Drevene lamely na stene za Tv

15. sep 202150

Dobry den,

chcel by som sa spytat, ci mate niekto skusenosti so stenou z drevenych lamiel za TV a ako ste spokojni. Planujeme (priloha) pouzit lamely u nas v obyvacke, ale boli sme upozorneni od znamych, ze maju taku stenu a je pre nich velmi neprijemne sa na danu stenu pozerat (daa stena je ale neprerusovana, nieje pred nou ziadna skrinka alebo TV). Skusal som kontaktovat aj studio a tam som dostal info od architekta, ze dany problem od zakaznikov este nemali v pripade podobnej realizacie.

Dakujem moc za viac info.

• @michal_hlinican  zbehni k znamym na test

• @sonau  su to znamy, znamych a nedostanem sa tam

• Ak to nieje nicim rozbite chyta to efekt plota ked ides okolo. Akonahle je tam tv alebo skrinka tak sa ten efekt rozbije.

• Sponzor fóra
  • na mna by to "pruzkovanie" posobilo rusene za tv

• @michal_hlinican  skus kuknut do mojho profilu. take by sa Ti nepacilo viac ako tie lamely?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Vyberte si z ponuky krásnych kobercov do obývačky, spálne alebo detskej izbičky! 🙂
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    V našich E-shopoch nájdete množstvo darčekov, bytové doplnky s jedinečným dizajnom, vázy, nástenné hodiny, kúpeľňové doplnky, kuchynské doplnky
    Články od našich partnerov
    Plastové okná "odeté" v hliníku ?
    Podlahové, stenové a stropné vykurovanie a chladenie Gabotherm®
    Plánujete kúpu novej strechy? Vyberáte si strešnú krytinu zo širokej ponuky na trhu?
    Archív článkov od partnerov