Nábytok Tempo Kondela - skúsenosti

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, uvažujeme o výmene sedačky v obývačke a páčia sa mi niektoré sedačky od Tempo Kondela. Máte skúsenosti s nábytkom od nich? Majú celkom dobré ceny, len sa obávam kvality; nepoznám ich, vraj sú to Rumuni. Prosím napíšte svoje skúsenosti s týmto výrobcom. Ďakujem
Odpovedať
tempo-kondela NIKDY VIAC!!!! kupili sme si sedacku po styroch mesiacoch sa zacala parat v mieste zositia. dali sme na reklamaciu tak presne po mesiaci mi prisiel list v ktorom bolo napisane ze sedacka sa nachadza v obyvanom priestore cize je pouzivana, mechanicke poskodenie je sposobene nekorektnym pouzivanim vyrobku.Dotvarovanie čalunenia je primerane dobe použivania vyrobku. Cize oni v pohode stym rataju ze po styroch mesiacoch sa vam sedacka zacne trhat a po pol roku si u nich kupite novu. ved v pohode im tam kazdy pol rok nechate 1000 eur. Potom som im volala ze co to ako ma znamenat ci na sedacku sa mam pozerat a nesediet na nej. tak tak hnusna arogantna pani ma obvinila ze sme si ju prosim pekne rozparali naschval sami. tak to som hlas uz zvisila aj ja a normalne mi zložila telefon. jedna mila pani z reklamacneho oddelenia-bola arogantna uz ked som volala ako mam postupovat pri reklamacii j kedze sme si objednali sedacku z internetu. Mame aj obyvaciu stenu kde stale treba nastavovat zavesky na dvierkach o supliku ani nehivirim ale to si vieme nastastie opeavit sami. Takze takato nasa skusenost. :-(
Odpovedať
Ja si všetok nábytok robím sam či manželská postel,sestre detskú izbu bratovi skriňu tete šatníky a nejdem do žiadneho poliaka určite.Kvalitna DTD od Buciny a za polovičnú cenu to mám O dosť kvalitnejšie ...opaskovanie všetko niektoré časti 18mm posteľ mám z 36 MM a spokojnosť vpripade pošlem foto napíšte ...pekný večer
Odpovedať
úprimne ak si kúpite koženku ekokožu, aby sa nezlúpala tak sa sa o ňu treba starať je to pekné ale maximálne nepraktické môžno tak pre niekoho kto nemá deti a doma sa často nezdržiava... ak si myslíte že kúpite lacný nábytok a že vám vydrží 100 rokov tak ste na omyle .... žijeme v konzumnej dobe všetko vydrží iba určitý čas ak chcete šetriť tak šetrite na iných veciach ale na matracoch a sedačkách ktoré sú denno denne najpoužívanejšie by som nikdy nešetrila .... a rovnako ak máte lacný nábytok a sa vám rozpadáva tak ste si ho blbo zmontovali viem o čom hovorím ....keď otec poskladal skriňu tak ste do nej prstom ťukli a sa zložila ako domček z kariet jednoducho šak načo lepidlo veď to podrží aj na klincoch .... pre istotu aj tých pár šrúb navyše si dokúpte a aj to lepidlo na tie kolíky nech nieje to pribalené ... dokopy 5 eur navyše ale stojí to za to ..... tak isto keď si kúpite kuchynskú linky za pár šupov a sa tešíte že jaké lacné a potom do nej naložite tri tanierové súpravy, hrnce a 100 pohárov a potom sa čudujete, že skrinky sa začnú čudne nakláňať pritom nosnosť je omnoho nižšia. To nieje zlá kuchynská linka ale na vaše potreby jednoducho nieje vhodná aj keď je lacná. Tak to jednoducho je ak chcete niečo lepšie treba si za to zaplatiť to je celé....takže recenzie k tomuto obchodu sú viac menej nepoužiteľné lebo mňa zaujíma že keď si odtiaľ niečo objednám a dodajú mi zlú farbu tak či mi bez najmenších problémov vymenia alebo budú nespolupracovať a človek sa s nimi bude naťahovať???
