Čo sa hodí k čokoládovej sedačke 3+2+1?

Profilova fotka
Poradte prosim. Kupili sme si tmavohnedu sedacku 3,2,1 ale co teraz dalej?....mam dat jednu stenu cokoladovu a na nu nejaky svetly nabytok?...podlaha je svetlo hneda-dub....ake doplnky?..co sa hodi?..diiik
Odpovedať
Profilova fotka
Dobrý deň, ak chcete aby sedačka bola dominantná tak stena za ňou by mala byť svetlá. Cele by som asi nechal steny svetlé - béžové, kávové alebo podobne a nábytok a sedačku tmavo hnedú. K tmavo hnedej sedačke by sa ale hodil aj rustikálny nábytok v prírodných farbách - ako staré drevo. Môžete sa inšpirovať aj fotkami interierov s tapetami, kde aspoň nájdete inšpiráciu : http://www.dimex.sk/fotky-interierov/...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry den, skoda, ze nepisete, v akom style si predstavujete obyvaciu izbu. Ja by som kludne vyberala aj tmavy nabytok, ak je podlaha svetla. Steny pravdepodobne svetlohnede, kremove alebo nie velmi dominantnu tapetu. Zaujimavo moze posobit aj cast steny s nejakym kamennym alebo tehlovym obkladom. Ten je najlepsie osvetlit svietidlami smerom nahor spoza sedacky (napriklad). Co sa tyka doplnkov, isto by som stenu nad sedackou doplnila velkym zrkadlom s neprehliadnutelnym ramom alebo obraz podla stylu obyvacej izby. Teda pokial inklinujete k modernemu, tak nieco v tom duchu. Mozno nejake minimalisticke umenie (mozno material: sklo, plast), ale to nie je moja krvna skupina. U mna skor tradicny styl - anglicky, provensalsky, orientalny alebo vidiecky. V tychto pripadoch hlavne svietniky, rozne dekoracie v tmavom kove alebo tom osuchanom prevedeni, ozdobne vankuse s lesklym povrchom. Cela obyvacia izba bude vyzerat nadherne, ked vyberiete spravne osvetlenie. Ci uz stropne, nastenne alebo stojanove. V kazdom style posobi elegantne rozne prevedenie kristalovych lustrov, ktore nemusia byt az tak drahe, ako sa zda. Dajte si zalezat aj na vybere toho spravneho koberca. Pokial bude na svetlej podlahe, tak tmavsi aspon o odtien (ale nemal by siahat az pod sedacku). Je vela moznych kombinacii. :-) Drzime palce.
Odpovedať
Profilova fotka
@navrhyinterierov Noo-chcela by som to v modernom style. Premyslam,ze by som dala jednu stenu hnedu/tmavu/- so skrabanou omietkou/ ja moc na tapety nie som/.....a na to nejaky svetly nabytok/taky ako je podlaha/....Myslite,ze by to uz bolo moc tmavej?ostatne steny by som zvolila biele- s normalnou malovkou Alebo bude asi lepsia alternativa kremova stena /ale vsetky?ci len jedna?/...a na to tmavy nabytok....... Bojim sa ale aby ten priestor nebol moc pochmurny..nech je to radsej take volnejsie/vzdusnejsie..nech sa tam dobre citime...
Odpovedať
Profilova fotka
@navrhyinterierov a hodili by sa k tejto hnedej obyvacke doplnky v horcicovej farbe?...-len zopar-mozno vankusiky,sviecky,svietnik,ramceky fotiek....
Odpovedať
@henky mne už tá hnedá stena príde veľa.. viem si predstaviť pekné smotanové tóny prípadne capucino...
Odpovedať
Trocha suchého humoru: ak chcete aby vašu izbu všetci obdivovali jednoznačne sa tam hodí Mona líza alebo Niečo od Michelangela, Van Goga, Varhola alebo podobne. Ked to tam všetko budete mať tak verte tomu, že tu izbu budú obdivovať všetci a hodí sa asi ku všetkému aj k vašej sedačke (ospravedlňujem sa za skomolené mená)
Odpovedať
Profilova fotka
cokoladovy partner :D :D :D
Odpovedať
mame tiez tmavohnedu sedacku a dost to izbu stmavi, takze vsetko ostatne som sa snazila dat co najsvetlejsie, stena je biela v kombinacii s kavou a tomu tapeta s bielym podkladom so vzorom, cize vsetkym ostatnym som sa snazila interier zosvetlit
Odpovedať
Profilova fotka
@ketinecka a nabytok mate v akom odtieni?
