Odkiaľ objednávate materiál na stavbu - Ytong?

Odkiaľ ste objednávali materiál na stavbu? Potrebujem hlavne Ytong a kari siete. Robíme svojpomocne pri BA.
Odpovedať
ytong ti predajú len cez určené stavebniny, zájdi si tam a dojednaj ceny. Stavebniny predávajú aj kari siete, prípadne obchod s hutným materiálom. Na všetko je tu gooooooooogle 🙂
Odpovedať
@decembrovka77 Oslov zopar najblizsich stavebnin so ziadostou o cenovu ponuku, zasli vykaz na nacenenie. Ja som svojho casu oslovil asi 12, odpisali vsetci. Podla ceny si vyber, pripadne sa dohodni, ze od nich budes brat "vsetko" na stavbu. Ked zoberies murivo za par tisic, dohodnete sa na odberoch cez dodacie listy - moznost vratit nespotrebovany material jednoducho, vyplatit na konci mesiaca a pod. Pripadne aj nejaku fixnu zlavj na vsetko, ja som dostal 10% tusim.
Odpovedať
pošli dopyt priamo do Ytong. na stránke nájdeš ich zástupcu pre tvoje okolie. Oni ti stavbu nacenia a odporučia najbližšie stavebniny.
Odpovedať
@insed gooogle? faaaakt? to ma nenapadlo.... samozrejme, že som oslovila pár stavebnín pre cenovú ponuku...čakala som tu osobné skúsenosti a odporúčanie na dobrú cenu v konkrétnych stavebninách 🙂 🙂 Doteraz som brala z Pesporu v malom množstve, teraz potrebujem viac a oni nemajú zmluvnú prepravu, takže si to hľadám sama.
Odpovedať
@decembrovka77 ono, ako sa pytate, tak dostanete odpoved. ..."čakala som tu osobné skúsenosti a odporúčanie na dobrú cenu v konkrétnych stavebninách"... Toto ste mali napisat hned do otazky a dostali by ste konkretnejsie odpovede. Ale nie ste sama, kto sa takto pyta. Je tu kopec ludi co v prvom prispevku/otazke sa pytaju velmi vseobecne a s naslednymi odpovedami nie su spokojni. Podrobnejsie info daju az v dalsich prispevkoch/reakciach (casto podrazdenych) a az potom sa dozvedia uspokojive odpovede.
Odpovedať
@epto no keď sa opýtam ODKIAĽ, tak asi sa nepýtam na Google...ale na konkrétne miesto odkiaľ niekto objednával...ale ok, beriem, nabudúce budem konkrétnejšia...
Odpovedať
@decembrovka77 my staviame v okoli ZA a posielali sme mailom ziadosti o nacenenie materialu. cez net som zohnala bagristu a ten mi zohnal DT lacnejsie ako v stavebninach o takmer stovku. teraz zistuje aj cenu tvarnic a ja si porovnam a vidim, ci si mam zobrat sama alebo cez nich. niekedy staci doniest inu cenovu ponuku a vedia spravit lepsiu cenu. chce to ale viac casu ako len konkretne odporucanie na jedny stavebniny ;-)
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?