Odpovedať
nevymenia budu sa vyhovarat az to nakoniec nechate tak...a tisic eurova sedacka ktora sa po styroch mesiacoch zacne parat si nemyslim ze je to lacny peniaz
Odpovedať
@bobula73 Prekvapuje ma tvoja skúsenosť, ja tiež mám od nich sedačku doma a ja som rada, že som ju kúpila zrovna tam, predtým som chcela, že na mieru, ale tie ceny ma celkom vystrašili a nebola som ochotná dať toľko za ňu a takto som ju mala za fajn cenu a aj kvalitovo fajn, drží tvar aj všetko 8-)
Odpovedať
@pumpasterova nedá mi nenapísať k tomu, čo si písala. V istých veciach máš fakt pravdu. Ale môžem povedať, že to, že je niečo lacnejšie neznamená, že to nie je kvalitné. My máme spálňovú zostavu, bola z dobrú cenu a je krásna, ja som bola rada, že sme vôbec za takú cenu zohnali a slúži nám tak ako má. Čo sa týka komunikácie s obchodom, čo si písala, myslím si taktiež, že to je veľmi dôležité. Pretože dosť spraví aj prístup pri reklamácii, aj prístup predajcov na predajniach a podobne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pridam moju skusenost s Tempo Kondela. Na internete som si vyhliadla stolicky. Boli ale na sklade v BA co mam asi 100km. Pri navsteve predajne v nasom meste sa mi podarilo DOPROSIT sa pani "veducej" aby mi ich objednala nech si ich mozem vyskusat. Ked stolicky dorazili, prisli sme tam a ona mi podala do ruky sedak ze "sak som to chcela vidiet". Hovorim jej - kedze su to stolicky logicky si na ne chcem sadnut. Poprosim Vas keby sa to dalo zmontovat - aspon 1. Podotykam - 4 sruby. No to bol problem lebo skladnik nema cas - dovolili sme si prist hodinu pred zatvorenim. Takze za 2 dni... Ked sme prisli stolicka zmontovana a ta podnoz neskutocne kriva ze to vobec na zemi nesedelo ale polka bola v lufte. Hovorim jej - to je normalne podla Vas? Zavolajte mi toho skladnika co to montoval. Prisiel panko a hovori ze to je chyba v tom ze on ked to montuje tak na tej stolicke musi niekto sediet a na to tam nemaju ludi. :-D Hovorim OK tak ja si sadnem. Samozrejme chyba bola v zle zvarenej podnozi. Ale ved stolicky prisli 4 tak podme skusit zmontovat inu. No oci prevratene, hroozny problem... Nakoniec isiel dozadu ale ako skusal tak skusal nepodarilo sa. Vsetky 4 boli rovnake. Aj ked mi volali ze uz im prisli nove, nemam uz chut tam ist... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@rebecca363 ja by som tu nechut prekonala a isla by som ich pozriet ak sa ti ozaj pacia :-) ja som si nasla u nich aj stol aj stolicky, nasla som si kde ich maju a ked sme mali volno, tak sme tam zasli sa pozriet ako vyzeraju, ci su pohodlne a kupili sme ich, sice este bude trvat, kym budu na svojom mieste v jedalenskom kutiku, ale uz sa neviem dockat :-D lebo ked som ich videla na obrazku tak to bola laska na prvy pohlad a ked nazivo tak duplom :-D :-D
Odpovedať
Tempo Kondela?? Nikdy viac!!!! 8.1.18 objednávaný stôl do kuchyne, nie je. 18.1.18 objednávaná sedačka do obyvačky, pri objednávaní dodanie 6-8 týžd., nie je!!!! Zavádzajú ľudí o termíne dodania tovaru. 4 týždeň tá istá pesnička : tento piatok je u nás v obchode. Ale ked chcete môžete stornovať objednávku, vrátime Vám zálohu. Hanba!!!
