Kto má zelenú obývačku?

Profilova fotka
Ahoj dievcata, kedze je v albume hrozne vela fotiek, a je nemozne si vsetky poprezerat, chcem vas poprosit, ozvite sa mi, tie ktore mate rieseny interier vo farebnych odtienoch zelena - obyvacka kombinacia pripadne zltej alebo inej farby a mate fotky v albumoch, aby som si mohla pozriet. A pripadne este fialovo ci ruzovu kombinaciu spalne. Dakujem.
Odpovedať
ahoj, veľmi sa k zelenej - ale záleží od odtieňa - hodí wenge alebo biela - teda myslím nábytok. Mám izbičku jednu kiwi by som to nazvala plus biely nábytok a kombinácia stien biela s tou kiwi. Veľmi som spokojná.
Odpovedať
My měli světle zelenkavou ložnici a měli jsme tam světlý nábytek něco na způsob břízy a taky to nebylo špatné... K tmavší zelené by se hodilo tmavší dřevo - ořech apod.
Odpovedať
Profilova fotka
kornelia ja mam myslim v jednom albume vizku spalne do fialova :-)
Odpovedať
kornelia aj ja mam vo vizualizáciách dosť zelených izieb a aj fialková sa nájde... ten album sa vola obyvačky, kuchyne a ine
Odpovedať
Profilova fotka
ajoj Korni, my mame zelenu obyvacku, je nafotena aj v albume nasho bytiku - kuk :) snad sa bude pacit a mozno ta nieco inspiruje fialovu mame kuchynu ;)
Odpovedať
ahoj kornelia, my mame obyvacku kombinaciu wenge, biela a zelena a vyzera to naozaj uzasne... som hrda na to co sme stvorili. nemam tu album, ale ak mi posles mailik, poslem ti nejake foto ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj berusska!pozerala som album a je dost zaujimave ze mame dost podobny vkus :-) kuchynu budem mat dost podobnu ako si nahodila do albumu to prve foto zelenastena, breza a siva.spalnu chcem mat tiez bledunko modru a chcela som taku tapetu aku mas v spalni ;-) a kupelnu vlastne sprchu s wckom mame tiez taku modru s bielou.som spokojna ze nemam az taky zly vkus vsak to vyzera super.no ak budem mat farby nahodim fotky a uvidime ci to bude take pekne ako som si to predstavovala.pa
Odpovedať
Profilova fotka
Daakujem dievcata za fokty, berruska mate nadherny bytik, velmi sa vam podaril, je velmi sviezi, dufam, ze sa tak podari aj ten nas, sice je pekny aj teraz , ale tuzime uz po zmene, teda hlavne ja, som posadnuta farbami a musim stale nieco menit, nedam pokoja.chi.
Odpovedať
Profilova fotka
babenky, dakujem velmi pekne za pochvalu bytiku :)) kedze sme to vsetko sami prerabali a vymyslali, pochvala veeeelmi potesi :))))) andela1 - tapetu v spalni mame od firmy Tafos z 5rzky, BA - odporucam ist sa pozriet, maju ooooobrovsky vyber a doobre ceny drzim vam palce pri rekonstrukciach, nech sa aj vam byva tak supis ako nam :)
Odpovedať
kornelia, my mame v obyvke 2 zelene steny... teda jednu v obyvke, druhu v jedalni. nabytok mame buk a sedacka je kremovo marhulkova. ak chces, posli mi mail, poslem ti foto :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@berusska7 velmi pekne ste spravili bytik, paci sa mi, je naozaj zivy a krasny, plny zivota gratulujem, uz sa tesim na nase malovanie koncom leta, v septembri uvidime, ale neviem sa dockat tych zmien.
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzzuli nemas foto obyvacky?? rada by som videla ako to vyzera. Tiez budem mat tuto kombinaciu na stenach, tapeta je uz objednana, tak dufam,ze to bude originalne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@berusska7 pozeram, ze som tvoj bytik okomentovala uz dvakrat, ale obakrat rovnako sa mi paci, takze pohoda. xixix :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Prikladam ak sa mi podari, ktoru tapetu som si vybrala do obyvacky. Tuto doladime krasnou zivou zelenou na ostatnych stenach a bielou ci venge uvidime. Ale fakt sa tesim. Zelena bude nieco ako ten druhy typ zelenej, ta silnejsia hraskova.
Odpovedať
Profilova fotka
zabudla som napisat tapeta je Caselio - Haiku
Odpovedať
Profilova fotka
@kornelia dakujem velmi pekne, kazda pochvala potesi :) chystame sa zacat stavat, uz sa neviem dockat ako sa zase vyburim v interiery :D
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Potrebujem poradiť chcela by som zelenú obývačku aká seačka by sa k tejto farbe hodila okrem bielej?ďakujem za názory
Odpovedať
@lucicek1 ahoj podla mna ak nechces moc tmave tak okrem bielej este pekna siva
Odpovedať
aj ja mám nanovo omalovanú obývačku na zeleno, ešte vonia novotou, sedačku máme jemný melír-sivobéžová s decodomu.Inak odporúčam ten vzor, prežila aj veľkú prerábku vrátane búracích prác a nič na nej nevidno.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?