Obklad interiéru drevenými lamelami/latkami

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa opytat ci tu niekto riesil obklad z drevenych lamiel v interieri. Zaujima ma hlavne cena kedze mame priblem zohnat dodavatela v rozumnej cene. Pre informaciu prikladam obrazok obkladu o ktory mame zaujem. Dakujem pekne.
Odpovedať
1
2
Ja som si to spravil sám za 150€
Odpovedať
Profilova fotka
@frantisek79 odkiaľ ste prosím kupovali drevo? Je to dubové? Potrebujem 3,7m dlhé a neviem to nikde nájsť 😞
Odpovedať
@mimsbee majú aj 4metrove pekné profily
Odpovedať
@mimsbee dlh na zlatých v BA
Odpovedať
Profilova fotka
@frantisek79 môžte mi poslať nejaký kontakt? Som z východného Slovenska, ale aspoň by som sa informovala
Odpovedať
@frantisek79 môžete mi napísať ako ste ich kotvili na stenu? Stačí mamut podľa vás?
Odpovedať
@frantisek79 zdravim, pripájam sa ku otázkam, kde ste zohnali lamely, aké sú rozmery lamiel a ako ste ich kotvil na stenu? Ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Hotové lamely v 10 farebných prevedeniach s omerom 40x30x275mm nájdete v našej ponuke
Odpovedať
DLH na Zlatých pieskoch v starej budove Coca-Cola . Je to pečene drevo, druh si nepamätám. Pečený: Na nízkych teplotách to vypečú, aby bol úplne vysušený, a chytí pri tom aj trosku farbu. Tento profil bol 3000x72x42, a dal som si prerezať na polky. Mamut bohato stačí, keď tá omietka nemá 800 rokov😉
Odpovedať
Ja som to spravil za 150€. KONER asi bude predávať 1 lamelu za 50€
Odpovedať
@frantisek79 v akej kategórii sa nachádzajú tie lišty? Na stránke som to tam nejak nenašiel. Alebo ste ich priamo oslovili? Ďakujem.
Odpovedať
@kajo873 bol som tam osobne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Odporúčam drevo od https://pila-pali.sk. Namiesto dubového dreva stačí smrek a farebný odtieň si už prispôsobíte cez lazúru na drevo.
Odpovedať
Profilova fotka
Verím tomu, že s tými lamelami je vo všeobecnosti problém. Ľudia chcú lamely za cenu strešných lát, pochopiteľne. Preto ak sa niekto zamerá na výrobu/predaj lamiel, má vystarané. Ja osobne som mal plné zuby cien presahujúcich tisíce za plotové výplne. Vyriešil som to jednoducho. Hobľovačka, strešné laty (za bagateľ), dobrý impregnačný náter, snáď budem mať pokoj na dva roky 😄 Verím tomu, že v interiéri by to vydržalo oveľa dlhšie.
Odpovedať
Profilova fotka
@dasla77 mozem sa opytat kolko vas vysla stena z lamiel v obyvacke? a odkial je ten pan? dakujem pekne za odpoved, pekny den prajem
Odpovedať
Profilova fotka
@klaudyinterior napiste mi mail prosim mam zaujem.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@frantisek79 možem sa spytat ako ste upevnovali lamely na stenu? Ďakujem
Odpovedať
Ako alternativou moze byt cisto dreveny obklad, pekne to vynikne a je to cenovo velmi priatelne. Ja som kupoval na https://www.dimex.sk/drevene-listy/.
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Dobrý deň, my sa zaoberáme výrobou, montážou a dodaním: lamelové steny, lamelový strop, samostatné lamely, stenové lamely, dubové lamely, predeľovacie lamely, fasádne lamely a mnoho iného.....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 9 mesiacoch
Profilova fotka
@dasla77 Pekný deň, prosím vás pán Chomanic pracuje v BA? 🙂 ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
Otázka do pléna: pri lepení lamiel na stenu ste omietku penetrovali alebo stačí rovno nalepiť s kontaktným lepidlom (napr. Mamutom)? Ďakujem za odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, dávam do pozornosti nový článok z nášho Magazínu plný inšpirácií "6 dôvodov, prečo si vybrať drevené lamely v interiéri" - https://bit.ly/drevene-lamely-v-inter... 😉 Nájdete tam dokonca aj mini inšpirácie od našich strecháčov @rebecca27 , @marka_to , @ekino , @quintes a @danaracko 😎 Autorkou tejto fotky je @rebecca27 🙂
Odpovedať
@quintes ak sa tu nahodou objavis, zaujimalo by ma, ci to ozaj vydrzalo aspon tie dva roky bez nutnosti nejakeho zasahu. Na pohlad to vyzera take, ani nie ze labilne, ale dost tenke sa mi zdaju tie latky.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?