Máte skúsenosti s Top sedačky Prievidza?

Zobraz úvodný príspevok
Chcem sa opýtať máte niekto skúsenosti s touto predajňou? Mám záujem odtiaľ kúpiť sedačku len ešte trošku váham zisťujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@halepka super, idem ju pozriet 😉 🙂 Este ju ale stale nemate doma, ze? Kedy by vam ju mali doviezt? Uz som aj pozabudla 😬
Odpovedať
Pozrela si si ju @normicka? Co na nu hovoris? 🙂 Nie, este ju doma nemame ale buduci tyzden by nam ju mali doviezt. Tak nam aj povedali, ze v tej tyzden od 17.2., len este nam maju volat, aby sme si dohodli konkretny den. Predsa len si musim zobrat aj dovolenku a taktiez aj moj drahy. Vsak to poznas 🙂
Odpovedať
ahojte, poculi ste uz o tom, ze vystavu Nabytok a Byvanie v Nitre prelozili na iny termin? chcela som tam velmi ist a tato informacia ma zamrzela. uz dlho sledujem tuto predajnu a tesila som sa, ze ich tam pojdem pozriet a ak by som vybrala sedacku, tak by som ju mala aj so zlavou. no takto budem musiet cakat 😐
Odpovedať
Profilova fotka
@halepka pekna je, peknu ste si vybrali 😉 Som tu dlhsie nebola, tak preto pisem az teraz. No uz ju isto aj doma mate, ze? Uz sa poriadne vytesujes z nej? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 ahoj, ano vsimla som si to, kedze topsedacky na svojom facebooku to zverejnili. No myslim si, ze dobre spravili. Netreba taketo veci podcenovat a je lepsie, ze vystavu presunuli. Vsak vsetky verejne akcie zrusili, tak sa to dalo aj cakat. Ale nemusis mat hlavu v smutku, kedze topsedacky ponukaju tie iste zlavy priamo v ich predajni, ake by davali aj na vystave. Takze staci ist k nim do predajne a vybrat si sedacku 🙂 A este k tomu sa vyhnes aj chorym ludom, kedze do predajne chodi o mnoho menej ludi ako na vystavy!
Odpovedať
@normicka to myslis vazne, ze tie iste akcie ponukaju aj na predajni??? tak to si ma teraz riadne potesila! 🙂 na fb nie som, tak som vobec nevedela, ze nieco taketo tam pisali.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 ano vazne to je tak, ako som ti napisala! Mozes mi verit! 🙂
Odpovedať
@normicka uz ti verim, kedze aj sestra mi to potvrdila a ona aj videla na ich facebookovej stranke, ze to tam pisali 🙂 som si potom hned aj pozerala, ake sedacky maju v ponuke. len sa trochu bojim objednat bez toho, aby som ju videla 😒 tak asi radsej pockam este nejaky ten mesiac a potom ked neotvoria, tak to aj risknem. len uz asi nebudu mat tie zlavy, ale tak nevadi.
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 mohla si mi aj hned verit, ale chapem, ze si si to potrebovala overit. Ako si vsimam, drzis sa pravidla "doveruj ale preveruj" 😄 Na jednej strane ti aj verim, sedacku je lepsie vidiet na zivo a hlavne ju odskusat. Pockaj, snad za mesiac uz pootvaraju aj taketo obchody.
Odpovedať
@normicka jasne, ze sa toho drzim! 😄 😉 v dnesnej dobe nikdy nevie, vselijaky su ludia. bodaj by si mala pravdu. uz by som rada isla tu sedacku kuknut
Odpovedať
V pohodicke @normicka, ved aj ja teraz odpisujem po dlheeej dobe 🙂 Jasne, mame ju uz doma 😉 Je uzasna! Teraz cez sviatky som mala konecne cas aj ja si na nej polezat a poodychovat 🙂 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 uz by si ju aj mohla, od minulej stredy uz maju otvorene aj oni, nie? Som to nepozerala ale predpokladam, ze do rozlohy 1000m2 sa v pohode zmestia.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@halepka to je dobre, ze si ju uz aj ty vyskusala. A snad budes mat aj viac casu na nej oddychovat. Tak si ju pekne uzivajte a drzte sa! 😉 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@normicka och som ti riadne dlho neodpisala 😐 prepac!!!! my sme potom k nim vycestovali, ked uz mali normalne otvorene. popozerali sme aku maju ponuku, zasli sme este do dalsich predajni, no napokon sme sa k nim vratili a objednali sme sedacku. mali tam dobry vyber, to treba uznat 🙂 😉
Odpovedať
Profilova fotka
@janka3633 v poriadku, nic si z toho nerob som zvyknuta na oneskorene odpovede 😄 Som rada, ze mate vybratu a objednanu. Aj mas nejaku fotku?
