Cena 6500e za prácu???

Chcela by som sa spýtať, či cena 6500e za murovanie obvodových múrov a vnút. priečok je primeraná,alebo dosť vysoká..jedná sa o podkrovný bungalov 12,5x11.. je to cena len za múry,bez základovej dosky, a bez železo-betónového stropu, na ktorý nám dali cenovú ponuku za 3500e- tu sa jedná len o armovanie a postavenie debnenia..Obvodové múry boli vytiahnuté za týždeň-5murári.. prosim o radu....
Odpovedať
Ak tyzden myslite 5 dni murovania 5 murarov za 6500 eur, tak na 1 murara to vychadza 260 eur/den. Ak ide o platbu na ruku tak niekto nezarobi tolko za mesiac ako vas murar za 2 dni ☺.
Odpovedať
Sice nepisete aky material, ale na prvy pohlad by som povedal, ze je to strasne predrazene.
Odpovedať
To uz vyzera ak, ze je "po funuse", kedze pisete, ze to bolo vymurovane. Uz je zbytocne pisat, ze ste si cenu mali dohodnut vopred. Ja som platil za komplet vymurovanie obvodovych, nosnych a nenosnych priecok cca 2700€, ak ma pamat neklame - dom v albume.
Odpovedať
omfg to je mega vela.
Odpovedať
Ratajte kolko ludi x kolko dni x 100€/den/osoba - tych 100 € je horna taxa pre dobrych majstrov. Ak sa muruje z Ytongu, presnych tehal ci nieco podobne co sa iba uklada tak Ti majstri neodrobia na stavbe viac ako 7 dni (dvaja - max traja ludia). Moj hruby nastrel ak islo len o murovanie, preplatili ste ich proti zdravemu rozumu o min. 2-3 nasobne. Ak ste na cenu kyvli tak nech za 6500 spravia deku gratis...
Odpovedať
Profilova fotka
no presne.ak je uz vymurovane je neskoro sa pytat na cenu... co im teraz poviete? ze je to vela? ze ste zistili ze sa to da lacnejsie? ZOberte si to opacne. dohodli by ste cenu a oni by po skonceni prace povedali ze chcu 2-3x viac ako ste sa dohodli... ze zistili ze si mali pytat viac... co by ste im povedali?? hm?zaplatili? asi nie
Odpovedať
pfuu je to dost, ale naozaj je to uz neskoro vyjednavat cenu to ste mali robit predtym
Odpovedať
zaklad - komplet, murovanie - komplet az po stity - 5500e
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?