Ako vyrobiť stôl zo stareho dreva a živice?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Zdravím, prosím Vás mam otázku, nemáte niekto skúsenosť s výrobou stola, zo stareho dreva a živice? Chcel by som si taký spraviť do obývačky, spálili sme na záhrade starý strom, len sa neviem nikde dočítať, akú živicu by som mal kúpiť. Viete mi prosim Vás poradiť? Vopreď ďakujem za každú reakciu
Odpovedať
@synpo easy money? ked mas dielnu so strojmi za 50 000 eur vtedy je to ''easy''. Nepis ked nevies prosim ta
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@vajuch dobrý, chcem sa opýtať na takéto zalievanie stola. Mal by som záujem, kde by som našiel viac info? Dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý den, u nás najdete jak epoxidovou pryskyřici na výrobu stolu z pryskyřice tak barvy a pigmenty na jeho výrobu: www.obchodprobydleni.cz
Odpovedať
na FB si najdite skupinu: Epoxy and design - tvorime s epoxidem, radime si a vzajemne se inspirujeme. Je tam o vsetkom dost informacii.
Odpovedať
Prečo mi stuhla epoxydova živica za hodinu? Použil som epoxy 2002. Dal som pomer zložka A 2250 ml a zložka B 742 ml. Po hodine som mal všetko tvrdé a horúce.
Odpovedať
Ja by som si chcel časom vyrobiť niečo takéto. Ak sa podarí možno si trúfnem aj na stôl.
Odpovedať
@dominik_bartos62 to vpravo hore je zaujimave, toto ma fascinuje, ale teda osobne si na to netrufam. Toto ale nie je lacna zabavka, nie?
Odpovedať
@zerex4 Toto konkrétne by nemalo byť až tak finančne náročné základom je dobre preschnuté drevo s pekným vzorom na kraji. Vo videu tam dával tuším 1 kg živice čo nie je tak veľa. LEDky stoja pár centov.
Odpovedať
Ja robím také.Aj kuchynske pracovné dosky, jedàlenske stoly, atď.
Odpovedať
Profilova fotka
@ssteinmetz1973 To na tej druhej fotke je aký materiál? To vyzerá ako betón?
Odpovedať
@ssteinmetz1973 vyzera to pekne 🙂 je to odolné proti poškiabaniu, teplu a podobne? 🙂
Odpovedať
@kicilanka Odolnë! 👍
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@ssteinmetz1973 Ked sa to robi zo zivice, to ku kazdemu typu nabytku musis mat ale zvlast nejaku formu nie?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Zdravím, chcem sa len v tejto téme spýtať, či tu má niekto skúsenosti s odlievaním väčších predmetov z epoxidových živíc? Kvôli atypickej stene by som potreboval odliať sprchovú vaničku presne na mieru...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?