Aká je cena práce za murovanie?

Zobraz úvodný príspevok
Chcela by som sa spýtať, či cena 6500e za murovanie obvodových múrov a vnút. priečok je primeraná,alebo dosť vysoká..jedná sa o podkrovný bungalov 12,5x11.. je to cena len za múry,bez základovej dosky, a bez železo-betónového stropu, na ktorý nám dali cenovú ponuku za 3500e- tu sa jedná len o armovanie a postavenie debnenia..Obvodové múry boli vytiahnuté za týždeň-5murári..Materiál je porotherm 30 profi a priecky su 11,5.prosila by som o radu...
Odpovedať
@ivantausk na maltu? 35€ m3 a veniec 20€ bežný meter saľovanie armatura zalievanie odsalovanie
Odpovedať
Tehlový múr je hrozne drahý - drahé zakladanie, murovanie, zateplenie, omietky, problematické rozvody. Porobetónový múr ti vymurujú za pár stovák, netreba ho zateľovať, rozvody ľavou zadnou, omietky netreba.
Odpovedať
@poku123 drahé zakladnie, drahé murovanie? pri tehlovom múre? Pri porobetone zateplenie a omietky netreba? Ty o čom točíš? :-D @zita19 Trafila si klinec po hlavičke :-D
Odpovedať
@poku123 v com je zakladanie tehly tazsie ako z porbetonu? Netreba zateplovat? Clovece, uz to nefajc ;)
Odpovedať
Profilova fotka
@poku123 to by som chcel vidieť :D dom z pórobetónu bez vnútorných omietok
Odpovedať
@ivantausk nebij sa, Radkovi uz dali tabletocky, uz bude dobre. Na chvilu
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@poku123 a podľa teba je štuk čo? :D nie je to náhodou (finálna) omietka?
Odpovedať
@poku123 A zvonka? Porobeton sa odkedy nezatepluje? Odkedy si Ty tak rozhodol? Ci staci napisat 375 mm Lambda do katalogu, precitas a staci? Prosim Ta, nezavadzaj tu ludi ktori tu chodia po rady sprostostami. Len preto aby si nieco odveci napisal... Normalne sa ako stavebny ing čudujem, že Ťa prsty nebolia pri tom pisani hovadín do každej témy... @zita19 Komu nie je z hora dané, v apatieke nekúpi :-D
Odpovedať
@iamriso Ak nevidíš rozdiel v pár milimetroch a pár centimetroch, tak je škoda sa s tebou baviť. @petinko1982 Je dosť domov zo širokého pórobetónu, ktoré boli skolaudované pred nejakým rokom.
Odpovedať
@poku123 Široký porobeton je kolko mm? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@poku123 hej je to zbytočné, lebo tu riadne ,,perly" dávaš :D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@poku123 keď dáš 550 alebo 500mm ? Určite nie 375mm ytong
Odpovedať
@petinko1982 uz neodpovie. Uz je zablokovany. Ale treba byt v strehu. Cochvila sa objavi s dalsimi hlupostami
Odpovedať
@zita19 Dala si mu stopku? :-D kolko ma ten chalan rokov?
Odpovedať
@petinko1982 neviem. Uz pred siestimi rokmi vypisoval o ockovani a o detoch na Modrom koni. Take sprostosti, ze prekonaval aj zaryte antivax fundamenalistky, tak som si ho zafixoavala. Ak by aj vtedy mal 15, tak dnes ma 21, ale myslim si, ze to je pripad niekde medzi 30 az 50, ktory nikdy nic nedosiahol, nikdy nic nedosiahne, je na smiech celemu svojmu okoliu, rodina od neho boci, ked vojde do krcmy stamgasti vyplatia utratu a odchadzaju, takze uz mu aj krcmarka zakazala vstup... (takto sa nemoze prejavovat len na internete) a sem si chodi fukat ego sprostostami. A nielen sem, mam informacie, ze chodi po vsetkych moznych forach ake si len vies predstavit. Od Modreho kona, cez pokec az po nejake auto-forum. A vsade perli. A stopku dostal od adminov. Dnes druhu. Rano to bolo superrychle, druhy nick az poobede. Ale zas aj admini maju pravo na volno a ten exemplar to presne vie, takze sem chodieva hlavne po volnych dnoch perlit.
Odpovedať
@zita19 :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Si to zabila :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D Aj rohliky take dobre robis? :-D :-D
Odpovedať
@petinko1982 ano :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Miroslav odkial si?
Odpovedať
@miroslav_suchy waw som rád že existujú "podnikatelia" ako ty..... Môžeš robiť pre mňa. Dám ti 1500€ , ale vies čo. Srat na to ....dám ti 2000€ !!!! A vymurujes mi 70m3 obvodových múrov a 90m2 priečok. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@miroslav_suchy poslal som správu
Odpovedať
@miroslav_suchy počúvaj ty kxxxt. Každý jeden majster má cenu za M3 a M2 nie 1500€ ako si písal hore!!!!!. Ty 2ja čo dali palec sú na takej úrovni ako ty. PS : pre firmy je profil profesionál !!! PS2: doplat si dlh na zdravotnej-ked už tu si zhanas kšefty. PS3: nechápem ako môžeš murovat keď nemáš na to oprávnenie!!!! Ako vystavis faktúru keď to nemáš v predmete podnikania ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@miroslav_suchy lenže ty nemôžeš murovat ani dávať na to faktúru!!!!!!! Lebo porusujes zákon ty podnikatel.
Odpovedať
@miroslav_suchy Nemôžem za to že si nechapavy!!!! Ty sám si napísal....." Ja stavam za ovodove murivo a priecky za 1500e" Všetci ostatní stavajú na M3 a M2 iba ty za 1500€. To je celé. Či ja murujem (a za koľko) alebo robím sochy to teba trápiť nemusí. Keď chces ponúkať tvoje služby zaplať si PRO.! A keďže si nechapavy....ti to vysvetlím....zaregistrujete sa ako poskytovateľ. PRO je skrátka profesionál. Pri tvojom mene bude potom PRO. Ďalej. Nemáš v predmete podnikania murárske práce, takže nemôžeš murovat !!!! A tak isto nemôžeš vystavovať faktúry na murovanie. :-)
Odpovedať
Tak podaktorí majú živnosť na pomocné práce a robia kadečo. :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?