Ako skombinovať drevený strop a moderné zariadenie?

Ahojte, kúpili sme novostavbu, kde už bola kuchyňa, podlahy, dvere... V dome je málo svetla, ideme vybúrať otvor z kuchyne (S strana) a z obývačky (JZ strana) a následne vymaľovať steny na bielo. Chcem, aby to pôsobilo moderne, vkusne... Poraďte mi čo s čím skombinovať, aby to nebolo preplácané
Odpovedať
Profilova fotka
@26ivka12 Prepac, ale nerozumiem ti: - V kuchyni mas na jednej strane kuch. linku, na druhej dvere(asi spajza?) a na tretej asi okno ci dvere? (nna foto nie je vidno) Kde ma byt to okno?? - v co nechces s cim skombinovat? nabytok?Mne to prijde celkom fajn az na ten obklad v kuchyni..
Odpovedať
@richard71 Jedne dvere sú špajza, tam kde je jedálenský stôl chceme veľké okná Ten obklad by si zamenil za aký??? Skôr mi ide o to či okná a maľovanie trošku zmení ten fádny interiér.... Ďakujem za názor 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@26ivka12 za nejaky jednofarebny
Odpovedať
Profilova fotka
A kam vedie výhľad z toho okna, čo je na tej stene, kde chcete tie veľké okná? Prečo je tam iba to jedno a tak vysoko položené okno? Nie je to náhodou susedom do dvora? Nášmu susedovi povolili v jednej izbe tiež len takéto vysoko položené okno, lebo smerovalo nám priamo na dom. Uznali to za stiesnené podmienky a povolili mu stavbu len meter od nášho plota. My tam máme tiež len kúpelnové okno.
Odpovedať
Obe malé okná smerujú nám do záhrady, susedov máme na tej strane, kde je kuchyňa Zrejme chceli ušetriť a dali také malé okná 😞
Odpovedať
Ten obklad v kuchyni by som aj ja vymenil, niečo také bledšie a jednofarebné by bolo dobré.
Odpovedať
@vittek_z Ďakujem 😇 Nestačí prefarbiť farbou? :/ Manžela na výmenu asi ťažko ukecám :/
Odpovedať
@26ivka12 Farbou? To si neviem celkom predstaviť. Ale možno, keď by sa vám podarilo viacej svetla priniesť do tej kuchyne, tak by to inak ukázalo. Ale tak neni to vec, ktorá vás tlačí nie? Obklad vymeníš aj neskôr 🙂
Odpovedať
Videla som kdesi na nejakej stranke tapety na obkladacky..skus si pozriet na nete..neviem ci aj tu na ms to nemal niekto Pro.. A ja by som skusila vymenit gauc s tv..pod schody dat gauc..
Odpovedať
@mamusiik to ma vôbec ani nenapadlo vymeniť gauč a telku 🙂 Skúsim pozrieť aj tie tapety, ďakujem 🙂
Odpovedať
@26ivka12 keby si vymenila ten gauc a pacilo by sa ti tak,pridaj fotku,som zvedava ako by to vyzeralo.. 😉
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
Dobrý deň, sme výrobca lamelových obkladov stropov, panely dodávame v rámci celého Slovenska. V prípade potreby robíme aj montáž. Prikladám pár našich referencii. Viac info na tel: 0918 884 729 https://www.koner.sk/produkty/ info@koner.sk
Odpovedať
Článok sa načítava...
@koner Pekné fotky, vyzerá to dobré, robíte aj také obklady stien? Za televízor napríklad?
Odpovedať
Profilova fotka
@mumoo áno robíme obklad ako za TV tak aj za manželské postele s prepojením na strop. Prikladám foto
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@26ivka12 Dobry vecer, velmi sa mi paci Vas domcek. Prosim Vas aku mate velkost obyvacky? Len by som si priblizne chcela predstavit... A tiež sa mi pacia schody... A ten strop je uzasny, nieco take si žela moj manžel 👍😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?