Rozmiestnenie Sedacka 330cm

Ahojte, potrebujem poradit vo vybere sedacky a s jej umiestnenim. Mame obyvacku s jedalenskym stolom cca 33m2. Chceme velku U sedacku, len si neviem ju predstavit, ako bude vyzerat v skutocnosti. Ci to nezmensi priestor a bude to tam stiesnene. Prikladam rychly nacrt, pred sedackou bude TV so stolikom.
Odpovedať
@elka017 a L sedacka by nestacila? Za kazdu cenu trepat taku velku sedacku, no neviem. A este, preco je viac ako meter od stien?
Odpovedať
Profilova fotka
Uckova pokial nema v strede 2metre priestoru je nanic predstav si tam usadit navstevu ako pojde stredny na wc???
Odpovedať
účkovú nie, tá len zbytočne priestor zaberie, ona len pôsobí veľká, teda veľká je, ale nie, čo sa týka priestoru na sedeníčko :-) a tiež nechápem prečo ju chceš mať v priestore??
Odpovedať
@elka017 kedze U-ckove sedacky su dost mohutne, tak si myslim, ze ti to zoberie z priestoru a ze ten tvoj priestor bude potom vyzerat tak mensie. skus si to este poriadne premysliet, ci ozaj trvas na tej uckovej. lebo L-kova by tam podla mna bola lepsia.
Odpovedať
Profilova fotka
uckove sedacky sa aj mne pacia, ale je pravda, ze nie su velmi prakticke, su prilis velke, ale neni na nich vela miesta na sedenie, takze skor by som isla do tvaru L alebo potom samostatne gauc z dvoch alebo troch casti ;-)
Odpovedať
Ahoj, no podla mna to nie je dobry napad s tou sedackou,lepsia by asi bola do L a k tomu kreslo. Ono teda dost zalezi,kam ju umiestnis,mozno celkom pri stene by to este bolo ok. Ale do priestoru neviem. My mame 48 m stvorcovych,sedacka do L 300cm na dlzku a je to akurat. V mensom priestore by to asi nevyzeralo dobre.
Odpovedať
@elka017 mame U-ckovu sedacku a je to super! avsak o nieco vacsiu ako mate na obrazku - nasa je cca 1,5m x 4m x 2,7m. mensia sedacka a navyse so stolikom sa mi zda dost nepouzitelna :(
Odpovedať
@jurkoboss cca meter mam kvoli prechodu do kuchyne nechany. Nechcem tam trepat U sedacku, lenze ziadna L ma zatial neoslovila.
Odpovedať
@katkatii pacia sa mi sedacky v priestore a chcem si jeden meter od steny nechat na prechod do kuchyne
Odpovedať
@elka017 Porozmyslaj nad kombinaciou 3+2, ktora sa ti tam pekne vojde a ked budes potrebovat z toho mat Uckovu ,tak si na druhu stranu kupis taburet a kedykolvek ho mozes dat bokom a nemat z toho taku nepouzitelnu opachu. @leni2 Vy asi mate betonovy strop, ked ste dali take strasne svietidla ci? Inac pekne zladeny interier.
Odpovedať
@igor20030 hladam aj taku alternativu, ale nic ma neoslovilo. Prikladam foto U sedacky, ktora sa nam paci. Mame len steny a vobec si to neviem predstavit v skutocnosti, ako to bude vyzerat.
Odpovedať
Profilova fotka
@elka017 sedačka sama o sebe vyzerá dobre, že je pekná aj všetko, ale do toho priestoru neviem, asi by som to tam ani ja nepchal, neviem si to predstaviť aké to tam bude narvané :-/
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?