Okno na sedenie - riešenie

Ahojte, prvotny plan bol na celu stenu dat sadrokarton a tym vytvorit priestor na sedenie (15cm "parapet" a 20cm sadrokarton). Pri tejto moznosti mam trosku obavu, ze si uberiem uz aj tak z mensej miestnosti. Teraz vsak zvazujem moznost dat skrinku len pod okno a tak vytvorit priestor na sedenie. Poradte prosim ktora moznost sa Vam najviac pozdava, pripadne nieco ine. Dakujem.
Odpovedať
@coralline nieco taketo
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. So skrinkou to uz nebude "ono" skrinka ti tiez zaberie priestor. Vcelku by to bolo dokoncenejsie. No 35cm, to zadku moc nedoprajes.
Odpovedať
@sucky1 slo by to.. Gauc L opticky oddeli kuchynu od jedalne, to cierne je kniznica, ci skrinka, krora je sucastou spodnych skriniek v hlbke 50-60cm po koniec okna... Lebo to zacinajuce okno oproti, kde je ten kvet je uz malo priestoru na to, aby to sedenie bolo az po stenu.. Najdem foto, ako to myslim..
Odpovedať
@sucky1 nieco take, spojeneee.. Nemusi to byt kniznica, mozu to byt uzavrete skrinky na push otvaranie..
Odpovedať
Aj skrinka je riesenie, no nebude to vyzerat ako jeden celok. No uz na rovinu ti poviem ze 35 cm je proste malo , to nebude mat vyznam
Odpovedať
@hroma Dakujem pekne za tip. Urcite to zvazim. Len ako aj vy pisete mam dilemu ako to ukoncit na strane kde je okno po zem. Stena medzi oknom po zem a oknom na sedenie je cca 50cm. Co nie je vela a kvazi pred okno dat taku skrinku....pri predstave mi to trosku kazi pohlad nan. @lenkito10 @rencipo Uplne suhlasim, je to malo. Preto som momentalne viac priklonena dat pod okno skrinku... Este ma napadlo pri moznosti dat sadrokarton na celu stenu, tak okno by som chcela mat oblozene drevom a ten by mal presah napr. 5cm na sedacej casti.
Odpovedať
@coralline tto okno po tu stenu je kolko? Nemyslim tym stenu, kde chvete sedenie.. Ale oproti gauca to terasove okno k lavej stene..
Odpovedať
A co taketo nieco? Inac mne sa to okno paci tak ako je. Naco ho schovavat? Ja by som volila mozno nejaky taburet dlhsi. Mam podobne okno 2400x2400 a tuez sedacku chcem do L a tsm na tu stranu dam vacsiu taburerku. Alebo este ma napadlo,pekne kreslo 🙂
Odpovedať
@hroma stena na lavej strane. dole pri rohu 20cm, potom okno, stena 260cm, terasove okno... @aduska344 uprimne aj mne sa to tak celkom paci 🙂 a tiez som prave nad tym rozmyslala, ze tam dam len nejake pekne kreslo a po case uvidime...mozno sa pre nieco rozhodneme, ked sa uz zabyvame a budeme lepsie vediet co vlastne chceme a co by tam pasovalo 🙂
Odpovedať
@coralline mne by sa tam aj nejaka ta uzsia skrinka ako pridala obrazok Aduska pacila, vyzera to elegantne a da sa to vyuzit aj na sedenie a este aj ulozny priestor budete mat.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?