Ytong 300

Ahojte, len pre moje info. Staviame a zaujíma ma ci má ešte niekto problém zohnať ytong? V LV okrese je velky nedostatok ytongu.
Odpovedať
@roberttom kamarat v okrese ZH cakal skoro 2 mesiace na ytong. Nieco na tom bude
Odpovedať
@roberttom kamarat v okrese ZH cakal skoro 2 mesiace na ytong. Nieco na tom bude
Odpovedať
nielen ytong je problem , aj na porfix treba cakat 6 tyzdnou minimalne cakam uz stvrty :)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vonkajšie dlažby 8-)
Odpovedať
Jednoducho krása, pán čo s tým robí hovoril že bude stále väčší problém zohnať material.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
To je take slovenske, naju nekonecno roboty, za co mozu byt vdacny a este k tomu na dovazok i zdvihli ceny! To len preto, aby sa zakaznikom odvdacili. Zmrdi skor by ich mali odskodnit a znizit, maju z coho. Objednajte si z polska, usetrite a nemusite cakat.
Odpovedať
Profilova fotka
@roberttom Stavebníctvo je tento rok je extrémne vyťažené a dopyt po stavebnom materiály je vyšší ako dokážu firmy vyrobiť (platí obecne). Ospravedlňujeme sa za vzniknuté nepríjemnosti, no môžeme Vás ubezpečiť, že robíme všetko preto aby sa k Vám dostal náš materiál čo najskôr.
Odpovedať
Problem je zohnat aj dopravu ktora prevezie Ytong, Porfix z tovarni do stavebnictiev.
Odpovedať
tak kupte porfix, ten je do 2 tyzdnov. a lacnejsi. (zdravim panov z ytongu ktori mi zamietli svojho casu reklamaciu a preto ytog nikdy více, radsej gulu do palice)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?