Drevene lamely na stene za Tv

Dobry den, chcel by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti so stenou z drevenych lamiel za TV a ako ste spokojni. Planujeme (priloha) pouzit lamely u nas v obyvacke, ale boli sme upozorneni od znamych, ze maju taku stenu a je pre nich velmi neprijemne sa na danu stenu pozerat (daa stena je ale neprerusovana, nieje pred nou ziadna skrinka alebo TV). Skusal som kontaktovat aj studio a tam som dostal info od architekta, ze dany problem od zakaznikov este nemali v pripade podobnej realizacie. Dakujem moc za viac info.
Odpovedať
@michal_hlinican zbehni k znamym na test
Odpovedať
@sonau su to znamy, znamych a nedostanem sa tam
Odpovedať
Profilova fotka
Ak to nieje nicim rozbite chyta to efekt plota ked ides okolo. Akonahle je tam tv alebo skrinka tak sa ten efekt rozbije.
Odpovedať
na mna by to "pruzkovanie" posobilo rusene za tv
Odpovedať
Profilova fotka
@michal_hlinican skus kuknut do mojho profilu. take by sa Ti nepacilo viac ako tie lamely?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@michal_hlinican Dobry den, pomohlo vam vyhnut sa ocnemu klamu tym, ze ste dali TV. Ako Vam poradil Wolodymyr nizsie? Mame podobnu dilemu. Dakujem
Odpovedať
@jana_pavella akú funkciu má tá lamela za TV?ked to pozeráš v tme ani to nevidieť, ja by som skôr dával pri veľkej TV skôr niečo pred TV ked nepozerám, u susedov hrali decká futbal a trafili a už nemali čo pozerať
Odpovedať
Profilova fotka
@duzu nie vzdy sa pozera TV v tme a ani pozeranie TV v tme nie je prijemne pre oci. Ma funkciu dekoracie za TV cez den. Hrat futbal pred TV ani nejdem komentovat.
Odpovedať
Ja mam za TV kamen, lamely su na stene vedla TV. Myslel som si ze som divny, ale tiez som mal problem s tym ze mi to taha oci. Po case som si zvykol. Nikto iny sa nestazoval
Odpovedať
Profilova fotka
Nemate niekto skusenost s lamelami z mm? Nie drevene, ale take nejake papierove, boli sme to pozerat, ale zaujima ma kvalita, zivotnost.
Odpovedať
@nemcek Dobry den, su to tie iste co tu predavaju za 25e / ks.
Odpovedať
@nemcek je to laminovana mdf, to ta prezije
Odpovedať
Článok sa načítava...
@nemcek mame to doma asi 2 mesiace, 7 baleni (28 kusov) vyslo na cca 200e a pokrylo by to plochu cca 2,75x1,5m (tam ale zalezi akou stranou otocite lamelu a tiez ake nechate medzery). Napilene a nalepene to bolo na stene v obyvacke asi za 2 hodiny, takze pracnost uplne pohode a vizual je dobry. Kvalitu a zivotnost neviem posudit pre kratkost casu, ale kedze to je len dekoracia (s nicim to neprichadza do kontaktu, nic sa o to neopiera, v izbe nie je nadmerna vlhkost, nie je to pri krbe takze ani vyssie teploty atd.), neviem si predstavit ze by sa tam nieco "pokazilo". Za podobny rozmer, ked som to minuly rok zistoval, chceli firmy okolo 800-1000e, pricom uz neviem presne, ale myslim ze niektore to mali aj z uplne rovnakeho materialu, ako tie v MM. Takze z mojho pohladu to je dobry deal
Odpovedať
@nemcek foto lamelovej steny z Merkury Marketu aj s pokecom okolo toho som nedávno postol v podobnej téme tu: https://www.modrastrecha.sk/forum/obk... Keby bol este nejaký dotaz, daj vedieť
Odpovedať
Profilova fotka
Kamarat si ich dal vyrabat u stolara, kedze chcel atypicku farbu, ktoru nebolo len tak zohnat. No poviem, ze to bola celkom palka, no ako celok to vyzera velmi velmi dobre
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?