Kremovy koberec

Zdravim mate niekto tento koberec? Rada by som videla real fotku..dakujem
Odpovedať
jej, to je aka nahodicka, tiez som po nom pozerala🙂 rada by som takisto videla realnu foto, lebo je to podla mna kupovat macku vo vreci. tato stranka je sice overena, ale koberce netusim, ake odtial su, takze asi by som neriskovala. kazdopadne, konkretne tento by sa hodil aj nam 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@krahuliatko to ak nemas overene, tak by som asi nepokusal objednat nieco takto. viackrat som cital ohladne kobercov, ze inak vyzerali na obrazku a inak v skutocnosti, aj farba, ze nebola identicka.
Odpovedať
tak to je taky vseobecny risk z obchodov z internetu by som povedala🙂 najradsej nakupujem tak, ze ten produkt realne aj vidim, lebo uz som sa viackrat takto oklamala. koberec som zatial z netu este nekupovala, ale zrejme ani nebudem, skusenosti su ozaj vselijake. 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@krahuliatko mame z toho eshopu koberec aj v obyvacke a aj behun v kuchyni a v poriadku. Prisiel dobre zabaleny, je kvalitny, pohoda. Ved ked ti nebude sediet, pacit sa ti, tak ho mozes vratit.
Odpovedať
@jankom7 polovicka si tam nieco vyhliadla, ale tiez sa tohto trochu obavam, ze ak to nebude nakoniec okej, ze sa jej to nebude pacit, ked pride zasielka. Nevies, ako sa to potom vracia, ci to treba poslat postou alebo pride kurier ten balik potom vyzdvihnut?
Odpovedať
Profilova fotka
@karcika8 kazdy eshop to ma inak, treba si precitat podmienky a podla toho sa zariadit. Len s tym posielanim spat opatrne, lebo my sme posielali nieco raz naspat, cez postu a nakoniec sa balik stratil.
Odpovedať
Profilova fotka
@majak0 preto ked nieco posielam, tak to davam aj poistit, nevies, co sa moze prihodit, tak aspon takto ma clovek aku taku istotu. ak by sa balik stratil, tak to mas aspon nejak kryte.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?