Sedacky Luna

Zdravim Vas, chceme si kupit novu sedacku, ale na trhu je tolko vyrobcov, ze je tazke si vybrat. Nakoniec sme sa rozhodli si kupit sedacku od slovenkeho vyrobcu. Pozerali sme Phase, tak sa nam nesedelo dobre ani v jednej, Beta, to som zamietla potom co som si tu precitala, Molitex a naposledy nas zaujali sedacky Luna. Predajnu maju v Light Parku v BA. Poznate niekto tuto firmu, pripadne mate skusenosti s ich sedackami?
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, mame od nich sedacku aj s taburetkou, zatial spokojnost
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Aj ja by som rada vedela, či niečo vydržia a či je sedenie tvrdšie????
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Ahojte,aj sa rozhodol niekto pre sedacku luna?ake mate prosim skúsenosti?vdaka,gabika ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Nasa skusenost bola najskor velmi pozitivna, lebo moznost prisposobit rozmery vsetkeho na mieru je skvela. Avsak volba kozeneho potahu sa nam velmi vymstila, lebo uz po 3 rokoch bezneho pouzivania povolili stehy a koza sa zacala trhat, bez moznosti opravy. Takze po par rokoch pouzivania vyzera takto (vid foto) a sme odkazani na precalunenie, ktore stoji cca polovicu nakupnej ceny celej sedacky. Dajte si dobry pozor aky potah a ake sitie si zvolite, nech nedopadnete ako my.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
@tamarka29 Dobrý deň, môžem sa opýtať ako hodnotíte sedačku po rokoch? Ako dlho vydržala?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?