MODDOM 2014.... Oplatí sa tam ísť?

Prosím poradte, vyjadrite svoju skusenost. Este sme na tejto vystave neboli. Momentalne zariadujeme cely byt a rozmyslame, ci by sme s nakupom zariadenia nepockali do vystavy. Co by ste nam poradili? Oplati sa pockat? Davaju predajcovia nejake zlavy na vystave? Ideme zariadovat spalnu a obyvacku. Ake zlavy su bezne na vystavach? Moj otec kupoval bezpecnostne dvere na vysatve v Nitre - nabytok a byvanie - akoze so "zlavou", ale ked prisiel domov a pozrel sa na stranku, tak zistil ze to nebola skoro ziadna zlava, len nadsadili povodnu cenu a tvarili sa, ze davaju vyraznejsiu zlavu. Ake mate skusenosti. Sme z vychodneho Slovenska, tak by sme chceli vediet ci sa nam oplati dat na cestu ... Vopred dakujem za vsetky rady!
Odpovedať
na tejto výstave nieje nič moc. Navyše ak máte ísť z Košíc. Neodporúčam. Minulý rok tam napríklad bola jedna kuchyňa. To už radšej choďte do Prahy na For interier teraz vo štvrtok začína
Odpovedať
@jaro113 A čo sa týka napríklad obývačkového nábytku alebo sedačiek, matrace, postele? My kuchyňu mame plne zariadenú, tak sme byt kupili, tam nechceme nič riešiť... len potrebujeme najma poriesit obyvacku a spalnu Hladame nejaky pekny ale aj cenovo dostupny nabytok ... pozerali sme tento obyvaci sektor - http://www.meblewojcik.pl/kolekcje/sz... Vyrobca je sice poliak, ale robia kvalitnejsi nabytok ...problem je, ze tato zostava je len cez internet ...ked sme boli pozerat v decodome tu farbu - dub San Remo, vyzera to studensie ako je to na obrazku .... tak sme chceli vidiet co najviac nabytkov na jednom mieste ... a neviem ci chceme cakat do najvacsej vystavy v marci v Agrokomplexe.... :-| tazke to rozhodovanie
Odpovedať
@zuzana518 na výstavy chodia len firmy čo si to môžu dovoliť ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana518 MOD-DOM už keď vznikol, a to ešte nebola stavebná a odbytová kríza, nebol nič moc... V súčasnosti je to katastrofa. Aj veľké tradičné výstavy ako Nábytok a Bývanie v Nitre sú poooooriadne padnuté a ak by som to mal vyjadriť nejako slušne, tak poviem, že najlepšie roky už majú za sebou. Ale ak by ste sa trepali z KE do BA kvôli tejto "výstave", boli by ste poriadne sklamaní. 8-)
Odpovedať
Dakujem pekne @leonardom a @jaro113 .... skoda, lebo pomohlo by nam to...je super, ze tu existuje takato stranka s moznostou diskusie :) , aspon sme sa asi vyhli sklamaniu ... dakujem Ak ma este niekto podobne alebbo ine skusenosti ... piste prosim
Odpovedať
@zuzana518 Ja tam pôjdem aj tento rok. Sklamaný už nebudem lebo viem čo ma čaká, ale bývam v Bratislave, takže to mám blízko. Vy sa určite sem z Košíc kvôli tejto výstave netrepte, to radšej choďte do IKEAi
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?