Pohodlna sedacka, kreslo

Dobry den, Chcel som sa spytat na vase skusenosti ohladne kresiel a sedaciek k TV alebo len tak na sedenie, lezanie. Moje skusenosti su take, ze k filmu si radsej lahnem na gauc, ale zaroven mi velmi nevyhovuje ak je paralelne k TV. Dve hodiny pri filme v takejto polohe uz to nie je velmi prijemne, hlavne ak film nie je uplne zaujimavy. S pripadnym otomanom by to bolo mozno lepsie. Mate nejake tipy na takyto nabytok, na ktorom sa da niekolko hodin stravit pohodlne? Ake mate overene riesenia? Nemusi ist o konkretne vyrobky. Moj gauc je taky hranaty masivny dizajn (podobny ako na obrazku), povazujem ho inak za celkom dobre rieseny, ale hladam nejake vylepsenie.
Odpovedať
..... na ležanie pri telke je najlepšia sedačka v tvare L a ak pustí priestor tak v tvare U + vankúše.
Odpovedať
Co potrebujes je "televizne kreslo", napriklad: https://www.moebelix.sk/p/james-wood-... Samozrejme su aj krajsie, toto len tak nejaky pre ilustraciu. Neporovnatelne s lezanim na gauci 🙂 Alebo, keby si kupoval novy gauc, tak su aj take, ktore maju taketo "kreslo" zaintegrovane ako jednu zo sekcii, a netreba viac miesta v obyvke pre samostatne kreslo.
Odpovedať
@metele aj na take mozno pride 😄
Odpovedať
Profilova fotka
kreslo, s podnožkou, to je najideálnejšie k telke alebo polohovacie, aby si mohol aj sedieť, aj ležať, za mňa super vec 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?