Kde kúpiť naozaj kvalitnú sedačku?

Zobraz úvodný príspevok
Nevieme sa rozhodnúť a zišli by sa nám rady odkiaľ kúpiť naozaj dobrú sedačku a naopak odkiaľ určite nekupovať :-| objednávať cez internet a veriť popisom, alebo vidieť a skúsiť?
Odpovedať
@zuziana5 ahoj, ahoj ;-) Náhodne som si všimla, že si tu spomenula predajničku z ktorej máme aj my sedačku :-) A preto by som ju aj ja rada odporúčila ostatným, lebo je skvelá🧡🧡🧡 Človek, ktorý je náročný a má veľa požiadaviek musí chodiť len do takýchto predajní :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Prosím Vás, máte niekto skúsenosti so sedačkami z DECODOMU?
Odpovedať
@1renata101 vies co my mame vela izieba zena ma rada, ked napriklad v predsieni je sedacka alebo tak.. a potom sme kupovali aj mame domov veci, pomahali sme jej takto financne, a aj do firmy🙂 takze da sa povedat, ze sa uz trosicka vyznam
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 vsak tak by to aj malo byt, ako si napisala! ale tak nic nespravis, ludia su rozni. @slawka333 jeej ahoj, som rada, ze si napisala. tak mate sedacku z topsedaciek? a kde v Prievidzi alebo v Bratislave ste vyberali??
Odpovedať
@zuziana5 áno, máme od nich sedačku 😉 Z Prievidze, keďže tam máme známych. Vlastne my sme do tej predajne úplne náhodne zablúdili, lebo tá známa tam chcela ísť niečo pozrieť a ja som hneď, že idem s ňou, lebo potrebujem novú sedačku. A bum, hneď som aj vybrala, lebo som sa na prvý pohľad do nej zaľúbila 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janohano jaaaaj tak 🙂 😄 takze vy mate vsade sedacky, ano? 😄 som rada, ze si napisal, aspon uz viem, ako si to myslel a preco mas skusenosti s tolkymi predajniami, hned mi to je jasnejsie 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte🙂 Uz som vela stranok preklikala, popozerala ale aj napriek tomu sa neviem rozhodnut z kade kupit sedacku a preto som si prisla pre radu sem🙂 Z akymi sedackami mate dobru skusenost? Ktore vydrzia dlho a nevysedia sa hned? Za akekolvek rady vopred dakujem😉
Odpovedať
Profilova fotka
@haragig ahoj, tu je jedna velmi dobra predajna spomenuta, Zuzka ju tu spomenula, u nich si uz bola pozriet?
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 nevsimla som si ju ale idem pozriet, ktoru spominala. Zatial som ale v ziadnej predajni nebola osobne, iba cez internet som pozerala ponuku, nakolko obchody boli vsak zatvorene. Teraz uz ale planujem ist, no chcem ist iba do tych najlepsich 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@haragig to ti verim, ved naco budes behat po vsetkych, ked aj tak vies, ze v niektorych je ozaj slaby vyber. som zvedava, kde a aku napokon najdes, potom mi prosim ta napis, dobre? a ked budes este nieco potrebovat vediet, tak pis 😉 🙂
Odpovedať
no s manželkou sme si vybrali sedačku L-kovú + otoman vo Phase...čo som ale bol prekvapeno sklamaný,bolo že pri sedačke za 3000,- sme ešte platili za dopravu (17km) 19 euro...toto by si Phase mohlo nejak ošetriť...
Odpovedať
@mirofza toľko peňazí za sedačku a ešte aj dopravu si účtujú? Tak to je trochu na hanbu. My sme kupovali sedačku v topsedačkách a dopravu sme vôbec neplatili, oni majú po celom Slovensku zadarmo dopravu 🙂 Bola to veľká pomoc a hlavne aj to, že sme fakt nemuseli za to nič platiť a ešte ten dopravca (šofér) ju manželovi so švagrom pomohol aj vyložiť, dali ju rovno do obývačky.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@1renata101 samozrejme, dam ti vediet. Uz som navstivila nejake predajne, len sa este rozhodujeme 🙂 Je to celkom narocne, lebo vela peknych sedaciek ponukaju 🙂
Odpovedať
@haragig ak môžem odporučiť, my sme kúpili odtiaľto http://www.interstyle.sk/sedacky Rozmer sme si zadali, oni vyrobili podľa predstáv. Poťah a farbu nôh sme si dali podľa vzorkovnika a mala byť hotová do 6-8 týždňov, po 2 týždnoch volali, že je hotová. Máme ju 5 rokov a je super, nieje ani vysedena
Odpovedať
Profilova fotka
@haragig to mas pravdu, nie je to uz ako volakedy, ze boli maximalne dva typy sedaciek a kazdy mal rovnaku 😄 teraz si uz mozme z takeho mnozstva vyberat, ze si az nevieme vybrat. no uz sa tesim, ked mi napises, ze si vybrala 😉 som zvedava velmi na nu 😉 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 vsak toto, vtedy to mali normalne asi aj lepsie 😄 Uz ti ale konecne mozem napisat, ze sedacka je objednana. Poslem ti tu fotku alebo do IP?
