Cena ytong P2-400 300mm

Prosím vás akú cenu ste mali za tento ytong? Cital som staré diskusie ešte z 2014-2015teho niektorí pisali že cena 3.2-3.8 s DPH tak neviem ci tak to išlo hore ale ja som dostal už cenovú ponuku od 6 tích stavebných firiem a minimálna cena za tento ytong p2-400 300mm bola 4.18€ s DPH
Odpovedať
Treba osloviť stavebniny nie stavebné firmy. Bežná dnešná prax stavebných foriem je že k cene práce si ešte čo to prihodia aj k cene materiálu. K celkovej cene je tiež nezanedbateľná položka doprava a vykládka preto je dobre koordinovať dodávku tehál keď máte na pozemku báger ktorý vie vyložiť dodávku tehál. Cena 3,80,-€/ks http://www.onlinestavebniny.sk/staveb...
Odpovedať
Áno napísal som stavebných firiem malo tam byt stavebnín, pomýlil som sa.
Odpovedať
@treborztv som z okolia NR kontaktoval som v okolí takmer všetky Stavebniny a výsledok takýto.... Píšu ze 37% zľavu mi dali...
Odpovedať
A jedny stavebniny mi dali takú cenu ako keby beriem kusovky... 4.40 s DPH a to beriem spolu 35 paliet aj s priečkovkami
Odpovedať
@adiso Neviem ja som staval z VPC hore som dal link na cenu 3,80 €/ks ale odporúčam vybrať si z blízkych stavebnín jedného a skúsiť sa z ním dohodnúť že ak Vám dá rozumné ceny budete brať čo sa dá od neho počas celej doby stavby.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som kupoval za 2,9 eur za kus...
Odpovedať
@quintes kde prosím ta? A kedy?
Odpovedať
Profilova fotka
LechStav.. Ale ceny išli hore od marca tohto roku, cca 20 percent. Kupoval som na dvakrát, december 2018, a marec 2019.
Odpovedať
nájde sa ešte niekto kto kupoval poslednú dobu ytong na svoju stavbu?
Odpovedať
.
Odpovedať
@adiso Ja som Dostal 40% zlavu od chalana z nitry pred rokom. Kolko ti toho treba?
Odpovedať
@tom329 no mne viac ako 37% nedal nikto z cenníkov ej ceny 5.50€ na tu 300mm... Sa mi zdá až neuveriteľné keď som tu cital tie príspevky ako niekto kúpil za 3.50€ s DPH... Potrebujem dokopy 26 paliet tejto 30tky a potom prieckovky. A kde si bral od koho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@adiso mal som porfix premium 30 P-400 kus 2.99e
Odpovedať
@adiso napis mi do spravy vsetko co ti treba a kam to chces a opytam sa ho, a ked tak dam ti cislo a dohodnes sa
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?