Máte niekto skúsenosti so sedačkami od firmy Phase?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Mate niekto skúsenosti so sedačkami od firmy Phase? Ak áno tak ako ste s ňou spokojní.
Odpovedať
Phase urcite neodporucam!! Osobna skusenost- nikdy viac. Kvalita taka ista ako keby som si kupila sedacku v asku. Vycistit sa neda vobec tak ako pani hovorila... a to sme mali tu latkovu upravu . Reklamovat sa samozrejme nedala. Problemy sa prejavili po pol roku uzivania.aj ked sa tam vyliala cista voda,zostal tam flak. Cele zle!!!
Odpovedať
@jvevaj ten isty prispevok aj z 13.2 ... 8-( vela mojich znamych ma phase, a vsetci spokojni.
Odpovedať
Neviete kedy majú v Phase najväčšie zľavy? Ako to tam sledujem už tri mesiace majú tú istú zľavu akurát že ju vždy nazvu inak "vianočná" "Valentínska" atď. Chceme si tam kúpiť sedačku ale čakáme na nejakú dobrú akciu, naposledy mali v januári 20 % plus 5% kupón z časopisu Emma ale to sme nestihli, tak by som sa chcela spýtať či to nemá niekto odsledovane a či sa oplatí počkať napr. na letné zľavy alebo potom zasa až na Vianoce resp. Po vianociach
Odpovedať
@lussy5656 teraz maju 20% vystavnu zlavu na Agrokomplexi
Odpovedať
@viki120 ďakujem za info...len na tú čo sme si vybrali tak majú zľavu na ňu stále 20 % uz tri mesiace preto mi to príde že ceny majú stále rovnaké len sa veľkoryso tvária že dávajú neviem aké zľavy...
Odpovedať
@lussy5656 mozné to je, lebo aj muz hovoril, že neboj teraz je výstavná zlava, potom bude letná potom zimna.
Odpovedať
@viki120 keby aspoň ešte tých 5 percent to by bolo fajn...ale ďakujem pekne ;-)
Odpovedať
lusy5656 ktoru ste si vybrali, my tiez uvazujeme,ale tie ceny!
Odpovedať
Ahojte,ja mám sedačku koženú(cena cez 4000€) druhý rok,som celkom spokojná,aj keď ma dosť hnevá,že musím utierať komplikovane prach na ploche za opierkami,čo mi pri výbere nenapadlo,ale najviac ma naštvali kovové nožičky,do ktorých sme zainvestovali,aby sme mali kvalitnejšie a doškriabali mi celú drahú podlahu(cca90€/m),tie škrabance sú hrozné,budem to musieť zakryť kobercom.Pani z firmy mi povedala,že im to je ľúto 🤷‍♀️.Mne viac!!!
Odpovedať
@lussy5656 najdes zlavy aj v katalogoch. 20% davaju emma eva a take podobne. Ja som tak kupovala. Ale nikdy viac. Po troch mesiacoch reklamujem. Nepaci sa mi celkovo kvalita, aj vrzga uz. A to ju mame od vianoc
Odpovedať
My sme tiež so sedačkou veľmi spokojní, akurát dodacia lehota bola šialená.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
@mima1976 Od koho mas? My mame sedacku za cca rovnaku sumu a tize sme tam dali kovove nozicky ale su nejak asi zvlastne upravene alebo maju nejaky nater na sebe alebo co, lebo na podlahe nie je nic, a to ked sa deti hadzu na nu, tak sa obcas trochu posunie. Inak ju mame od nesia.sk, Phase nepoznam, resp nemam osobnu skusenost, dostala som odporucanie na Nesiu a vybrali sme rovno teda tam a sme nad mieru spokojni. Inak este mi napadlo, skus kupit vosk vo farbe podlahy aku mas a navoskovat doskrabane casti, nam to pomohlo v kuchyni zakryt skrabance od stoliciek.. :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@knapikba My sme Nesiu zvazovali asi 2 mesiace, lebo robime sedacku na mieru, nakoniec sme ich aj vybrali, sedacka nam ma prist do 15. januara, tak sme vo velkom ocakavani. Potom tu postnem nejake foto :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Nechysta sa niekto kupovat sedacku phase? Ak ano mohli by sme sa dodhonut a dostaneme 20% zlavu. :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@mima1976 Ja dávam na každú nohu na nábytku, stoličky, stôl aj sedačku zo spodu samolepiaci filc. Dajú sa kúpiť všade za pár drobných a urobí to veľa.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
