coneco incheba 2015

10. mar 201540

Páči sa mi to

oplati sa ist na coneco v inchebe? da sa nieco vyjednat (zlavy) priamo s predajcami? dakujem za nazory

• určite áno, my sme dostali zľavu na Heluz

• no aj my sme dostali zlavy na heluz... a nakoniec sme zistili, ze cez net cez cenovu ponuku nam dali lepsiu cenu ako z kuponom z incheby.. cize podla mna sa neoplati. a to sme boli dva roky po sebe

• Oplatí - neoplatí. Ak niekto očakáva, že dostane 50 - 70 % zľavy, tak nech na to zabudne. Výstava je o prezentovaní a nalákaní klientov. Návštevník má pocit, že aké je to výhodné a zoberie ponuku.

Ja tam idem, ale z iného dôvodu. Pre inšpirácie. Tiež budem stavať a možno nájdem niečo, čo využijem - možno nejaké materiály, technológiu a pod.

Preto jednoznačná odpoveď, že sa to neoplatí, je nepravdivá. Záleží od toho, kto od toho čo očakáva. Mňa už to len z princípu zaujíma (myslím tie materiály a stavba), aj keď nerobím v tejto oblasti. Niektoré veci treba vidieť naživo.

• Ak si zorientovaný v téme a vieš sa jednať, tak možno oplatí...
    Ale na Coneco sa chodí najmä preto, aby si videl, čo je aktuálne nové na stavebnom trhu.
    Zistíš, že niečo, čo si chcel riešiť komplikovane "postarom", sa dá omnoho efektívnejšie novou technológiou.
    Pamätám zlaté časy Coneca pred 10 rokmi. Ale to je už minulosťou.
    Kríza postihla (a veľmi výrazne) aj stavebníctvo...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém

Páči sa mi to

Napíš správu

Napíš, prečo príspevok nepatrí na fórum

Upraviť komentár

Upraviť diskusiu

Naozaj chceš zmazať komentár?

Odporúčaní dodávatelia
    Našim zákazníkom poskytujeme komplexné rekonštrukcie bytov, rodinných domov ako aj stavby rodinných domov. Spolupracujeme s interiérovými dizajnérmi a
    Zdravím, ponúkam prácu ako obkladač. Ohladom fotiek kúpelní ma môzete informovať na emaily matejpitak1@gmail.com alebo na tel.čísle:0904013204.Ďakujem
    Zaoberáme sa montážou rôznych konštrukcií, montážou okien a dverí a ponúkame rôzne tesárske práce.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
    Články od našich partnerov
    Ultratenká izolácia Kingspan – Najúčinnejšia tepelná ochrana
    Spoznajte účinné riešenia pre teplo a teplú vodu
    Vytvorte si svoje individuálne vchodové dvere od INTERNORM
    Archív článkov od partnerov