Od akej firmy odporúčate kúpiť sedačku?

Prosím, poraďte mi. Ktorá firma je spoľahlivá a robí dobré a kvalitné výrobky? Ďakujem.
Odpovedať
Ahoj, ja mam uz par rokov sedacku od firmy sedackovydizajn.sk a spokojnost maximalna, kvalitna, pekna a pohodlna sedacka zaroven.
Odpovedať
mam model Deni
Odpovedať
@cokoemma1 ahojky 😉 My sme kupovali sedačku v predajni Topsedačky a vyhovuje nám, je pohodlná, kvalitná a pekná, lebo je naša 🙂 😉 Podľa mňa majú skvelý výber, veľkú predajňu, dá sa u nich vybrať. Neviem, či máš už nejakú predstavu ale vyskúšaj si aj ich pozrieť 😉
Odpovedať
My sme kupovali sedačku + nábytok v predajni sedačky R1 a sme veľmi spokojný. Sedačky sú kvalitné, dá sa upraviť rozmer a vybrať koža , alebo látka.
Odpovedať
@slawka333 my mame tiez od tychto sedacku 😉 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoemma1 nesia, kvalita zaručená. Máme doma ôsmy rok a do nového sme nad inou značkou ani neuvažovali
Odpovedať
@murika jeeej, tak to som rada, že sme tu dve, ktoré máme z tej istej predajne sedačku 🙂 Už dávnejšie ste kupovali alebo teraz niekedy? A akú máte? Kľudne mi foto môžeš poslať aj do súkromnej správy, ak nechceš sem 🙂
Odpovedať
@slawka333 vies co mi ju mame zatial kratucko, len od leta minuleho roka 🙂 Fotku ti poslem do sukromnej spravy, lebo uz som do inej temy so sedackami pridavala fotky, tak aby vsade len moje fotky neboli 😄 Alebo ti mozem poslat link na tu temu a tam si to mozes pozriet 😉 Vsetko ti napisem do IP.
Odpovedať
@murika ďakujem ti, našla som si správu od teba. Krásnu sedačku máte tiež 🙂 Tak prajem, nech čo najdlhšie slúži 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoemma1 ahoj, aj ste už objednali sedačku? Vybrali ste?
Odpovedať
@slawka333 dakujem ti 😉
Odpovedať
Dobru skusenost mame so sedackami od Milenium Sipos alebo od firmy Nesia (tam je uz ale i vyssia cena).
Odpovedať
Článok sa načítava...
@palinoba my sme sice este v roku 2019 sedacku kupovali a minuly tyzden som behala so sestrou po predajniach, kedze ona potrebuje do novu kupit, tak som len pozerala, ze tie ceny sedaciek su dost vysoke vsade. Ovsem pokial nepozeras v nejakych tych polskych velkoobchodoch (nazov nebudem spominat). No tiez si vybrala v Topsedackach kde aj my pred troma rokmi.
Odpovedať
Kuk na Fines,alebo Drevona.
Odpovedať
Profilova fotka
@kendova_anna to je super, oni maju pekne a kvalitne sedacky. a aku ste vybrali? 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
@haragig nemam fotku ale skusim sestre napisat, nech mi posle nejaku a potom ti do sukromnej spravy poslem, aby si si mohla pozriet aku sme vybrali. Ona si viacero sedaciek fotila a isto ma aj tu, ktoru napokon objednala.
Odpovedať
Profilova fotka
@kendova_anna dobre, budem cakat na spravicku 😉 🙂
Odpovedať
tuto dilemu prave riesime aj my. uz sa blizime pomaly k tomu, ze by sme si chceli nejaku tu sedacku objednat alebo rovno aj kupit ak bude skladom, ale ako este to nie je take horuce tak sa zatial obzeram po tvaroch a hlavne nevieme sa zhodnut na povrchovom materialy. kvoli detom by sme potrebovali, aby bola z niecoho odolnejsieho, ale kozi by som sa chcela vyhnut
Odpovedať
Profilova fotka
@simiss33 tak potom by som si vybrala aspon tmavsiu farbu ale tak v dnesnej dobre su uz aj latkove potahy v takych odolnejsich a odpudivejsich upravach. v ziadnej predajni ste este neboli?
Odpovedať
Profilova fotka
Sedscky Phase. Povodne som tam nechcel ani vkrocit. No potom som bol rad. Slovensky vyrobca, prijemny personal a kvalita zatial 3r. Super. Prisla dokonca skor co sme ocenili.
Odpovedať
@wyrky suhlas. Uplne rovnaka skusenost
Odpovedať
Profilova fotka
@cokoemma1 my sme teraz objednávali z Helcel nábytok sedaciu súpravu.v stredu majú doručiť . @simiss33 odolná je vrecovina, až sa vám ľúbi ten materiál ,tak len to.
Odpovedať
Profilova fotka
Pozrite si stránku Slovsofa My máme od nich sedačku Ambra a je super
Odpovedať
@simiss33 ak si si este nevybrala, pozrela by som sa aj na Topsedacky. My sme si od nich kupovali sedacku pred nedavnom a nelutujem. Krasne kusky sme ponachadzali v showroome a nakoniec sme si mali problem aj vybrat, tolko sa ich nam tam pacilo
Odpovedať
@murika ano? tak to by si mi mozno mohla pomoct, lebo sa mi u nich jedna velmi paci a chcela by som sa pri ceste do bratislavy u nich zastavit a ist si ju aj osobne pozriet. myslis, ze sa da s nimi skontaktovat a popytat sa, ci ju tam maju vystavenu?
Odpovedať
Profilova fotka
@obonka ahooj, no ako bola si sa tam uz pozriet, ci este ste nemali cestu okolo? podla mna isto by sa dalo zisit ci maju sedacku v niektorej predajni vystavenu, neskusala si ich este kontaktovat? kamaratka ma od nich doma sedaciu supravu a moc pekne prevedenie no to sedenie je hlavne velmi pohodlne
Odpovedať
ahoooj @kazmova. no my uz sme tam boli a dokonca sme si aj objednali, comu sa neskutocne tesim, ako ani som po pravde necakala, ze to bude takto hned. myslela som si, ze si to bude chchiet manzel este premysliet, ale ten sa rozhodol skor nez ja. fakt nas topsedacky milo prekvapili vyberom a moznostami pri vyrobe sedacky
Odpovedať
Profilova fotka
tak tomu sa moc tesim. a brali ste ju taku ako bola vystavena, ale bo ste nieco na nej menili, latku farbu? mozes mi poslat, aky model ste si to vlastne vybrali?
Odpovedať
@murika supr, vdaka za tip. oni funguju len online alebo mozem ist mrknut aj do nejakej predajne? predsa len pri detoch, potrebujem to lepsie popozerat ako len na fotkach na webe. zatial sme sa teda aj doma ujednotili, ze ideme do latkovej a teda hladame nieco kvalitne co vydrzi ten napor deciek 🙂
Odpovedať
@simiss33 mozes ist aj do predajne pozriet 🙂 Ono je fajn ta ich stranka na to, ze si vies spravit prehlad co sa ti paci, aky typ, mozno farba. No a v predajni si uz mozes zase vyskusat material, pohodlnost. Presne ako pises, ze pri deckach je lepsie to pozriet, lebo sak vieme ako to chodi, ked su rozblaznene 🙂
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?