Cena prace m3 ytong 300mm + 125mm

Ahoj. Kolko vas prosim vysla praca za m3 murovania porobetonu /napr. ytong 300mm/?. Je 30e/m3 v poriadku za obvodove a nosne steny? 8e/m2 za priecovky 125mm? Dik za odpovede so skusenosti ;) katka
Odpovedať
Profilova fotka
@dobryden1985 myslím, že cena za priečky je v pohode, ja platím 7,50€/m2 (ceny sa pohybujú okolo 8€), ale obvodové/nosné murivo by sa dalo aj lacnejšie, ja som platil 27€/m3
Odpovedať
30€ je normálna cena za obvodové múry a za preicky ja osobne beriem 7€
Odpovedať
V dnešnej dobe je cena 30e už úplne bežná, aj my berieme 7 za priečky
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
Profilova fotka
Dobrý deň ja sa chcem spýtať že koľko stojí Ytong na bungalov 9x13m ďakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Niekto aktuálna skúsenosť? Je cena 35€/M3 ok?
Odpovedať
Sú tu uvedené ceny z pred 3 rokov. Vy tiež pracujete za tú istú mzdu ako v roku 2019?
Odpovedať
@elizita áno je ok, za menej asi ťažko niekoho nájdete ale priečky za 7-8€/M2 nereálne ja som oslovil aspoň 10 partií a nikto pod 12€/M2 nechcel ísť
Odpovedať
@elizita nie je ok,kvalita bude zodpovedat cene
Odpovedať
@sonau myslis? robia susede vedla, uz sme to boli viaceri obzerat a zda sa byt vsetko v poriadku.. .
Odpovedať
@elizita ak mas kde kuknut ich pracu a je ok tak potom ok.mozno este je niekde partia stratena v case. daj nejake foto tej stavby.celorocne opaleny?
Odpovedať
Velmi som sa pobavil tou otazkou o platoch. Vidim, ze murarom platy rastu rychlejsie nez inym 😎
Odpovedať
@sonau nie,práveže normálni slušní chlapi. A stávali teraz susede tiež z ytongu ako budeme aj my. Sme v malom meste. Zohnala som aj ponuku za 32.. ale tam nemám čerstvú referenciu. A foto nemám,nebudem fotit cudzí majetok a dávať sem 🙂
Odpovedať
Článok sa načítava...
@vykricnik @frantisekca Pri všetkej úcte ku remeselníkom, ale mnohí (ak nie väčšina) už ani nevedia, o koľko viac majú pýtať za svoju robotu. Ako keby sa navzájom predbehovali. Argument o porovnaní platov v r. 2019 a r.2022 môže použiť iba ... nechcem sa vyjadriť... nazvime to radšej "človek neznalý reality". Mzda v NH od r.2019 vzrástla zhruba o 10% a teda porovnajte si ceny stavebných prác u majstrov, či tiež vzrástli LEN o 10% (?) https://www.minimalnamzda.sk/priemern...
Odpovedať
@petersd Áno, iste. Remeselníci, robotníci sú vždy ti najhorší. Nech sa páči, môžeš ísť, keď máš dojem že nadpriemerne zarábajú. Práca jednoduchá, dobre platené... A mimochodom, rozdiel medzi 1295 a 1092 není žiadnych 10%.
Odpovedať
@frantisekca takú nejakú reakciu som aj očakával. Už som podobných ľudí označil v mojom predchádzajúcom príspevku.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?