Aká farba sedacej súpravy sa hodí do interiéru?

aku farbu si zvolit
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som dala tej farby ktorej máte čalúnené stoličky 😉 a myslím že je to taká farba ktorá sa dobre udržiava. Ani bleda, ani tmavá...
Odpovedať
mne sa paci ten sivy gauc, ale ja som celkovo na sivu zatazena 🙂
Odpovedať
Neviem či tam dať další odtieň hnedej ale chcem to nejako zladiť len ešte neviem ako úkazu rolety zase ti zmení priestor je tam veľa odtieňov hnedej 🤔 len neviem či sivá sa hodí k roletam lebo sú take do žltá skôr
Odpovedať
Profilova fotka
@89jankal89 ak bude hnedá sedačka, tak na hnedej podlahe moc nevynikne. Išla by som do šedej a podobný podtón ako máte stoličky, ale môže byt aj bledšia alebo tmavšia šedá.
Odpovedať
@89jankal89 daj lahnut tie barove stolicky na zem ci sa ti hodi ta latka k podlahae. Aj ked mne pride trosku nuda, trosku "ziarivejsiu" farbu by som zvolila
Odpovedať
@89jankal89 este mozes urobit to ze urcite sa ti zvysil kusok odrezku z podlahy tak ho zober a priloz ku vzorkam
Odpovedať
@89jankal89 no ked este aj rolety farebne, tak potom za mna jednoznacne siva, uz isto nie dalsiu hnedu triafat. siva podla mna nepojazi nic, k tej sa hodi potom vela farieb na ledenie vankusov napr k zvysku interieru (alebo k zltym zaluziam 🙂 ) a pekny zlty, horcicovy vankus na sivej sedacke nikdy neomrzi 😄
Odpovedať
@89jankal89 ak dobre vidím,tie čalúnené stoličky sú také dosiva, resp.sivo-hneda? Rovnaké máme aj my, v starom byte sme mali tuším aj podobnú podlahu,len asi bledsiu. Mali sme takúto sedačku,sivo-modru. 🙂
Odpovedať
Ďakujem za vás názor teraz mám ešte väčšieho chrobáka v hlave🙈😁
Odpovedať
@89jankal89 hlavne sa to musi pacit vam, aj keby tam mate dat ruzovu sedacku, musite sa tam vy citit dobre 😉
Odpovedať
ja si nemozem odpustit ale som matka 2 deti ( a uz som si vyber zazila 2x) , budete vyberat a vyberat a nakoniec na nu slahnete 2 deky :)
Odpovedať
Profilova fotka
@eeffka aby sa nezaspinila, aby nebolo vysedene vidiet a podobne 😄 Toto nas asi v zivote raz caka vsetkych hlavne, ze za sedacku da clovek aj dve tisicky 😄
Odpovedať
Článok sa načítava...
@eeffka tak to určite mám jedno malé dieta a stále niečo zašpiní
Odpovedať
Profilova fotka
Ja mám žltú Podlaha je dlažba drevodekor Závesy sivé aj stoličky pri stole sivé Kombinovala som žltú sedačku Keď zasvieti slnko je tá obyvačka naj pre mňa Nebojte sa farieb Každý druhý máte sivé a hnedé sedačky A ušpiní sa každá To je jedno Na to nepozeraj
Odpovedať
Už tieto odtiene sa mi bijú 🙈 bude to zaujímavé
Odpovedať
Asi dám sivú 🙈
Odpovedať
Ta farba ako dala @kuratko22222 je krásna išla by som aj u vás do takej, oživí to celkový vzhľad nebude to fádne je to krásne
Odpovedať
Aj keď pozerám tu kuchyňu ta farebná by sám tam pasovala krásne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
My mame horčicovej farby a dala tej obývačke taký život....
Odpovedať
@marrad Čo máš nostalgickú náladu, že vyťahuješ témy staré 3 až 10 rokov?
Odpovedať
@chrobak7 Haha, asi, ale môžeme si povedať, kto má akú sedačku, my máme zelenú 😄
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?