Od akej firmy ste kupovali sedačku do obývačky?

Dobrý deň, poraďte prosím názov firmy, kde ste kupovali sedačku do Vasej obyvacky... Potrebujeme kúpiť novu rohovú, úložný priestor, rozkladaciu. Ďakujem popr. aj foto poprosím..
Odpovedať
Mame na mieru zo Studio spanku a pohodlia v ziline
Odpovedať
Profilova fotka
Sedackovy dizajn ... vurobili mi na mieru na mm presne a do mesiaca bola doma.
Odpovedať
@zuzcek1988 @wolodymyr koľko vychádzal 1m? Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@jumt to neviem ale je tam rohovy diel 90x90 plus lava strana 2x70 a prava 2x75 a samostatna dvojka 2x75 a dali sme tu najdrahsiu latku ( ako inac 🙂 ) a stalo to 3000e Ale latok maju milion 😉 a aj nohy zopar druhov. Super bolo to ze sme tam prisli ukazal som obrazok ze takuto na tento rozmer zenuska vybrala latku a nohy a nasledne do par minut cca kava sme mali ponuku a zenina spokojnost je na nezaplatenie 😉
Odpovedať
@wolodymyr to je super nie ako behať po všetkých obchodoch to mi lezie na nervy
Odpovedať
@jumt nepamat si presne, ale mame ju uz 4 roky, tak cena mozno ani nebude aktualna
Odpovedať
Profilova fotka
Slovsofa . Majú pekné a kvalitné sedačky My máme sedačku Ambra a sme veľmi spokojní
Odpovedať
My sme kupovali v predajni Sedačky R1 v BA. Sme veľmi spokojný . Dá sa vybrať látka, alebo koža. Sedačky sa dajú u nich vyskladať do rôznych rozmerov.
Odpovedať
My máme sedacky.com
Odpovedať
milenium sipos. tiez som si vybrala nozicky, latku a rozmer aky som chcela
Odpovedať
Na streche su riadne bohati ludia ze sedacka za 3000 😄
Odpovedať
@martinak15 myslím, že každý by mal vyberať podľa svojich možností 😄 Ja si neviem predstaviť, že by sme toľko za sedačku dali. Ale tak každý sme iný. My máme už dva roky z tempa kondelu a nemám s ňou problém. Je pravda, že som pochodila niekoľko obchodov, kým som našla takú, čo by sa mi páčila, ale podarilo sa 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@jedosko600 velmi zalezi ci chces na mieru alebo kupit hotove - alebo aspon keby si cca cenu napisala, ze ako asi sa chces pohybovat.
Odpovedať
@kralic tiež som mala akože zo začiatku také pohnútky, že na mieru, len potom podľa cien som si to rýchlo rozmyslela 😄 Iné veci mi boli prednejšie 😄
Odpovedať
Myslím si, že netreba kupovať zbytočne nejakú drahú sedačku, lebo aj tak ťa časom omrzí, že budeš chcieť nejakú zmenu, tak nech ti to potom nie je ľúto. Aspoň teda ja som taký typ, že rada veci mením, takže by som nešla nejako do niekoľko tisícových variant 🙂
Odpovedať
nemohli by ste pridať aj nejaké fotky, pre lepšiu predstavu? @glopa tie ceny sú tak rôznorodé, že ja až niekedy nechápem, neviem, že na čo sa pri výbere zamerať, aby sa napríklad rýchlo nevysedela a podobné veci
Odpovedať
my sme ju kúpili v Asko nábytok a je nádherná a skvelá - viď v albume 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@dara_777 dobrý deň, prosím vás aký typ, názov sedačky máte z Tempo Kondela? Ste s ňou stále spokojná? Momentálne riešim výber sedačky a nepočula som na ich firmu veľa chváli.
Odpovedať
@michaela2727 jój typ, to by som musela pohľadať niekde, že jak sa volá, ale posielam ti fotku ako vyzerá 🙂 Ja teda problém nemám ani po čase, už sú to roky, čo ju máme a stále je rovnako pekná, pevná, vôbec nie je vysedená, zo začiatku som chcela aj deky na ňu dávať, že aby sa nemrvilo na ňu, nevysedela sa, ale to mi muž hneď zamietol, takže nič na nej nemáme a je stále ako nová 🙂
Odpovedať
@dara_777 ďakujem veľmi pekne za pozitívnu recenziu 🙂
Odpovedať
@michaela2727 nemáš za čo, som rada, ak som ti pomohla, máš nejakú vybratú? 🙂
Odpovedať
@dara_777 Dnes ideme pozriet do Slovsofy v Bojniciach.. nakoniec som sa rozhodla pre slovensku vyrobu, ono najdu sa aj ludia co su spokojny, ale aj taky co polske sedacky neodporucaju... momentalne mam nejake peniaze navyse ktore do nej mozem vlozit, tak som sa rohodla takto zainvestovat do kvalitnej sedacky. Dufam ze budeme spokojny. Tento model mam predbezne vybraty, len potah bude iny
Odpovedať
@michaela2727 no vyzerá to podobný typ po akom sme aj my siahli, tak no, sto ľudí, sto názorov, to je normálne 🙂 Ale tak uvidíš sama, že ako sa ti čo bude pozdávať. Držím palce pri výbere 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?