Odpovedať
Profilova fotka
@haragig super, konecne! 😄 kde ste nakoniec objednali? kludne mozes aj sem, mne to je jedno 🙂
Odpovedať
Prosím vás má niekto takéto kreslo, spokojnosť, údržba, kúpili by ste si ho znovu? Dik.
Odpovedať
Profilova fotka
@1renata101 v tej predajni topsedacky sme napokon objednali. Vsak ti poslem fotku a zhodnotis 🙂 Ako ja som ju zbadala a bola som z nej buf, uplne unesena 😄 Uz nech ju mame aj doma, lebo nam ju museli objednat, kedze nemali na sklade a vystavenu sme nechceli.
Odpovedať
@haragig toto je foto priamo z Prievidze?
Odpovedať
@marta2610 to je clip kreslo? My ho mame niekolko rokov, ale take strakate, mnohofarebne🙂 ta latka patrila vtedy k tym drahsim.. asi zalezi aj od nej aka je udrzba. To nase je bezudrzbove..Ale pointa je, ze je super, mame ho velmi radi, dobre sa v nom sedi, kedze si clovek oprie hlavu.
Odpovedať
@kebal áno clip,ďakujem pekne presne ,som si sadla,a veľmi dobre sa sedí,tak objednám len sa trošku bojím tej žltej,je krásna,však uvidím podľa vzorkovníka.
Odpovedať
@marta2610 ja si myslim, ze nebudete lutovat.. my do noveho domu opat planujeme kupit clip kreslo, ale to nase stare strakate sa nam uz asi hodit nebude. Tato zlta farba sa mi tiez velmi paci, ale urcite by som si vybrala daky vyssi rad, odolnejsich latok. Tak nech vam sluzi!🙂
Odpovedať
@kebal áno tá látka je v 4 skupine,že dobrá,to kreslo je také ozaj ako slniečko,pekná naj cenu má fines 188 e a plus môže byť aj taburetka rovná,alebo trochu šikmá cca 60e,dod.lehota je 8 týždňov.
Odpovedať
Phase, už máme siestu v poradí, vždy keď prerobím byt a predám tak ich tam nechávam
Odpovedať
@marta2610 ano, fines je priamo vyrobca.. urcite to tam vyjde najlacnejsie. My sme raz urobili taku sprostost, ze sme kupili gauc v decodome, ale vyrobca bol fines, cize sme to dost preplatili. No co uz, vtedy nam nenapadlo, ze to takto funguje.. my inak mame aj rovnu taburetku, na vylozenie noh je fajn. Ja si tak rada citam.. Sikmu v tej dobe asi ani neponukali.
Odpovedať
@kebal áno človek sa učí celý život,teraz je výhoda ja dám do googla a mi to vyhodí kde a za ? e,áno vyskúšam či šikmú,alebo? my sme od nich mali sedačku 14 rokov,spokojnosť.
Odpovedať
@marta2610 no veru,uz sme mudrejsi... my sme tiez spokojni, mame ten gauc a uz aj postel. Toto je ta sikma taburetka? https://www.fines.sk/clip-podnozka-ta... Ja tu rovnu viem vyuzit v pripade velkej navstevy a sadnut si na nu. Neviem ako by to bolo v pripade tej sikmej,asi sa tam dobre nesedi.. Ale ak ma sluzit iba na vylozenie noh, s tym ze mate kopec ineho miesta, tak by som mozno zobrala aj tu.
Odpovedať
@kebal Ďakujem pekne,áno to je presne ona.
Odpovedať
Poviem iba kde nekúpiť. Mobelix veľmi zlá skúsenosť. Oni majú síce výhodné ceny, ale to sa prejaví pri používaní. Rok bežného používania a sedačka (L-ková, dĺžka 3,05) aj vankúše sú ako 20-ročné, prepadáva sa, sotva sa na to dá ľahnúť. Pri dodaní 10 týždňov som čakal, potom mi raz podvečer prišla SMS, že zajtra ráno sedačka, no a samozrejme výnos neponúkajú - zariaď sa sám.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?