jednalo sa o sedaciu súpravu v oboch prípadoch .Čakacia doba 12 týždňov .Bolo to v čase dovoleniek tak sme to akceptovali.
V prvom prípade keď ju doručili tak namiesto ľavej prišla pravá .Po prvotnom šoku a nervóznom telefonáte a po jej rozložení sme zistili , že nakoniec nám vyhovuje práve tá pravá, takže sme to ďalej neriešili.V druhom prípade si aj syn objednal u nich sedaciu súpravu - doručenie po 12 týždňoch -zasa boli dovolenky.
Po 12. týždňoch konečne prišla .Keď ju syn rozbalil, zistil, že je úplne iný poťah ako si objednal.Znovu nervózny telefonát a reklamácia.Vyriešili ju tým, že mu umožnili použiť dočasne tú ktorú mu doručili až kým mu nepríde tá správna , ale kedy to bude nevedia.Keď ju rozbalil zistil, že okrem zlého poťahu tam chýba aj jeden rohový diel ,nožičky boli krivé ,nepriliehali k podlahe-ale nevadí povedal si, veď ju vymenia za dobrú.Po niekoľkých týždňoch sa ozvali, že majú tú ktorú si objednal , že ju chcú doručiť- dohodli sa na sobotu.Čakal celý deň - neprišli.Potom mali prísť v stredu medzi 16-18,00 hod. Prišli o 14,00 keď nikto nebol doma a to mu rozčúlene volali , že kde je .Napokon sa dohodli na piatok .Víťazstvo konečne bude mať sedačku .Po vynesení zistil, že poťah sedí ale opäť nie je kompletná a chýba jeden diel.Takže ďalšia reklamácia.Ako som ho počula tak pravdepodobne odstúpi od zmluvy a že od nich nechce už ani rám na obraz.Dátum objednávky 30.5.2015 .Konečne doručené 18.9.2015 a zle. Čiže štatisticky - dve objednávky a dve zle- 100% neúspešnosť.Dobré skóre. Máme takú smolu len my , alebo je nás viac s takýmito skúsenosťami.

  Pridaj príspevok

   Nenašli ste čo ste hľadali?

   hľadať len v názvoch tém
   Odporúčaní dodávatelia
   V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
   Poradenstvo, návrh a predaj moderného osvetlenia s využitím progresívnej LED technológie s možnosťou finálnej realizácie.

   Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
   Články od našich partnerov
   HELUZ ocení víťaznú fotografiu tabletom Apple iPad
   Podľa čoho si vybrať schody na povalu?
   Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
   Archív článkov od partnerov