Aká je cena práce za murovanie?

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa spýtať, či cena 6500e za murovanie obvodových múrov a vnút. priečok je primeraná,alebo dosť vysoká..jedná sa o podkrovný bungalov 12,5x11.. je to cena len za múry,bez základovej dosky, a bez železo-betónového stropu, na ktorý nám dali cenovú ponuku za 3500e- tu sa jedná len o armovanie a postavenie debnenia..Obvodové múry boli vytiahnuté za týždeň-5murári..Materiál je porotherm 30 profi a priecky su 11,5.prosila by som o radu...
Odpovedať
1
6
7
@dusantt ja pracujem na stavbe 15 rokov a bmw si nemôžem dovolit
Odpovedať
@ametist18 tak nie je bmw ako bmw.. niekto da vsetko do auta za 7 tisic ale ma bmw :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
@Profistavbari Začiatkom roka 2022, akonáhle to počasie umožní, plánujem murovať RD z pórobetónu. Približne 50m3. Dovtedy plánujem zohnať šikovnú partiu murárov - Košice okolie. Aká je aktuálna cena práce za vymurovanie m3 ? (aby obidve strany boli spokojné)
Odpovedať
@purplesticks cena na zaklade CP. Nosna sa da ratat na m3. Priecky na m2...
Odpovedať
@profistavbari Rozumiem, ale stále nemám odpoveď na moju otázku. Aká je priemerná cena práce za vymurovanie 1m3 obvodovej steny hrúbky 300mm ?
Odpovedať
@purplesticks 50-60€ m3
Odpovedať
@purplesticks nam brali 40m3
Odpovedať
@simonko712 chcel si povedať 40€/m3 ?
Odpovedať
Profilova fotka
@piti255 ako do základov dať beton C16/20 je v poriadku ale robiť z neho platnu je strašne šetrivé a ja osobne by som taký dom nechcel. Neviem síce aké máte podložie pod platnou ale isto to nebude pevná skala aby najslabší beton bez výstuže stačil na platnu.
Odpovedať
@purplesticks áno tak som to myslel
Odpovedať
1
6
7
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?