Odpovedať
Od Tempo Kondela už ani hrdzavý klinec nekúpim...je tomu asi 7 rokov čo sme kupovali sektorovú linku malú do kuchyne...po 2 mesiacoch hromadné odliepanie hranovacej pásky, ohýbanie poličiek pod taniermi atď...prístup zo strany predajcov 100%, ochota pri reklamácii,aj v komunikácii...ale reklamačné oddelenie v centrále jedna katastrofa, výhovorky že to je našou vinou,užívaním a bla bla...veľká vlhkosť v kuchyni...všetko pofotené,zdokumentované...3x po sebe poslali vždy niečo iné na výmenu len to čo som potreboval nie...už by som poskladal daľšiu linku z toho...nakoniec horko-tažko poslali peniaze spat...na predajni sa až za hlavu chytali...bol som tam častejšie ako v robote hádam...takže nikdy viac!!!
Odpovedať
Profilova fotka
100 ľudí, 100 chutí :-x My už niekoľko vecí máme z tohto obchodu a už si vyberám ďalšie kúsky, ktoré si do domu kúpim, mne sa páči ich ponuka, majú rôzne štýly, čiže nemám problém si vybrať to, čo sa mi páči, na čom si fičím :-D Taktiež aj ceny mi vyhovujú 8-) 8-) Ja nemám nejaké výhrady :-)
Odpovedať
Nabytok Asko ,Tempo Kondela, brak uz pri montazi sa zacne rozpadat, ked to ako tak domontujes a ponastavujes, tak sa nabytku nesmies dotykat a pouzivat, radsej dosetrit a dat vyrobit u stolara ...to je moja skusenost.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@juliahradecka Len potom Juli je to "trošku" iné s cenami. Keď niekto si dá u stolára urobiť nábytok a keď si vezmem, že potrebuje človek zariadiť celý dom, tak fúha. Ale tak je to tvoj názor. Ja nemám s týmto obchodom problém, práve naopak.
Odpovedať
@zitik_98 Ved to pisem Zitik dosetrit.... nemusi byt vsetko naraz a potom postupne dat vyrobit kvalitne u stolara, moja svokra si kupila v Asku obyvacku na pohlad celkom ujde len ju nesmu otvarat a pouzivat, po troch umyvaniach podlahy sa zacala odlupovat hrana na cokle.To je moj pohlad na tento nabytok ale samozrejme kazdy podla svojeje penazenky.
Odpovedať
@maros905 a co teraz? sa mame poondit s teba?
Odpovedať
Profilova fotka
@juliahradecka Tak ja osobne mám najradšej keď všetko sa dá spraviť naraz a najmä, čo sa týka zariaďovania, keď už to dokončíme, tak nech to je všetko. Ale to je len môj názor :-) Ja nie som ochotná koľko peniažkov len tak vyhodiť :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@zitik_98 už na komplet všetko zariadené máte? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@dara_777 Už aj hej, ale ešte stále je čo zdokonaľovať, aby to bolo presne podľa mojich predstáv, ale tak to je asi normálne, ale som rada, že nábytok všetok už máme, že som si vybrala podľa seba, aby mi tie kúsky k sebe ladili a aby sme sa doma dobre cítili :-)
Odpovedať
čo všetko ste u nich kupovali a ako to bolo s kvalitou?
