Sedačka - tip

Ahojte, hľadám novú sedačku, najlepšie rohovú, slovenský výrobca, dizajnovo zaujímavá - čisté línie. Vaše doporučenia, tipy, skúsenosti. Dobrý pomer cena- kvalita. Ďakujem. Krásny dník. 🙂
Odpovedať
studiospanku my sme kupovali tu, na mieru, mame ju skoro 6 rokov a stále je bez chyby, nevysedena
Odpovedať
@zuzcek1988 Ďakujem pekne.
Odpovedať
Profilova fotka
Slovsofa . Pozrite si ich stránku Majú pekný výber sedačiek .My máme Ambru Dá sa vyskladať aj do rohu.
Odpovedať
Phase
Odpovedať
Profilova fotka
Sedackovy dizajn na mm presne vyrobili.
Odpovedať
tak tu si počkám na nejaké odporúčania.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
zdravim vas, pripojim sa k vam v tejto teme, nechcela som vytvarat novu 🙂 zaujimalo by ma, ci ma niekto skusenost s kozenymi sedackami, nad tymto materialom totiz premyslame uz dlhsie a stale sa nevieme rozhodnut, ci by bolo vhodne ho zvolit. suseda ma odhovara, vraj sa trocha lepi pri sedeni. ma s tym niekto skusenost? budem vdacna za kazdu radu, tip 🙂
Odpovedať
@niki266 my sme takisto riesili kozu, dlho sme vahali, nakoniec sme sa rozhodli, ze teda skusime a nelutujeme 🙂 no a co sa tyka toho lepenia, my to nejak nepocitujeme, asi je to o zvyku 🙂 nas takisto okolie odhovaralo od koze, ale to vacsinou robia taki, co s nou nemaju ziadne skusenosti 😄
Odpovedať
@wolodymyr @dadulak k firme Sedackovy dizajn sa pripajam aj ja...sedacku od nich som tu odporucal niekolkokrat..konkretne mame model Deni (obrazok), velka U-ckova, ciste linie, kvalitne materialy a s panom majitelom sa da dohodnut, vie spravit cenu. mame ju cca 7-8 rokov a az na mierne vrzganie, ktore ide z oblasti spojov jednotlivych modulov sedacky, je ako nova.
Odpovedať
zabudol som pridat obrazok
Odpovedať
Profilova fotka
@miselito vrzganie odstranis tak ze ju rozoher dotiahni skrutky na kovani a vloz tam kusok latky. Inak mam vemi podobnu ako ty len do Lka plus jednu dvojku k tomu. Tiez sme velice spokojny.
Odpovedať
ok vdaka za radu, porobim to
Odpovedať
Článok sa načítava...
@bibiana177 asi mas pravdu, zrejme to naozaj bude len o zvyku a pocite, kazdy moze mat iny, je to samozrejme aj vec vkusu. nam sa koza paci, takze zrejme pojdeme do toho. dakujem pekne za odpoved 🙂
Odpovedať
@miselito moj brat ma U-ckovy gauc, je paradny, velky a kedze sme celkom velka rodina, zmestime sa na kazdej oslave pekne vsetci, este aj nejaka ta rezerva zostane 😉 on kupoval z nasedacky a uplne vyhovuje aj materialovo, dobre sa na nej sedi, inak je dost podobna tej, co si pridal ty, len je kozena. @niki266 tej koze sa netreba bat, len je dolezite vybrat si sedacku, ktora bude kvalitna, nie len nejaka napodobenina, ktora nic nevydrzi.
Odpovedať
Máme koženú, vyzerá reprezentatívne ale nesedí sa na nej pohodlne práve kvôli tomu lepeniu v kontakte s holou kožou v lete a pocitu chladu v zime. A nepríjemné je že ak na nej sedím oblečený tak sa šmýkam. Stále uvažujeme ju vymeniť za niečo s látkovým povrchom. Riešime to tak, že máme cez ne ako v 19om storočí prehodené deky, tak veľmi nám to povedzme pri pozeraní TV vadí. Za mňa kožu určite nie.
Odpovedať
Tak my sme nad kozou rozmyslali hlavne z praktickeho hladiska pri 4 detoch resp.uz 5tich za chvilu,bola u nas semisova sedacka vecne spinava,umyvat a pol dna si na nu nesadnut a vydrzalo ciste chvilu,uz mi to liezlo na nervy.Koza sa nastrieka sprejom zotre a je stale cista,za chvilu si clovek moze sadnut,takze z tohto hladiska je koza uplne super vyber.Tak isto ako kuchynsky stol resp.stolicky,u nas su prasiatka takze aj tie sustavne spinave.Takze idem menit za drevo,co sa vycisti raz dva,a drevo je stale ciste.Takze vsetko musim prisposobit,aby to bolo lahucko udrziavatelne,stale ciste a nie cakat kym sa mi vsetko pol dna vyschne.
