Lamelova stena - udrzba

Zdravim, Chcela by som sa poradit, ci niekto z vas ma takuto alebo podobnu lamelovu stenu a ako sa udrziava. Manzel mi povedal ze utieranie prachu bude nocna mora 🙈. Ja myslim ze to bude stacit obcas zhora nadol povysavat. Ake mate skusenosti?
Odpovedať
@adushka_dr my sme ju mali niekedy na firme, ten prach sa tam takmer vôbec nedržal, však tie lamely sú vertikálne. Asi tak 2-3 krát do roka sme to prebehli vysávačom a vybavené.
Odpovedať
@ronmon presne taka je mpja predstava len som sa v tom potrebovala uistit 😊
Odpovedať
@adushka_dr akurát včera som videl inak nádhernú realizáciu od unispo. Skús pozrieť ich ponuku, špecializujú sa na tieto lamely.
Odpovedať
Tam sa nemá podľa mňa prečo nejako prach držať keďže sú takto na výšku, o inom by to bolo keby sú vodorovne, myslím, že keby bol problém s údržbou tak by nebolo toľko ľudí, ktorí si to dávajú robiť.
Odpovedať
@adushka_dr U nas v okoli sa este stavia, takze mame zrejme zvysenu mieru prachu aj v interiery, ale na lamelach sa ten prach v podstate nedrzi, ved su zvyslo. Takze tohto by som sa nijak nebal
Odpovedať
Profilova fotka
nemyslim, ze by sa na tom nejak drzal prach. keby boli opacne nalezato otocene, tak nepoviem. ale vsak na skrinkach sa ti tiez na bokoch prach nedrzi. a ked tak ten vysavac uplne staci na udrzbu.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?