Aká je cena práce za murovanie?

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa spýtať, či cena 6500e za murovanie obvodových múrov a vnút. priečok je primeraná,alebo dosť vysoká..jedná sa o podkrovný bungalov 12,5x11.. je to cena len za múry,bez základovej dosky, a bez železo-betónového stropu, na ktorý nám dali cenovú ponuku za 3500e- tu sa jedná len o armovanie a postavenie debnenia..Obvodové múry boli vytiahnuté za týždeň-5murári..Materiál je porotherm 30 profi a priecky su 11,5.prosila by som o radu...
Odpovedať
Profilova fotka
@tominohorvath tak ale zasa ušetri čas pri vypracovani cenovej ponuky. Copy/paste a hotovo :-D
Odpovedať
Dobrý deň, prosím čo hovoríte na tieto ceny práce? Murovanie: Založenie murov Murovanie obvodového muriva Murovanie nosného muriva Osadenie prekladov 1630€ Murovanie priečky : Murovanie priečok Kotvenie priečok Osadenie prekladov 720€ Veniec: Viazanie armatury do venca Zašalovsnie venca Betonovanie venca Odšalovanie venca 1320€ V cene prace venca je uz započitany material na zašalovanie venca -doka system . Neratal nalepenie izolačnych pasov ipa pod mury a postavenie komina. Ďakujem
Odpovedať
@tessy06 tak na 3poschodovu bytovku je to skoro zadarmo, no na postavenie kurina sakra dost 8-)
Odpovedať
@tessy06 Podla toho,ci sa jedna o 4 podlazny hotel,alebo bungalov.Ved ste nenapisali vymery.
Odpovedať
@kuracinarez @mayo7 prepáčte, niekde to vypadlo. Je to bungalov 13x10m
Odpovedať
@tessy06 Nemate podorys?Zalezi,ci mate stredovu nosnu priecku,kolko m2 tych priecok,murovaci material,lokality vystavby.Mohli ste napisat m3 obvodoveho muriva a nosnej priecky a m2 priecok?
Odpovedať
@kuracinarez úprimne, netuším ako to vypočítať, skúsim, ale najskôr večer. Pridávam aspoň pôdorys. Lokalita je okres Nitra. Materiál ytong.
Odpovedať
@tessy06 Je to bung.333?
Odpovedať
@kuracinarez áno, trocha upravený
Odpovedať
@tessy06 Co sa tyka venca,cena vyzera byt dobra,kedze je v tom aj cena debnenia.Obvodove murivo a nosna priecka sa pocita na m3.Murovanie ytongom sa cena pohybuje okolo 30e/m3.Priecky sa pocitaju na m2.Cena okolo 8az10e/m2.Cenu za ulozenie prekladov neviem.
Odpovedať
Viac ponuk prezradi viac moznosti
Odpovedať
@kuracinarez ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tessy06 ako netušíte ako vypočítať m3, m2 napr. porfix jedna paleta je 1,5 m3 x počet paliet a máte obvodové steny. Vydelíte si počet paliet cenou ktorú vám dávajú a budete vedieť či platíte veľa alebo málo. Priečkovka je 8ks na m2, v palete pri 150 je 80ks. A počty máš vo výkaze od projektanta.
Odpovedať
@palo18 ďakujem
Odpovedať
@palo18 nie všetci majú výkaz výmer, lebo to stojí €
Odpovedať
@janka11b a? Aj dom stoji peniaze ked nemam ani na komplet projekt tak naco idem stavat.
Odpovedať
@palo18 aby som nasral pala ze si to viem spocitat za 10 minut
Odpovedať
@jozefsv neviem akeho pala chces nasrat ale jozef. Ak mna tak mozes skusat, ja tu nepisem ako sa to pocita a kde to najdem. Ale super ze vies matematiku ZS lebo podla poctu podobnych tem na MS to kazdy nevie. Patris do tej stastnejsej casti.
Odpovedať
@palo18 ľudia sú už taký, netreba im komplet projekt. Dokonca boli už aj tu ..... S pôdorysom že koľko by to stálo 😂
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Dobrý deň, Viete mi poradiť koľko môžu stáť murovacie práce 2 podlažného domu v rozmere 10x10? Stavba bude v okolí Prešova. Ďakujem
Odpovedať
@tomas027 oslov v okoli presova stavebne firmy a zivnostnikov. Oni ti povedia presne kolko za co chcu
Odpovedať
@tessy06 xdravim viete mi napisat od koho ste dostali ponuku? Ked wj do spravy zhaname tiez
Odpovedať
@originalx ty by si postavil dom za 2500 eur komplet, dobryyyy si a byt stojí v priemere 60 000
Odpovedať
@originalx ty by si chcel postavit dom za 2500 komplet, dobryyyy si a byt stojí v priemere 60 000
Odpovedať
Petus 20 uvedom si, že robotníci robia po slnku a daždi a zime a prachu a všetko im skracuje život a keď chceš pracovať za tri eurá na hod tak to zvládneš aj sam postaviť dom
Odpovedať
@ametist18 o com tocime???
Odpovedať
@ametist18 dakujem za tento komentar. Som rad ze si toto niekto uvedomuje. Uprimna vdaka.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?