Odpovedať
Profilova fotka
@maxito999 Ahoj, čo sa mi páčilo, stôl, stoličky, drahý si vybral od nich aj stôl, ktorý pôjde do pracovne, nábytok do obývačky, skriňu a tak :-) Ja nemôžem povedať ani mäkké f, nábytok nám slúži ako má, plní účel a nemáme problém, že by sa nám niečo zdalo ako nekvalitné alebo čo, všetok nábytok je poskladaný, využitý na maximum, čiže aj dostáva zabrať a ok :-D
Odpovedať
TEMPO KONDELA NIKDY VIAC!!!! Je to najväčší prepadák a brak aký poznám, NIKDY od nich nič nekupujte. V obchode majú pekné rečičky,zaplatíte ale keď dostanete tovar domov tak sa z toho odpadnete.Od nich sme kúpili sedačku do obývačky, v predajni zaplatili a dohodli si termín že sedačku nám dovezú. Po dovezení sedačky,vynesení balíkov do bytu a rozbalení sme zistili že látka na sedačke je zatrhnutá, krivo namontované nohy, krivo zošité opierky kde chýba molitan, na zošívaných častiach trčiace oká šitia.V ten deň sme hneď urobili reklamáciu vôbec nepoužívanej sedačky. Z reklamačného nám navrhli opravu čisto novej sedačky kt. sme VOBEC ešte ani nepoužívali.S nápravou sme nesúhlasili a chceli druhú poriadnu bez výrobných závad. Samozrejme bola reklamácia zamietnutá a keď si to rozmyslíme aby sme tú haraburdu doviezli na vlastné náklady na predajňu, kde by nám našu nikdy nepoužívanú sedačku opravili.Vôbec nie sú ústretoví voči zákazníkovi,keď majú vaše peniaze. Otvorte oči a NIČ OD TEMPO KONDELA NEKUPUJTE!!!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@ender to je tvoja skusenost, ja ako som uz davnejsie pisala, mam stol stolicky od nich a tesim sa z nich aj dnes 8-) su pekne a presne podla mojich predstav, cize ja osobne napriklad nevidim dovod preco by som tam niekedy nemala nakupovat opat :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Zdravím. Idem sa aj ja podeliť o mojej skúsenosti s obchodom Tepmo Kondela. Pred rokom sme tam kúpili stoličky k jedálenskému stolu, všetko bolo v piriadku pri doručení tovaru, pri montáži to trocha nesedelo, ale dalo sa to prežiť. Problém nastal teraz po roku, aj keď sa stoličky moc nepoužívajú, po roku sa vysedeli, sú tvrdé, nedá sa na nich sedieť. Tak som sa rozhodol že vymením molitán a bude to ok. Tak som jednu stoličku odčalúnil, a skoro ma šlak trafil, keď so videl z čoho to robia. Doska zašpinená od betónu, deravá, prasknutá, proste bordel, som nechápal, molitán 2-3mm ,pod ním obyčajný polystyrén, no hrúza, keby som našiel od nich faktúru ,tak im ich o hlavu otrepem. To som ešte nevidel, z takého svinstva stoličky. Prikladám fotky, lebo toto by mi asi nikdo neuveril.
Odpovedať
@peterrr18 najprv z toho mali salung, potom z toho urobili stolicku. Recyklacia.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Pisu,ze ""Recenzie zákazníkov sú pozitívne"" No posudte sami. Ani jedina pozitivna recenzia. https://domadoma.sk/tempo-kondela-nab... a https://www.topbyvanie.sk/hodnotenie-... Som rad,ze som nasiel tieto recenzie skor,nez som od nich objednal. Mimochodom 80% tovaru je z Ciny. Preto vacsinou aj taka dlha doba dodania tovaru.
Odpovedať
Profilova fotka
@bohuslav_polasko niekoľkokrát som z tade kupovala, aj osobne aj z eshopu a nemala som problém s dlhým dodaním a vlastne ani s ničím, čo som chcela to mali na sklade a teda všetko, čo som tam kúpila tak dodnes nám doma slúži a dobre 🙂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@bohuslav_polasko pokial ide o nabytok, v prevaznej miere to je polsko. Spotrebny tovar ktory zacali predavat sa vsetok "noname" vyraba v cine, asi tak.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
zdravim, nebudem zakladat novu diskusiu kedze tato uplne vyhovuje mojim aktualnym poziadavkam a tak to tu trosku ozivim. ideme so zenou rekonstruovat a zariadovat byt dcere. kedze rekonstrukcia bude celkom nakladna, tak by nam bolo kazde euro dobre pri kupe nabytku. zvazujeme konkretne tohto predajcu tak by som sa chcel spytat ako s odstupom casu pokrocili ci uz v sluzbach alebo tovare. dakujem za odpovede.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od stefan_d:

zdravim, nebudem zakladat novu diskusiu kedze tat…
@stefan_d Máme od nich komodu a taburet. Taburet ok. Komoda priznám sa že neviem aký výrobca to je ale vadia mi na šuflíkoch tie výsuvné mechanizmy - sú asi tie najlacnejšie a najjednoduchšie na trhu - zasekávajú a vzpriečujú sa. Budem ich musieť vymeniť za niečo rozumnejšie.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?