Aký poťah na ošúchanú rohovú sedačku?

Profilova fotka
babuľky,poraďte mi prosím nejaký poťah na rohovú sedačku 2+3. pôvodná je z eko kože,ale kým zaobstarám druhú ,potrebujem túto perfektnú a super ošúchanú látku pod niečo skovať. :-( ...ďakujem....
Odpovedať
leniciatko, skus pozriet na strankach Quelle, oni maju v ponuke rozne potahy. Mozno tam bude aj na rohovu sedacku.
Odpovedať
tak presne toto som riesila aj ja kym mi "do rany" neprisla krajcirka,ktora ked videla sedacku rozmyslala akobby sa to dalo usit,pomerala,obzrela co ako kde a ma mi poslat vzorky latky a cenovu ponuku,.....viem ze cena asi bude vyssia,ale bude to site na mieru,tak som zvedava na vysledok,..nekupovala by som nic z katalogu , pokial by som to najskor nazivo nevidela,..
Odpovedať
Profilova fotka
leniciatko, to sme riesili aj my. v septembri sa stahujeme do noveho a nasa - len 4-rocna sedacka vyzera hrozne, tak som si objednala z quelle potah: rohova+kreslo, stalo to 200 eur.
Odpovedať
za 200€ už něco zvládne i ta švadlena a budeš to mít podle představ ;-) jinak eko kůže=koženka resp.zbytky kůží,rozdrcených na kaši ,smíchaný s velkým procentem syntetiky a pod tlakem nastříkaný na textilii. když už ne pravou kůži,tak textilii s aqua cleen úpravou.máme sedačku na zakázku v této úpravě a ne jednou už na ní byla svačinka synovce a naší malé fakt stačí jen otřít houbou nebo hadrem a ani flek
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ja mam tiez eko kozu a som s nou spokojna aj ked ju po 6 rokoch trebalo menit no ale kebyze mamem latkovu tak ju menime uz skor :-D nas syn je velke prasiatko a vsetko skonci na sedacke cize latkovu sedacku by som menila isto skor :-D teraz mame zase novu a na sedaciu cast som dala deku vo farbe sedacky ;-) leniaciatko odporucam ti do doby kym si zaobstaras novu daj na sedaciu cast deku samozrejme pokial je scuchana len tam lebo ta nasa predosla sa znicila len na mieste kde sa sedelo inak bolo v super stave ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
všetko som prečítala,ďakujem. x-)
Odpovedať
a já stále tvrdím ,že kvalitní látka s vhodnou úpravou je lepší než eko kůže.ale to je asi o zkušenostech ;-) sedacisoupravynamiru.cz/
Odpovedať
milá leniciatko teraz je moderná a najnovšia latka vola sa bud napoleon alebo ešte vylepšená verzia CARABU enoa aqua clean možeš si pozrieť na stránke je vraj dobrá a práve som si objednala sedačku z takej látky zatial ju všetci chvália tak uvidíme.Pozri si milenium sipos.sk
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
.... :-D :-D :-D :-D mokuska je od siopsa.... :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
neviem čo znamená siops????? ale ja čo mám carabu od Šipoša je super.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Článok sa načítava...
@jankaterova samozrejme...len si treba niekde v okoli najst calunnika
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?