BIOKRB v kuchyno-jedálni - vizualizácie

Ahojte, rozhodla som sa dať do jedálne spojenej s obývačkou biokrb, len sa neviem rozhodnúť, ktorá varianta by bola najkrajšia, či dať ho do stredu len nad príborník (príborník a skrinku tam chcem mať z praktického hľadiska) alebo rohový, nechám si poradiť. Krb je čiernej farby a obklad by mal byť prírodný kameň travertín. Vizualizácie si robím len sama ako ma napadne. Budem rada za každý váš názor. Ďakujem 🙂 Z.
Odpovedať
Profilova fotka
to bude krb na drevo alebo na bioetanol ? inak ... vizual pekný, v čom ? SH3D ?
Odpovedať
@dominik_galaba kreslene v archicade a krb bude ano na bioetanol.
Odpovedať
Rohový by bol fajn, žeby to bolo aj od kuchyne vidieť. Ale skôr by som si položil otázku funkčnosti, či sa to oplatí, či má zmysel do toho ísť.
Odpovedať
@majkisper funkčnosti biokrbu? 🙂))) no funkčnosť to zrejme nemá až takú a jasné, je to žrút peňazí, skôr ide len o efekt, sem tam navodiť atmosféru, skôr dekoračný účel ako nejaký vykurovací...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, rohovy pekne ukaze. Nedavala by som tam vysoku skrinku, ma to byt pokracovanie kuchynskej linky, alebo nejaky iny kus nabytku? Co s tou zastenou? Akej bude farby?
Odpovedať
@lenkito10 Ahoj, skrinka pod krbom je pribornik a tá vysoká skrinka v lavo je skrinka na poháre, alkohol, ako vytrina, pretoze inak tam nemam velmi kam dat tieto veci.
Odpovedať
@zuzana3040 po skúsenosti s biokrbom poviem, že to vydáva viac tepla, než by sa mohlo zdať. Samozrejme to teplo je ľudovo by som to nazval nestále a po dohorení sa rozplynie v priestore proste kým sála teplo je teplo, akonáhle prestane sálať dorovnajú sa teploty vzduchu v chladnejších častiach miestnosti, teploty povrchov atď 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@sousedekovci89 nechapem logike biokrbu / bioetanolkrbu, musíš vetrať, ak nevetráš, otráviš sa oxidom uhličitým 😄
Odpovedať
@dominik_galaba ale čosi, to by ti musel horieť celý deň, pokiaľ ho používaš iba tak na efekt, na prihriatie na chvíľu toto nehrozí 🙂 my sme po použití biokrbu ani raz nevetrali a vzduch v miestnosti bol v pohode. Ono stačí aj otvoriť dvere do iných mestností vzduch sa rozriedi a je to ok 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana3040 Dobrý deň. Ak máte záujem, obe varianty Vám vieme vyrobiť a realizovať na mieru
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?