Ktorá firma je najlepšia na stavbu domu Alfa 105?

Profilova fotka
Rozhodli sme sa dat si postavit montovany dom Alfa 105 , no este stale hladame spolahlivu a cenovo dostupnu firmu, ktora by nam ho postavila. Mate niekto skusenosti s tou ktorou firmou, ktora vam tento dom postavila a boli ste s nou spokojni? ak ano, aku cenovu kalkulaciu vam vyratalil? poradite nam?
Odpovedať
Profilova fotka
Katka, aj my sme chceli montovaný dom. Pol roka sme stratili hľadaním firmy. Možno sme aj našli spoľahlivú ale vôbec nie cenovo dostupnú firmu. Počiatočné kalkulácie boli zaujímavé, keď dostali projekt na nacenenie ( a to nie jedna ani nie dve firmy) vždy sa to zvrhlo :-S na sumy nie pre bežného smrteľníka. A čo mám info od ľudí čo sa dali na montované domy, ten sľubovaný termín 6mesiacov - nedodržateľné. Budeme stavať teda klasicky - Ytong plus perfektné zateplenia "všeho" druhu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
my uz mame projekt, tak ho davame nacenovat, ale suma sa nam zda vzdy dost vysoka. ja som rozmyslala aj o tehlovej stavbe, ale môj muz o tom nechce ani pocut. viem, ze slubovany termin sa môze presiahnut, ale ten mesiac hore dole, na tom uz nezalezi. este stale to bude rychlejsie postavene ako murovany dom. my chceme len hrubu stavbu uzatvorenu, ostatne si budeme dorabat sami.
Odpovedať
Profilova fotka
To si fakt nikto nedal stavat tento bungalov ako montovany dom? :-p
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?