No objednavali sme u nich sedacku doba dodania mala byt 12-14 tyzdnov. V 9. tyzdni od objednania nám bolo oznámené že nie je mozne vyrobit nasu sedacku s nohami ktore sme si vybrali, spolu s pracovníčkou v predajni. Oznamili ze bud ine nohy alebo iny typ sedacky. Cakate 2 mesiace na sedacku a nakoniec sa neda vyrobit, ked sme sa nakoniec dohodli na inom type tak zevraj vyroba zacina az po novom roku cize sme objednali v auguste a sedacky by nam dali v Januari-februari.... no cista katastrofa ...... Problem s vratenim zalohy, riesili sme cez pravnika ... Nakoniec sme kupili v Beta sedacky, vyrobene cca za 4 tyzdne , kvalita 100% ,
Odpovedať
Zdravym, mame tiez sedacku od Phase v koži. Dodaná bola v termíne. Zatial pouzivame len 5.mes. a sme maximálne spokojní. Jediné zial co nezvlada su macacie pazuriky 😴 . Sedacka sa pouziva bezne, je rovnaoko pevna vratane sedacej casti ako ked sme ju rozbalili. Nic sa nekazi, nic nevrzga. Sme spokojni. Nozicky mame drevene, dala som na spodok filc, takze plavacia podlaha bez problemov znesie aj obcasne poposunutie. Má el.vysuvatelnu plochu, takze bezproblemov sa vyspí jeden človek. Sme maximálne spokojní. V priestore pôsobí super. Uvidime ako bude o rok.
Odpovedať
@eur Co stala taka sranda? Tiez mam kozenu uz 10 rokov a rok kocura a ziadny problem s drapanim.
Odpovedať
@originalx v tom čase sme ešte nemali škrabadlo. Odkedy mame škrabadlo, je po probléme so sedačkou. 🙂
Odpovedať
@eur ake skrabadlo? Ja mam kocura vycviceneho ako psa, poslucha na slovo a vie co moze a co nie.
Odpovedať
@eur vegetak.
Odpovedať
@originalx buďte rad. Tim nasim chvíľku trvalo kým pochopili, že nesmú. Boli tu skôr ako sedačka.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 mesiacoch
@jackdaws u koho ste objednavali tu sedacku, ktoru ste zrusili ?
Odpovedať
priamo phase
Odpovedať
Phase mame už piatu sedačku,
Odpovedať
Profilova fotka
!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neodporúčam!!!!!!!!!!!!!!!! Pozor kvalita spracovania je na veľmi nízkej úrovni , ak sa dá hovoriť vôbec o nejakej úrovni . Ešte pred objednanie sme si pozreli web phase, tam je všetko pekne vychvalene , že sme tomu uverili. Navstivili sme showroom a tam sú taktiež , krásne vypracované sedačky ,ktoré sa ani zďaleka nepodobajú na ten horor čo vám príde domov!!!!!! Prišla prvá sedačka neapol po 15 týždňoch od objednania deklarujú 12!!!! Rozbalili sme a chýbali podrúčky , že pani z predajne ich zabudla poslať!!! Rám na spanie celý oškrety , podrúčky prasknuté , všadeprítomné trčiace nitky!!! V reklamačnom konaní , keďže na sedačke sa nachádzalo viacej chýb sme vybrali výrobu novej sedačky . Dorazila" nová sedačka " čuduj sa svete a zase tá istá pani na predajni opakovane nepribalila podrúčky!!!! Po rozbalili sedačky BUM!!! Sedačka v dezolatnom stave : deravé poťahy , oškrety komplet rám , prasknuté područky, kratší madrac , všade prítomné trčiace nitky!!!!! Vybavenie reklamácie po 42dňoch stále nič , e-mail, telefonáty , urgancie, keďže reklamáciu nestihli do 30 dní sme požiadali znovu o nový výrobok. Takže toto je kvalita a 30 ročne skúsenosti s výrobou sedačiek MADI IN DURAS a pracovníci z bývalej Juhoslavie. Výzor sedačky ako z flinstonovcov , ako keby nemajú meter pri výrobe k dispozícii, krivá , šikmá , šviky behajú zľava do prava, spínka sem tam kam srba napadlo tam dal spínku . V chránenej dielni robia kvalitnejšie veci ako vo phase a to sa ospravedlňujem chránenej dielni !!!!! A Duras sa doma smeje.
