Obklad interiéru drevenými lamelami/latkami

12. apr 202147
  • Ja som si to spravil sám za 150€

• @frantisek79  odkiaľ ste prosím kupovali drevo? Je to dubové? Potrebujem 3,7m dlhé a neviem to nikde nájsť 😞

• @mimsbee  majú aj 4metrove pekné profily

• Sponzor fóra
  • @mimsbee  dlh na zlatých v BA

• @frantisek79  môžte mi poslať nejaký kontakt? Som z východného Slovenska, ale aspoň by som sa informovala

• @frantisek79  môžete mi napísať ako ste ich kotvili na stenu? Stačí mamut podľa vás?

• @frantisek79  zdravim, pripájam sa ku otázkam, kde ste zohnali lamely, aké sú rozmery lamiel a ako ste ich kotvil na stenu? Ďakujem.

• Hotové lamely v 10 farebných prevedeniach s omerom 40x30x275mm nájdete na stránke www.nmitrade.sk

• DLH na Zlatých pieskoch v starej budove Coca-Cola .
    Je to pečene drevo, druh si nepamätám.
    Pečený:
    Na nízkych teplotách to vypečú, aby bol úplne vysušený, a chytí pri tom aj trosku farbu. Tento profil bol 3000x72x42, a dal som si prerezať na polky.
    Mamut bohato stačí, keď tá omietka nemá 800 rokov😉

• Ja som to spravil za 150€. KONER asi bude predávať 1 lamelu za 50€

• @frantisek79  v akej kategórii sa nachádzajú tie lišty? Na stránke som to tam nejak nenašiel. Alebo ste ich priamo oslovili?
    Ďakujem.

• @kajo873  bol som tam osobne

• Odporúčam drevo od https://pila-pali.sk. Namiesto dubového dreva stačí smrek a farebný odtieň si už prispôsobíte cez lazúru na drevo.

• Verím tomu, že s tými lamelami je vo všeobecnosti problém. Ľudia chcú lamely za cenu strešných lát, pochopiteľne. Preto ak sa niekto zamerá na výrobu/predaj lamiel, má vystarané. Ja osobne som mal plné zuby cien presahujúcich tisíce za plotové výplne. Vyriešil som to jednoducho. Hobľovačka, strešné laty (za bagateľ), dobrý impregnačný náter, snáď budem mať pokoj na dva roky 😃 Verím tomu, že v interiéri by to vydržalo oveľa dlhšie.

• @dasla77  mozem sa opytat kolko vas vysla stena z lamiel v obyvacke? a odkial je ten pan? dakujem pekne za odpoved, pekny den prajem

• Sponzor fóra
  • @klaudyinterior  
    napiste mi mail prosim mam zaujem.

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• @frantisek79  možem sa spytat ako ste upevnovali lamely na stenu? Ďakujem

• Ako alternativou moze byt cisto dreveny obklad, pekne to vynikne a je to cenovo velmi priatelne. Ja som kupoval na https://www.dimex.sk/drevene-listy/.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Kreatívna tvorba nápisov a dekorácií.
    Výroba: pečiatky, reklamné logá, drevené výrobky.
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Akú dlažbu vybrať k historickým objektom?
    Archív článkov od partnerov