Jedálenský stol

Ahojte chcela by som poradiť neviem sa rozhodnúť aku jedálenský zostavu zvoliť do tohto priestoru.
Odpovedať
Profilova fotka
Viem si tam predstavit taky jedalensky stol so zivicou teraz to fici a k tomu nejake zaujimave jedalenske kresla v zltej to by krasne vyzeralo 🙂
Odpovedať
@89jankal89 a kde plánuješ dať ten jedálenský stôl? pri gauč a prirazený k stene?
Odpovedať
@misutka12 skôr oproti ako je gauc
Odpovedať
Profilova fotka
tam vpravo k tej zasuvke by som ten stol asi dal najskor, tam by to mohlo dobre ukazat, dokonca aj okruhly stol by mohol byt dobry 😉
Odpovedať
Mame takyto, len este sa doraba, takze nie je to este upravene 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@bobana279 velmi pekny budete mat! taketo su teraz moderne a myslim, ze by sa aj zakladatelke hodil takyto jedalensky stol.
Odpovedať
@bobana279 koľko má stôl na dĺžku prosím ťa a aký máš priestor od tej steny pri kuchyni po sedačku
Odpovedať
@bobana279 kde ste kupovali ak smiem vedieť? Ďakujem 😎
Odpovedať
Profilova fotka
Nieco taketo? https://jysk.sk/jedalen/jedalenske-st... Len fotka skresluje, na obrazku nie je taky pekny jak nazivo, lebo sme ho tiez na predajni pred par tyzdnami pozerali 😉
Odpovedať
Presne tento odtieň mám aj v kuchyni moc sa mo nehodí k podlahe ale to už nič nenarobím 🙂 musím to už dajako doladiť @bobana279
Odpovedať
@89jankal89 škoda že ti ten bok nedali opačne drevodekor možno by to bolo lepšie ale pekná kuchyňa .koľko má CM tá časť na sedenie?a nerobia ti tie žalúzie tmu?
Odpovedať
Profilova fotka
potom by bol najlepsi asi biely. podla mna ak das rovnaky drevodekor aj na stol, bude to uz cele take zliate. skor by som sla do bielej, podla dvierok na linke. trocha by sa to tam podla mna ozivilo
Odpovedať
Článok sa načítava...
My máme takto lebo mam aj linku v takej kombinacii, takže sa to hodí 🙂
Odpovedať
@brubos ahoj v Asku
Odpovedať
@pirhina priestor medzi obyvkou a kuchynou neviem, kedze je to len provizorne ulozene. Este sa budu aj gauc posuvat a tak 🙂
Odpovedať
@bobana279 ale sranda ako skresluje ten obrazok, lebo na tych fotkach prvych co si pridala vyzera ovela lepsie jak takto na eshope 😉
Odpovedať
doladiť s farbou kuchyne a štýl je na jednotlivcovi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ked je stol pripojeny k linke, tak to pekne vyzera. Mne sa to velmi paci, je to potom take jednotne 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?