Nákupy z lacnestavanie.sk - máte niekto skúsenosti?

Chcem objednať tehly heluz. Na stránke lacnestavanie.sk majú 50% zľavu. Má Niekto skúsenosti s touto stránkou? Ďakujem
Odpovedať
Zdravim, ja som minuly rok v septembri kupoval cez nich polystyren do podlahy. Poslali zalohovu fakturu na mail , ktoru som vyplatil, tovar prisiel v dodacej lehote. A potom poslali mailom uz klasicku fakturu kde bolo uvedene ze bola zaplatena predfaktura.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Aj ja prosím o nejaké recenzie na tento obchod. Chcem objednať škridlu, ceny sú tam skvelé. Len tá platba vopred.....Ďakujem za bližšie info
Odpovedať
Ja som nakoniec objednal cez Stavebniny a cena bola nakoniec nižšia ako na lacnestavanie. Myslím že Stavebniny vedia vyrovnať akúkoľvek ponuku, len treba jednať s viacerými
Odpovedať
@meteglin A presne toto ma dokaze vzdy nasr... pri kazdej navsteve stavebnin. Naposledy som mu uz povedal ze su banda krete... Ci som v normalnom obchode alebo v Turecku na trzisti. Mna osobne fakt nebavi pri kazdom nakupe materialu sa dohadovat o cene. Ako ked som sa spytal za kolko mi preda OSB a on na mna vyleti s cenou za 250x60 1,2 za 14,7 € tak uz som fakt vybuchol. Nakoniec to skoncilo za 7,1 € Je to banda.
Odpovedať
Profilova fotka
@17juraj17 to mi strasne pripomina moju navstevu v banke :). prisiel dopis, ze sa nadomnou zlutovali a na hypo znizia urok na 2,85 :). Tak som tam isiel, vysvetlil im, ze sice s z principu som dost lenivy ale toto je daleko za hranicou mojej lenivosti obehat si ine ponuky. Tak, ze 2 percenta :). Reku fajn, tak ja sa teda predsa len poobzeram. Nasledoval telefonat na sefstvo a odchadal som s 1,45 :). Ale ako pises, v stavebninach ma s tymto tiez dost kakaju, rovnako ako teba ma nebavi si stale pytat zlavu. Casto preto radsej nakupujem na inete ak sa da a oplati sa to.
Odpovedať
Presne. Len keď človek nie je zbehlý, tak nevie čo sa oplatí :( Je dobré si pozrieť viac ponúk. Ja som napríklad jednal s predajcom ktorý sa mi jediný ozval s tým že by so mnou rád hovoril. Telefonovali sme spolu pol hodinu, veľa mi poradil. Potom som dostal lepšiu ponuku od neho asi o 5% z celkovej sumy ale s rozdielnym počtom tehál. Tak som mu to poslal a on bol veľmi prekvapený že som mu poslal konkurenčnú ponuku. Nakoniec sme zistili že zľavy boli rovnaké ale on to zaokrúhľoval na celé palety, takže by mi mali za rovnakú cenu ešte zostať tehly. Lenže toto sa človek dozvie len ak sa pýta a porovnáva. A dá sa na tom ušetriť dosť.
Odpovedať
Profilova fotka
@17juraj17 lenze oni prave vyhladavaju takych ludi, co nemaju sa zaujem nejako hadat a bez reptania zaplatia. Mam pocit, ze zachvilu takto budeme musiet vyjednavat bohuzial s kazdym :-S
Odpovedať
@mirili1 Keď som kupovala krytinu, dala som si urobiť výpočet podľa projektu v Terrane, keďže sme chceli práve túto. Poslali mi rozpis a ja som ho rozoslala hádam aj do 15 obchodov. Z nich minimálne 5 obchodov lacnestavanie.sk cenou podliezlo. Najlepšiu cenu mi urobili v Garaj stavivá, tí majú pobočku aj v Leviciach. Spokojnosť bola ako s dodávkou tak aj s krytinou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Kupovala som farbu baumit cez nich, dali mi veľmi dobrú cenu a o 2 dní na stavbe... Veľká spokojnosť
Odpovedať
Dobre vediet, ked budem nieco do buducna potrebovat, kam sa mozem obratit.
Odpovedať
Profilova fotka
Je zaujímavé, že si držia aj napriek zdražovaniu tak lákavé ceny a ešte aj všetko dodajú na čas
Odpovedať
@meteglin Áno, mám skúsenosť. Kupoval som pred časom cez nich zhodou okolnosti tiež komplet tehly, preklady, komín od HELUZ a v pohode prišli dva kamióny z Česka priamo na stavbu. Nič nebolo rozbité ani popraskané. Z mojej stany plná spokojnosť.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
@ruren koľko vás stala doprava ? Ďakujem
Odpovedať
@Zdenka Sulekova Veď to majú uvedené na stránke - ucelené kamiónové množstvá, kamión sa musí dostať na stavbu a potrebujete niekoho, kto to vyloží. Za dovoz neplatil nič, je to v cene výrobku.
Odpovedať
@dendush_dudu_kiss 0 €
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?