Menu Forum

Porotherm 300 udrzi keramicky strop ked aj priecky dam 250-300mm

26. jún 2016  • 
fotoportrét
fotoportrét
dymenzator
Registroval sa 25. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 31 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
fotoportrét
fotoportrét
dymenzator
Registroval sa 25. júna 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 31 príspevkov. Okres Dunajská Streda.
 Zdar. Staviame dom v projekte mam 300stena ale vaznikovu strechu plechove skridle a strop sadrokarton ktory nechcem. Chcel by som pouzit porotherm keramicky system a betonove skridle ale neviem ci to steny vydrzia namiesto vsetkych priecok 11.5 budu 250 nosne murivo pre istotu. RD je typ bungalov. Nazor alebo navrh co zmenit ale doplnit aby nebol problem? Dakujum za pomoc
25. jún o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
9
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2630 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
fotoportrét
fotoportrét
leonardom
9
Registroval sa 12. februára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 2630 príspevkov. Má 12 priateľov. Okres Prievidza.
 @dymenzator Veď to, čo Ty popisuješ, to je takisto bežný variant.
Ale keďže všetko so všetkým súvisí, mal by sa k tomu vyjadriť statik - pokiaľ mieniš takýmto spôsobom zasahovať do pôvodného projektu. emoticon
25. jún o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ivantausk
4
Registroval sa 26. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 699 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
  • Staviam dom
    Nitra, okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
ivantausk
4
Registroval sa 26. decembra 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 699 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Nitra, okres Nitra.
  • Staviam dom
    Nitra, okres Nitra
 Urcite ti to vydrzi, ak neplanjes moc podrezavat steny (koli inzinierskym sietam). Avsak stempel ti na to musi dat statik, co vsak urcite nebude problem, len to musi dat do vypoctu a vyhotovit spravu.
26. jún o 10:22  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dymenzator
fotoportrét
fotoportrét
dymenzator
 Vodu mam len vdvoch miestnostiach hned vedla seba jedine co sa bude tahat je elektrika v stene.
Lebo 38 tehla je krehkejsia menej materialu a mensia pevnost v tlaku ako pri 300...
26. jún o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to