Odpovedať
Profilova fotka
Mame doma koženkovu sedačku od nich a super veľmi pekná aj po cca 6 rokoch
Odpovedať
Profilova fotka
!!!!!!!!!!!!!!Neodporúčam!!!!!!!!!!!!!!!! Pozor kvalita spracovania je na veľmi nízkej úrovni , ak sa dá hovoriť vôbec o nejakej úrovni . Ešte pred objednanie sme si pozreli web phase, tam je všetko pekne vychvalene , že sme tomu uverili. Navstivili sme showroom a tam sú taktiež , krásne vypracované sedačky ,ktoré sa ani zďaleka nepodobajú na ten horor čo vám príde domov!!!!!! Prišla prvá sedačka neapol po 15 týždňoch od objednania deklarujú 12!!!! Rozbalili sme a chýbali podrúčky , že pani z predajne ich zabudla poslať!!! Rám na spanie celý oškrety , podrúčky prasknuté , všadeprítomné trčiace nitky!!! V reklamačnom konaní , keďže na sedačke sa nachádzalo viacej chýb sme vybrali výrobu novej sedačky . Dorazila" nová sedačka " čuduj sa svete a zase tá istá pani na predajni opakovane nepribalila podrúčky!!!! Po rozbalili sedačky BUM!!! Sedačka v dezolatnom stave : deravé poťahy , oškrety komplet rám , prasknuté područky, kratší madrac , všade prítomné trčiace nitky!!!!! Vybavenie reklamácie po 42dňoch stále nič , e-mail, telefonáty , urgancie, keďže reklamáciu nestihli do 30 dní sme požiadali znovu o nový výrobok. Takže toto je kvalita a 30 ročne skúsenosti s výrobou sedačiek MADI IN DURAS a pracovníci z bývalej Juhoslavie. Výzor sedačky ako z flinstonovcov , ako keby nemajú meter pri výrobe k dispozícii, krivá , šikmá , šviky behajú zľava do prava, spínka sem tam kam srba napadlo tam dal spínku . V chránenej dielni robia kvalitnejšie veci ako vo phase a to sa ospravedlňujem chránenej dielni !!!!! A Duras sa doma smeje.
Odpovedať
Profilova fotka
!!!!!!!!!!!!!!Neodporúčam!!!!!!!!!!!!!!!! Pozor kvalita spracovania je na veľmi nízkej úrovni , ak sa dá hovoriť vôbec o nejakej úrovni . Ešte pred objednanie sme si pozreli web phase, tam je všetko pekne vychvalene , že sme tomu uverili. Navstivili sme showroom a tam sú taktiež , krásne vypracované sedačky ,ktoré sa ani zďaleka nepodobajú na ten horor čo vám príde domov!!!!!! Prišla prvá sedačka neapol po 15 týždňoch od objednania deklarujú 12!!!! Rozbalili sme a chýbali podrúčky , že pani z predajne ich zabudla poslať!!! Rám na spanie celý oškrety , podrúčky prasknuté , všadeprítomné trčiace nitky!!! V reklamačnom konaní , keďže na sedačke sa nachádzalo viacej chýb sme vybrali výrobu novej sedačky . Dorazila" nová sedačka " čuduj sa svete a zase tá istá pani na predajni opakovane nepribalila podrúčky!!!! Po rozbalili sedačky BUM!!! Sedačka v dezolatnom stave : deravé poťahy , oškrety komplet rám , prasknuté područky, kratší madrac , všade prítomné trčiace nitky!!!!! Vybavenie reklamácie po 42dňoch stále nič , e-mail, telefonáty , urgancie, keďže reklamáciu nestihli do 30 dní sme požiadali znovu o nový výrobok. Takže toto je kvalita a 30 ročne skúsenosti s výrobou sedačiek MADI IN DURAS a pracovníci z bývalej Juhoslavie. Výzor sedačky ako z flinstonovcov , ako keby nemajú meter pri výrobe k dispozícii, krivá , šikmá , šviky behajú zľava do prava, spínka sem tam kam srba napadlo tam dal spínku . V chránenej dielni robia kvalitnejšie veci ako vo phase a to sa ospravedlňujem chránenej dielni !!!!! A Duras sa doma smeje.
Odpovedať
Nespolahliva firma na sedacku cakam 15 tyzden.kto ma cas rak ano.abo s predstihom..inak viazne aj komunikacia...cele zle
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?