Menu Forum

Rozmiestnenie Sedacka 330cm

6. aug 2019  • 
fotoportrét
fotoportrét
elka017
Registrovala sa 25. júla 2011 na mojasvadba.zoznam.sk. Na modrastrecha.sk pridala 30 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
elka017
Registrovala sa 25. júla 2011 na mojasvadba.zoznam.sk. Na modrastrecha.sk pridala 30 príspevkov.
 Ahojte, potrebujem poradit vo vybere sedacky a s jej umiestnenim. Mame obyvacku s jedalenskym stolom cca 33m2. Chceme velku U sedacku, len si neviem ju predstavit, ako bude vyzerat v skutocnosti. Ci to nezmensi priestor a bude to tam stiesnene. Prikladam rychly nacrt, pred sedackou bude TV so stolikom.
25. júl o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jurkoboss
Registroval sa 1. marca 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 462 príspevkov. Okres Trenčín.
fotoportrét
fotoportrét
jurkoboss
Registroval sa 1. marca 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 462 príspevkov. Okres Trenčín.
 @elka017 a L sedacka by nestacila?

Za kazdu cenu trepat taku velku sedacku, no neviem.
A este, preco je viac ako meter od stien?
25. júl o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
wolodymyr
8
Registroval sa 6. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3044 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
fotoportrét
fotoportrét
wolodymyr
8
Registroval sa 6. februára 2017 na modrastrecha.sk. Pridal 3044 príspevkov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem dom
    okres Dunajská Streda
 Uckova pokial nema v strede 2metre priestoru je nanic predstav si tam usadit navstevu ako pojde stredny na wc???
26. júl o 07:23  •  prestavuje dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katkatii
Registrovala sa 27. júna 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 84 príspevkov. Okres Brezno.
fotoportrét
fotoportrét
katkatii
Registrovala sa 27. júna 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 84 príspevkov. Okres Brezno.
 účkovú nie, tá len zbytočne priestor zaberie, ona len pôsobí veľká, teda veľká je, ale nie, čo sa týka priestoru na sedeníčko emoticon a tiež nechápem prečo ju chceš mať v priestore??
26. júl o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
1ufka1
Registrovala sa 24. apríla 2019 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Staviam dom
    okres Partizánske
fotoportrét
fotoportrét
1ufka1
Registrovala sa 24. apríla 2019 na modrastrecha.sk. Pridala 51 príspevkov. Okres Partizánske.
  • Staviam dom
    okres Partizánske
 @elka017 kedze U-ckove sedacky su dost mohutne, tak si myslim, ze ti to zoberie z priestoru a ze ten tvoj priestor bude potom vyzerat tak mensie. skus si to este poriadne premysliet, ci ozaj trvas na tej uckovej. lebo L-kova by tam podla mna bola lepsia.
26. júl o 11:47  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monima1
Registrovala sa 13. júna 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 96 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
monima1
Registrovala sa 13. júna 2018 na modrastrecha.sk. Pridala 96 príspevkov. Okres Trnava.
 uckove sedacky sa aj mne pacia, ale je pravda, ze nie su velmi prakticke, su prilis velke, ale neni na nich vela miesta na sedenie, takze skor by som isla do tvaru L alebo potom samostatne gauc z dvoch alebo troch casti emoticon
2. aug o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
leni2
2
Registrovala sa 3. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov.
fotoportrét
fotoportrét
leni2
2
Registrovala sa 3. mája 2014 na modrastrecha.sk. Pridala 42 príspevkov.
 Ahoj, no podla mna to nie je dobry napad s tou sedackou,lepsia by asi bola do L a k tomu kreslo. Ono teda dost zalezi,kam ju umiestnis,mozno celkom pri stene by to este bolo ok. Ale do priestoru neviem. My mame 48 m stvorcovych,sedacka do L 300cm na dlzku a je to akurat. V mensom priestore by to asi nevyzeralo dobre.
2. aug o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
igor20030
1
Registroval sa 7. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 183 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
fotoportrét
fotoportrét
igor20030
1
Registroval sa 7. októbra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 183 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Banská Bystrica.
 @elka017 mame U-ckovu sedacku a je to super! avsak o nieco vacsiu ako mate na obrazku - nasa je cca 1,5m x 4m x 2,7m. mensia sedacka a navyse so stolikom sa mi zda dost nepouzitelna :(
2. aug o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elka017
fotoportrét
fotoportrét
elka017
 @jurkoboss cca meter mam kvoli prechodu do kuchyne nechany. Nechcem tam trepat U sedacku, lenze ziadna L ma zatial neoslovila.
2. aug o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elka017
fotoportrét
fotoportrét
elka017
 @katkatii pacia sa mi sedacky v priestore a chcem si jeden meter od steny nechat na prechod do kuchyne
2. aug o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rkorba
14
Registroval sa 14. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4154 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
rkorba
14
Registroval sa 14. januára 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 4152 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 @elka017 Porozmyslaj nad kombinaciou 3+2, ktora sa ti tam pekne vojde a ked budes potrebovat z toho mat Uckovu ,tak si na druhu stranu kupis taburet a kedykolvek ho mozes dat bokom a nemat z toho taku nepouzitelnu opachu.

@leni2 Vy asi mate betonovy strop, ked ste dali take strasne svietidla ci? Inac pekne zladeny interier.
2. aug o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
elka017
fotoportrét
fotoportrét
elka017
 @igor20030 hladam aj taku alternativu, ale nic ma neoslovilo. Prikladam foto U sedacky, ktora sa nam paci. Mame len steny a vobec si to neviem predstavit v skutocnosti, ako to bude vyzerat.
2. aug o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sampur
Registroval sa 26. apríla 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 120 príspevkov. Okres Bytča.
  • Staviam dom
    okres Bytča
fotoportrét
fotoportrét
sampur
Registroval sa 26. apríla 2018 na modrastrecha.sk. Pridal 120 príspevkov. Okres Bytča.
  • Staviam dom
    okres Bytča
 @elka017 sedačka sama o sebe vyzerá dobre, že je pekná aj všetko, ale do toho priestoru neviem, asi by som to tam ani ja nepchal, neviem si to predstaviť aké to tam bude narvané :-/
6. aug o 15:16  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to