Odpovedať
@normicka nechcela som ale ten cas tak rychlo bezi 😕 😕 joooj nemam ziadnu fotku 😕 uz som si od viacerych kamaratiek vypocula, preco som ju necvakla, no mna to vobec nenapadlo 😕 ale maju ju na webe odfotenu, tak ak chces ti napisem nazov a mozes si pozriet, ktoru sme objednali. mas zaujem?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my sme navštívili ich predajňu v Bratislave a vybrali sme si túto sedačku 🙂 už sa neviem dočkať, keď ju budeme mať aj doma. zatiaľ prístup v predajni hodnotím veľmi pozitívne 😉
Odpovedať
Dobrý deň, ja sa len čudujem ako niekto môže ešte tu kupiť čo i len vankúš ...
Odpovedať
Profilova fotka
poviem ti tak, že sa môžeš aj naďalej čudovať, lebo niektorí ľudia majú dobré skúsenosti s nimi a my taktiež patríme k ním. sedačku sme si vybrali, objednali a veľmi nám vyhovuje. keby idem znovu kupovať nejaký kúsok do domácnosti, tak ich znovu navštívim, lebo majú dobrú ponuku a vedia vyjsť v ústrety zákazníkovi.
Odpovedať
@zdenka606 tiež sme minulý rok kupovali u nich 😉 🙂 Zatiaľ všetko fajn 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@muheta ahoj, to som veľmi rada. a akú máte? máš nejakú fotečku, že by si mi poslala?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
v dnesnej dobe natrafit na predajnu, kde maju pekny a siroky vyber je umenie 🙂 my ked sme zhanali, poviem vam, dalo to zabrat. sme obiehali hadam kazdy jeden obchod, aky sme poznali. dokonca sme jedneho casu boli uz tak otraveni, ze sme si povedali, ze ziadnu nechceme. nakoniec sme natrafili na top sedacky a kupili sme si takuto 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@liliana6 súhlasím, človek toho obehá fakt veľa si myslím, kým natrafí na tú svoju vysnenú. Či už čo sa týka aj vyhovujúcej veľkosti, materiálu ale aj farby. My máme tiež od nich krásnu sedačku. Pohľadám niekde fotku. Ale poviem ti, že ste tiež dobre natrafili, ako si napísala 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
aj my máme dobrú skúsenosť s touto predajňou 🙂 veľmi ochotne nám poradili, nakoniec sme neodišli naprázdno 🙂 no boli sme už celkom bezradní, nebola to veru prvá predajňa, do ktorej sme vkročili 😄 mala som vtedy pocit, že ich bolo asi milión.
Odpovedať
@zdenka606 a nekupovali ste nahodou kozenu sedacku odtialto? lebo viem, ze maju.
Odpovedať
Profilova fotka
@simiss33 nie, koženú sme nekúpili, aj keď sme nad ňou najprv uvažovali, majú tam pekné 🙂 vy tiež premýšľate nad kožou?
Odpovedať
@zdenka606 my sme sa rozhodli pre kozenu, aj ked nas odhovarali susedia 🙂 comu ale celkom nerozumiem, pretoze kozenu v zivote nemali, ale tak budis 😄 nepocuvli sme ich samozrejme a vobec nelutujeme. 🙂 niekedy treba len jednym uchom dnu a druhym von.
Odpovedať
Profilova fotka
@obonka ved jasne, spravis si podla seba, ved ty na nej budes sedavat, nie tvoji susedia 🙂 tomuto inak nerozumiem, ved ked raz sa ti nieco paci, co ta ma kto odhovarat, to je predsa vasa vec. ako chapem, mozno vam nechceli zle, chceli len poradit, ale pokial s niecim nemam skusenost, tak k comu taka rada 😄
Odpovedať
Profilova fotka
my sme si tu kupili konferencny stolik nakoniec 🙂 a to sme sli len nakuknut. dlhsie som hladala a tu som nasla presne taky, aky som chcela 🙂
Odpovedať
@liliana6 A všetko ok? Stolík drží, stojí? Žiadna potreba reklamácie? 🙂 Ja už dlhšie zháňam taký pevnejší, kvalitný, ktorý udrží aj väčšiu nálož pri našom type návštev alebo osláv 😄
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?