Rolety

Prosím vás, dali sme si na okná rolety deň a noc, biele, ja mám pocit, že aj tak to robí veľkú tmu. Ešte nemáme na terasových dverách. Musí to byť roletka a na zavesenie na rám okna, bez vŕtania. Ale chcela by som bielu a aby neuberala toľko svetla. Existuje niečo také? Ďakujem
Odpovedať
a ake farby tych pasov ste si dali na to rolety? mozno by to chcelo nejaku inu kombinaciu zvolit, ak mas pocit, ze to moc tieni, nieco take svetlejsie. skus si pozriet Isotru, od nich sme my kupovali plisse rolety. tie sa daju uchytit roznymi sposobmi na okno. aj teda bez moznosti vrtania, ked tomuto sa chces vyhnut. co sa tyka tej priepustnosti svetla, tak to si tiez treba vybrat nejaku taku latku, farbu, material, aby to vyhovovalo vlastne tomu, ze ako chces aby to zatienilo 🙂
Odpovedať
aj pri plisse sa da zvolit taka zatemnovacia latka, co si spominala? my sme nedavno kupovali chalanom do izby na okno toto tienenie a chceli by sme aj do ostatnych miestnosti dokupit teraz na jar. len do spalne by som prijala, keby sa dala takato zvolit. manzel robi na smeny, takze ked je po nocnej, bolo by fajn, aby bola v tej spalni proste tma, lepsie sa prespi a oddychne si.
Odpovedať
ked ste kupovali tie pre chlapcov, tak vam predajca nehovoril, ake su moznosti? pokial si pamatam, tak je tam viacero latok na vyber akoze nielen co sa tyka farieb ale aj toto, ze ako chces aby tienili. niektore prepustaju viacej svetla ako ine. ale ci su take tie uplne zatemnovacie na vyber, tak to ti neviem veru povedat, take sme mi nechceli, tak toto odsledovane presne nemam. ale vsak skus im napisat spravu, mail a hned budes vediet, na com ste 🙂
Odpovedať
ved budeme sa musiet ist este na to raz popytat, lebo tiez si nespominam na to. vtedy sme taku nepotrebovali, tak ak aj nam to predajca spominal, tak som to asi proste vypustila z hlavy. ale uz vieme kam ist, tak aspon o starost menej v tomto.
Odpovedať
@timea59 a prvy raz ste sa podla coho rozhodovali, ked ste vyberali, ze kde si date spravit rolety?
Odpovedať
podla mna taky klasicky postup, co asi vacsina voli. ze sme si aj nieco pozreli, aj sme hladali nejake odporucania, recenzie, skusenosti, aj tuto som sa na to informovala. potom sme hladeli aj na to, ze kde je aka ponuka, akoze co sa tyka napriklad aj farieb, co je na vyber. co sme objednavali nakoniec od Isotry, tak oni aj take kadejake motivy a vzory maju na vyber na tie rolety. proste viacej je toho, co bolo rozhodujuce, a to som isto ani vsetko nespomenula.
Odpovedať
@timea59 uz si sa na to skusala informovat? som nad tym rozmysla a musela som to az pozriet na stranke, co mi to nedalo pokoja. tam maju uvedene, ze teda hej kadejake latky, vzory a toto vsetko a pisu aj ze latky s roznou priepustnostou svetla. takze budu tam aj take ako chces si myslim.
Odpovedať
@timea59 tak teraz ti aspon odpadaju tie starosti, ze nemusis vlastne zacinat hladat odznova a tym padom aj cas usetris a mozete rovno objednavat 🙂
Odpovedať
ale hej, uz sme to pozerali, len nevieme sa zhodnut teraz, ze ci vsade dat to iste alebo vsade nieco ine. ale tak toto co si mi pisala o tej priepustnosti svetla, tak aj toto sme pozerali a minimalne teda do spalne by sme to dali. myslim, ze do inych izieb to zas nie je nejak nutne. jasne hrehusa, v tomto mame vyhodu 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?