Odpovedať
@toky1 no ono zrejme zalezi na tom, ci je koza kvalitna alebo nie, ci je hrubsia alebo tensia. ked sme boli u brata na navsteve, tak som nemal pocit, ze by som sa pocas leta na nu lepil. aj teraz ako boli tie velke horucavy, tak som sedel unho v kratasoch a bolo to v pohode, sedelo sa mi pohodlne.
Odpovedať
@dam768 S tým ťažko polemizovať, netuším akú úroveň kvality máme my. Každopádne predajca sa tváril, že nám ponúka veľmi solídnu kvalitu. Odpovedala tomu aj cena 🙂 Akože normálne sedieť na tom gauči ako na návšteve sa dá v pohode. Blbé to je na dlhšiu dobu a keď sa chcem usalašiť do takého poloľahu. To je potom taký boj. Lepšie sa nám pozerá telka v spálni.
Odpovedať
tak s tymto u brata nie je problem, ono si treba najprv pozistovat povod sedacky, ci je talianska alebo z Ciny, cize odkial presne pochadza, aky je to material, atd.
Odpovedať
@dam768 aj ja som si uz vyskusala sedenie na kozenej sedacke a prisla mi velmi pohodlna 🙂 povod sedacky je iste rozhodujuci, nechcem nejaku nekvalitnu, ktora sa zacne po mesiaci olupovat alebo tak. @emilia25 presne kvoli tomuto riesime novu sedacku aj my, ja uz jednoducho nevladzem s tym cistenim 😄 ta latka je strasne neprakticka a kozu predsa len jednoduchsie zotriem. len sa bojim toho, ze sa aj ta koza po nejakom kratkom case znehodnoti. a ako sa sedi na kozi v lete vam? niekomu vadi, ze sa lepi, ini sa na nej zase smykaju, som taka nerozhodna stale.
Odpovedať
@niki266 ze je chladna v lete,je super,ta to schladi,teda aspon u nas to tak je.ja tam rada spavam na gauci aj teraz cez leto,aj cez leto.
Odpovedať
@niki266 no my sme konecne vybrali po dlhej dobe a tazkej dileme a musim povedat, ze pocas tychto horucich dni nie je nic lepsie ako lahnut si po celom dni k telke na kozenu sedacku, prijemne chladi, uz sa mi zoparkrat aj stalo, ze som sa prebudil az rano 🙂
Odpovedať
@kuratko22222 ako sa na tom sedí, keď tie opierky chrbta sú takmer v poloľahu? Neviem si predstaviť mať návštevu, ktorú pri posadení sa do sedačky rovno vykotí do ľahu... tomuto dizajnu asi nikdy neporozumiem.
Odpovedať
Profilova fotka
@jabadaba Nekupovali sme si sedačku kvôli návštevám. Sedí sa tam ako píšete, vykotí nás do ľahu. Relaxujem po práci . Keď je návšteva , my sme všetci takí kamoši, že ležíme, sedíme , hráme karty. Nesedíme naškrobene. Kávu vypijeme pri stole . Na sedačke už len pohárik do ruky a tak. 😉
Odpovedať
@kuratko22222 my takisto ked mame oficialnu navstevu, tak ich usadime k stolu, my mame gauc na primarne na lezanie 😄 @tamrar ano, tiez sa presne na toto tesim, nam uz nie je pohodlne na tom starom potahu, ta koza bude predsa len prijemnejsia. este by ma zaujimalo, ako ste to riesili vy? je podla teba dobry napad objednat sedacku z internetu? nie je to velky risk? ci radsej lepsie si ist vyskusat priamo na predajnu?
Odpovedať
@niki266 Radšej vyskúšať ako sa sedí. Tvrdosť či mäkkosť sedu či kvalitu šitia z fotky v eshope nezistíte.
Odpovedať
@toky1 to mne je, samozrejme, jasne 🙂 a vy mate rozkladaciu sedacku aj s uloznym priestorom?
Odpovedať
Profilova fotka
@niki266 My sme z Kostolišťa a sedačku som našla na stránke Slovsofa z Bojníc , čo je ca 300 km od nás . Tak sme si spravili výlet do Bojníc .Nekupovala by som nikdy taký kus nábytku iba podľa obrázka z internetu . Treba pozrieť sadnúť ľahnúť a vybrať látku. Mali všelijaké látky na výber na poťah.
Odpovedať
@kuratko22222 tak potom je všetko ok. 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?