Odpovedať
Profilova fotka
@henky ja by som volila vsetky steny radsej svetle, mozno ta kremova alebo vsetky biele. Samozrejme, nevieme, kolko nabytku chcete rozmiestnit. Pokial by ho bolo viac, tak teda vsetok ten tmavy nabytok moze naozaj posobit pochmurne. Ta horcicova by sa hodila, aj s doplnkami kombinovanymi so zlatymi povrchmi. Potom uz by som nedavala nic pochromovane alebo nieco podobne. :-)
Odpovedať
@henky biely ale mame len tv stolik a konferencny stolik, ziadne velke nabytky
Odpovedať
Profilova fotka
@navrhyinterierov A ak dame jednu stenu hnedu(nie tmavu)- tu kde bude telka. Ostatne biele steny. a na tu hnedu stenu biely nabytok- mozno s nejakou spodnou lištou hnedou. potom sa asi hodia skor doplnky biele- ci to uz je jedno?ako doplnky myslim jednu vazu, vankusiky, mozno nejaku sviecku . Hodi sa potom dodrzat tieto farby steny aj v ostnych izbach? (teda okrem detskej- tu chcem modeo zelenu). pekny den a. pekne sviatky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobrý den. :-D :-D :-D :-D :-D :-D Já bych to viděl asi takto : Čokoládová stracatella. Najdříve pečená čokoláda s oříšky, pomerančem a zázvorem, potom krém z mascarpone, šlehačky a tvarohu do které je zamíchaná tuhnoucí čokoláda a to vše je zabalené do čokoládového křupavého obalu. Kdo neochutná, neuvěří…..:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D PS v nouzi největší stačí několik desítek šlehačkových bombiček. :-D :-D :-D :-D :-D PPS Aha, to není čokoláda. Takže sorry, nevím. Asi věc vkusu. :-p :-p :-p :-p :-p :-p PPS Co tak vanilkovou ? :-D :-D :-D :-D :-D Veselé vánoce. S pozdravem Laďa
Odpovedať
Profilova fotka
@henky urcite by som uvazovala o stoliku k tej sedacke.
Odpovedať
Profilova fotka
@henky Ano, kombinacia hnedej a bielej moze byt pekna. Mne osobne by bolo jedno, ci farby v ostatnych izbach su ine. Pokial izby nie su spojene, vobec to nemusi vadit. Skor by bolo na skodu miesat rozne styly, teda napriklad v jednej izbe minimalisticky a v druhej rustikalny. Tak dufam, ze to budete mat pekne. :-) pekne sviatky
Odpovedať
Profilova fotka
@navrhyinterierov dakujem za rady......a co by si vravela na zlte doplnky?/alebo oranzov/- podlahu sme menili za svetly jasen......a nabytok bude tiez svetly s cokoladovou
Odpovedať
Profilova fotka
:) neviem, o ake doplnky ide, aj zlta a oranzova farba maju svoje odtiene (ostre, jasne alebo vyblednutejsie). Zalezi od cloveka, k akym farbam inklinuje. K cokoladovej sytej farbe pravdepodobne pojdu, ale na dialku sa da naozaj tazko radit. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@navrhyinterierov Noo- ja som len chcela dat usit nejake potahy na vankusiky, sviecky, mozno crepnicky na kvetinky- proste take detailiky,ktore by priestor ozivili
Odpovedať
Profilova fotka
@henky tak to by som volila rovno zlatu farbu, aj sviecky sa daju dostat v takejto farbe a s cokoladovou by to ladilo.
Odpovedať
Profilova fotka
k čokoládovej sedačke iba cokolada ;-)
Odpovedať
@mio23 horka,biela,mliecna,s orieskami,s karamelom,matova,pistaciova?aka? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika11111 len nie makova :-)
Odpovedať
K cokoladovej sedacke sa mi hodi cokoladova pani :) Autorke otazky mozno cokoladovy pan :)
Odpovedať
@navrhyinterierov tak-tak ....čokoládová so zlatou alebo bronz.......vyzerá to luxusne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@henky ahoj, prosím nemáš náhodou dáke foto tej obývačky, ja presne také niečo chcem ako si tu písala, rada by som to videla, lebo mám natretú už hnedú stenu a teraz sa mi to zdá dosť smutné. ďakujem :)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?