Sedačka z poľska

Ahojte prosím vas viete mi konkrétne poradiť poľského výrobcu sedačiek na mieru s ktorým sete boli spokojný? Ďakujem
Odpovedať
pripnem sa ak nevadí ...a zaujíma ma cena, ako sa pohybujú 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Nespomeniem si už na názov poľskej firmy, ale nacenili nam rovnako ako slovenska firma tak sme vzali slovenskú Slovsofa.sk sú z Bojnic
Odpovedať
Toto je vec, ktorú by som asi z Poľska neriešila, lebo keď sa niečo pokašle, vysedí alebo niečo, tak reklamácia bude dozaista komplikovaná. A myslím, že také veľké cenové rozdiely medzi Slovenskom a Poľskom nebudú.
Odpovedať
@betka8880 práveže tie cenové rozdiely ma dohanaju k tomu aby som siahla na poľský trh. Bohužiaľ niesom ochotná dat za slovenskú sedačku na mieru 2 tisic. a viac. A toho vysedenia ani ničoho pod sa nebojím to isté sa môže stať pri svk vyrobcoch a tam tiež s reklamáciou nepochodite.
Odpovedať
@bubicek24 tuto chcem ist zrovna pozrieť..ste spokojna?
Odpovedať
@melany155 mame sedacku z polska. Drobec na nej skace denne a pouziva ju ako trampolinu 😉 ma 2.5 roka ziadne presedene alebo poskodene miesta a verte ze ta sedacka dostava denne zabrat. Najnovsia zabava je behat po polohovatelnych opierkach na hlavu. 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bubicek24 oni sú tak na rohu nie? s kamarátkou sme tam boli, tam si napokon aj vybrala 🙂
Odpovedať
Skus pozriet napriklad https://www.kler.eu/ 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@profistavbari odkiaľ Máte sedačku? Viete dat foto?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?