Máte skúsenosti so sedačkami of firmy Zarpa?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem vas vsetkych poprosit,mate niekto skusenosti s firmou Zarpa resp.s ich sedackami ? Velmi by ste mi pomohli zvazujeme Zarpa Pravno alebo firmu Bianca.Vopred vsetkym dakujem.
Odpovedať
1
2
nám bola minulý týždeň dodaná sedačka Zarpa Pravno, bohužiaľ však riešime jej vrátenie odstúpením od kúpnej zmluvy resp. výmenu kus za kus. Po telefonáte s majiteľom sa veľmi obávam či sa niečo podarí vybaviť...Vybrali sme si model vystavený na predajni, prispôsobili sme si rozmery a tešili sa, keďže viacerí z rodiny majú od nich sedačky a sú maximálne spokojní. Model Pravno na predajni mal krásne rovné línie sedákov aj operadiel, žiadne vypukliny a pod., všetko krásne lícovalo...Realita: sedáky aj operadlá sú tak vyduté, že máte pocit, že sedíte na kopci, šitie úplne iné ako na predajni, roh absolútne nezapadol, celá je nejaká krivá :/ maximálne sklamanie...majiteľ sa v telefóne vyjadril, že ju museli zrobiť takúto vypuklú, aby sa nevlnila látka, pričom moja otázka znie či sa im na vystavených modeloch a všade na stránkach látka nevlní, keďže sú rovné...
Odpovedať
@mar_tina9 akú ste si objednávali sedačku,my tiež čakáme,dali sme si robiť v januari Pravno,mali ju na predajni tiež vystavenú v Trnave.
Odpovedať

Odpovedať
@zuzana1210 aj by som povedala, že sme si dali urobiť úplne identickú ako máte vy na fotke (trošičku iný roh len). Aj v KE mali vystavenú presne túto, my sme si dokonca vybrali aj poťahovú látku takú istú, ako mal vystavený kus. Tak ako to máte vy na fotke, mala byť celá taká pekná "rovná", neviem či chápete ako to myslím. Keď prídem domov, pošlem Vám foto, ako vyzerá v realite
Odpovedať
@mar_tina9 aj my máme ten istý poťah,ako je na foto,no som zvedavá čo nám príde,lebo si myslím že bola aj dosť drahá,tak očakávam kvalitu a tiež aby bola ako tá vystavená,pekná rovná.
Odpovedať
@zuzana1210 pripajam foto sedacky... Evidentne to nie je rovne, vznikaju velke medzery medzi opierkou a sedakom a pod. Majitel sa nam mal ozvat do 48 hod., neozval sa, dnes sa nedalo na jeho cislo ani dovolat, takže som maximalne sklamana a presne preto ze nebola lacna, takze take chyby su neakceptovatelne
Odpovedať
@mar_tina9 je vidieť rozdiel,už len keď to porovnám s tou fotkou čo som ja poslala.to som zvedavá čo dovezú nám.komunikacia naozaj 0bodov.stale tam vyvoláva manžel, mala už byť hotová.teraz sľúbili v utorok,alebo v stredu,no zrejme nebude,lebo ešte nevolali 😐
Odpovedať
@zuzana1210 ved toto ze pri porovnani to je dost viditelne.. Ja stale dufam ze sa to vyriesi k nasej spokojnosti aj ked to by museli vyrobit novy gauc, ale inac odstupujeme od zmluvy a musia vratit peniaze.. Tak drzim palce, ked vam pride budem vdacna za foto, nech mam toho co najviac na obhajobu :)
Odpovedať
@mar_tina9 dám vedieť určite 🙂ďakujem za info,aj za foto 🙂 dúfam že to vyriešite vo váš prospech
Odpovedať
@mar_tina9 dnes ráno nás prekvapili 😊
Odpovedať
@zuzana1210 noo vam ho zrobili super, tak ako mali :) nam nikto na nic nereaguje, neskutocne ma naštvali..
Odpovedať
@mar_tina9 inak hovorili že majú strašne veľa toho,ale tiež nám ju mali doniesť v piatok a prišli vo štvrtok ráno,ešte že sme boli doma.ale sme teda spokojní 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
aj my máme sedačku od nich asi rok, som veľmi spokojná, presne podľamojich predstáv, nebol problém nakombinovať. Je vyššia, pohodlná, veľa úložného priestoru, určite by som odporúčala
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@mar_tina9 dobrý deň,chcem sa len spýtať ako ste pochodili s reklamáciou sedačky, nám povolil jeden roh,pára sa to,pisali sme do Zarpy, že nás budú kontaktovať,tak som zvedavá že kedy ☹️
Odpovedať
@zuzana1210 dobrý deň, s reklamáciou sme nepochodili absolútne nijak, neviem či skrachovali alebo len zavreli pobočku v KE, do dnešného dňa nie je otvorená, ignorovali nás statočne, riešili sme to podanim podnetu na SOI. Pravdupovediac ani neviem či SOI niečo po riešila, či im dali aspoň pokutu za neriešenie reklamácie. Sedačku teda používame v stave v akom nám prišla, ale musím povedať, že už po roku je riadne vysedená, poťah totálne dokrčeny, zvlnený.. Celé zle
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Zdravim. Má niekto od nich aj koženú sedačku? Čo som tu na fóre čítal tak väčšinou to vyzerá na problém s látkovými verziami.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?